Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

   Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.

Všechny aktivity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Offik

  Velmi pochybuji o tom, že ti dá někdo něco zdarma, max. tak na freečku .
 3. Today
 4. Offik

  Ahoj, až se vrátíš z dovolené, stačí napsat nějakému adminovi (jsou dost vstřícní, když se chováš hezky), vysvětlíš mu situaci, on uvidí, že jsi měla zaplaceno a nehrála a dá ti gametime zdarma (dává se měsíc ve většině případů). Jiný způsob není. Snad ti to jako odpověď stačí příjemné hraní a hezkou dovolenou
 5. Yesterday
 6. Offik

  Ahoj, bohužel zmrazit učet na určitou dobu nejde,musis nechat dojít předplatné a pak už nezaplatit,tím se ti zmrazí učet než ho zas zaplatíš.
 7. Offik

  Zdravím, mám menší dotaz ohledně hraní na officiálním serveru. Jde nějak zmrazit účet, abych zbytečně neplatila dobu, co budu teoreticky na dovolené (třeba na měsíc nebo 14 dní). Dejme tomu, že bych měla předplatné na 3 měsíce, ale po 1,5 mesíci nebudu mít možnost na měsíc zapnout hru. Je mi docela líto, že bych měla za tuhle dobu vyhodit peníze z okna. Děkuji za odpověď.
 8. Poslední týden
 9. Questy

  Uz pres dva tydny dostavam qesty jen 40 goldů, i když pořád dávám refresh. za dobu co hraji hearsthone cca 4 týdny jsem ještě jiný druh qestu nedostal a začíná mi to připadat zvláštní. Je to jen náhoda nebo nějaký bug? Pomozte prosím!
 10. Questy

  Uz pres dva tydny dostavam qesty jen 40 goldů, i když pořád dávám refresh. za dobu co hraji hearsthone cca 4 týdny jsem ještě jiný druh qestu nedostal a začíná mi to připadat zvláštní. Je to jen náhoda nebo nějaký bug? Pomozte prosím!
 11. Qesty

  Uz pres dva tydny dostavam qesty jen 40 goldů, i když pořád dávám refresh. za dobu co hraji hearsthone cca 4 týdny jsem ještě jiný druh qestu nedostal a začíná mi to připadat zvláštní. Je to jen náhoda nebo nějaký bug? Pomozte prosím!
 12. Samsung S9 Kılıf - Turiit.com

  Samsung S9 Kılıf - Turiit.com More info>>>
 13. Raf

  ne
 14. Earlier
 15. Hledám Wotlk server

  Teraz je dosť dobrý aj Sunwell
 16. Raf

  Chcel by som sa opýtať či Raf funguje tak isto aj na private serveroch ako je teraz sunwell
 17. Brigitte

  Blizzard ještě nezveřejnil kdy bude přístupná. A jestli ano tak o tom nevím.
 18. Brigitte

  Ahoj, chtěla jsem se zeptat ohledně nové postavy Brigitte. Je už přístupná? Mám aktualizovaný overwatch, ale nemám jí a netuším, kde je problém
 19. Recruit a Friend Legion

  Recruit a Friend jde dát pouze battle.net účtu, který má nemá aktivovanou žádnou licenci wowka. Takže pokud už si na ofiku wowko hrál nepůjde ti poslat Recruit.
 20. Aha, tak v tom případě už jsi měl Bridenbrada načtnutýho, jelikož ta série tě posílá za významnými lore postavami, včetně Alexstraszi do Dragonblightu (tam tě tuším pro kytku i posílá, což jí pomůže "zhmotnit" svůj dračí dech, který ti dá a ten Bridenbradovi pak předáš - zkrátka jeden z těch questů). Já to pochopil tak, žes Bridenbrada vůbec nezačal a nešly ti vzít questy. Jelikož v Dragonblightu není quest, kterej se konkrétně k Icecrownu a týhle sérii vztahuje (kromě toho popsaného v předchozím odstavci), soudím, žes ho zkrátka měl rozdělaného nějakým způsobem, ale zapomněls, že ten quest má pokračování v Dragonblightu. Tak hlavně, žes to vyřešil.
 21. Recruit a Friend Legion

  na oficiálním webu se dá vše dohledat . Podmínky : FAQ Popis : RAF Pokud máš problém s Angličtinou, můžeš si pomoci Translátorem, např tady : Překladač Google
 22. Podporujeme Tapatalk

  Používám na mobilu Tapatalk a nelze se mi příhlásit ke svému účtu na blizzfan . Píše mi to, že systém nenašel můj účet . Chodím na něj z ios systému, jiné fórum mi chodí bez problému . Funguje Vám to v pohodě ? Popř. mám něco dělat jinak ?
 23. Hanzi díky za odpověď . Problém je (byl), že v celém Icecrownu nebyl jediný Q, kterým bych šel dál, už tam aspoň znám každej kamínek na zemi Jinak během večera se mi ozval GM blizzu, který vyřešil mou situaci . (už jsem byl vážně zoufalý a smířený s tím, že to dodělám na jiné postavě celé znova) Věděl jsem, že je chyba na mé straně, že jsem na něco zapomněl, problém byl, že jsem nevěděl absolutně kde . Nakonec mi chyběl jeden Q na věži v Dragonblight, kde jsem musel jít sebrat nějaké kvítko, které jsem následně teprve šel dát k zesnulému Briden... no tomu co ležel na zemi . Stačili další tři Q a achiev byl po X hodinách kompletní . (P.S: ke splnění achievu v patchi 7.3.5 stačí tedy z původních 140Q asi jen nějakých cca 120) Nikdy jsem neexpil v IC, proto mě napadlo, že se zeptám někoho, kdo tu dobu zažil . Nicméně GM pronesl zajímavou větu : Zapamatuj si, že Q v Outlandu a Northrendu se netýkají jen dané lokace kde expíš, ale že se to prolíná i do jiné, takže teďka si na to už budu dávat bacha .
 24. Recruit a Friend Legion

  Ahoj chtěl bych se zeptat jak ted na legionu funguje Recruit a Friend? jak dlouho nemam mit zaplaceny cas hrani aby mi nekdo nabidl Recruit a Friend? dik za odpovedi
 25. Hoj, problém je ve fázování. Nemáš splněnou příslušnou quest linii, aby ti questy s Bridenbradem byly vůbec nabízeny. Musíš splnit quest linii v Argent Vanguard až po Battle for Crusader's Pinnacle (z oné lodi bys tam měl dostat q, kterej tě do Argent Vanguard zavede si promluvit s Tirionem a kterej tu quest linii začíná). Až tu linii splníš, na Crusader's Pinnacle bude základna i s lítákem a příslušnými questy, včetně Bridenbrada. Momentálně tu Crusader's Pinnacle linii nemáš splněnou, tudíž tam žádnou základnu nevidíš a nemůžeš se k tomu questu s Bridenbradem tedy i dostat. Zkrátka až ti na lodi bude nabídnut quest, abys zamířil do Argent Vanguard (ten quest by měl být nabízen bez jakýchkoli jiných požadavků a předchozích questů), tak se jím a příslušnou linií řiď, dokud nebudeš mít lokaci, tábor Crusader's Pinnacle zfázovaný. Teprve pak a tam budou questy s Bridenbradem přístupné. Neboj, oběhal jsem za svá wow léta Icecrown tolikrát od doby, co se ve hře objevil. Ty questy a linie znám skoro nazpaměť.
 26. Ahoj všichni, chtěl jsem se Vás zeptat, jestli jste nenarazili na problém, který popíšu níže . V době, kdy čekáme na příchod nového datadisku, rozhodl jsem se, že si projdu starší lokace a dodělal jsi Q a achievy v nich . Poslední dobou jsem brouzdil v Northrendu a aktuáně jsem se zasekl v Icecrownu . Nedaří se mi dokončit Achiev : Icecrown Achiev a konkrétně jeho první část Crusader Bridenbrad . Všechno ostatní mám již splněné, ale tohle se mi nedaří dokončit . Stáhl jsem si addon Q completist, který ukazuje Q NPC na mapě, problém je v tom, že pokud k danému NPC doletím, žádný Q nemůžu nabrat a to těch bodů tam mám asi tak cca 5 . Všechno navazovalo tak jak mělo ale tady jsem skončil . Dle profilu na wowheadu mi chybí cca 22 Q . Nesetkali jste se s tímto problémem někdy v aktuálním patchi ? Trivial Q ma zapnuté, ale už jsem nad tím strávil celkem dost hodin a nějak nevím jak dál pokračovat . Nutno říci, že jsem přecházel z lokace Storm Peaks, ale nevím jestli na to má nějaký vliv . Proto jsem si myslel, že ve starém Dalaranu bude nějaký Q, což byl, Preparation to War, který mě pouze transportoval na Horde loď, tam jsem odevzdal a nic dalšího se neobjevilo . Na mapě je sposta daily Q, myslíte si, že potřebuju tyto daily dodělat aby se mi otevřela nějaká další série ? Díky za Vaše postřehy .
 27. scan problem

  zdravím, mam už 5 den problem s wowkom pri spusteny clienta mi automaticky začne scanovat wow po cca 15 minutach mi začne strašne lagovat PC a client mi stale scanuje ale pri tom nič sa nedeje... ked ho reštartujem mi vyskoči update začne loudovat a hned sa spusti scan a začne sa to opakovat lagy atd... ked sa mi podarilo dostat do hry tak som sa napojil hned som videl ze mi ta hra nejde tak ako by mala hral som cca 30 minut no použil som portal do dalaranu a louding prebehol asi na 70 % a vykoplo ma to s realmu do menu a vypisalo mi streaming error... hladal som na forach atd skušal som par veci ale nič mi nepomohlo... obnovil som win formatoval disky nainštaloval som na nove cele wow na novo a stale mi to blbne.... neviem či sa niečo pokazilo ked davali patch... dakujem za každu radu...
 28. Nejde mi spustit hra

  Ahoj, mám stejný problém, přišel někdo na to co s tím?
 29. Mám úplně ten samí problém a řešení jsem taky zatím nenašel, ale aspoň koukám, že v tom nejsem sám :-)
 30. šmejd

  Jo jenze, mu tam sli videt, ty cervene sipky jak uvazuje jak utocit...tim padem jsem porad cekal taky...
 1. Load more activity
×