Žebříček uživatelů


Populární obsah

Zobrazuje obsah s nejvyšší reputací od 28.3.2017 ve všech oblastech

 1. 2 points
  Nemá společného vůbec nic, možná tak model ve 2D grafice.
 2. 1 point
  A taky si kup kroniku_( http://www.fantomprint.cz/kniha/world-of-warcraft-kronika-predobjednavka)
 3. 1 point
  Vše o Questu najdeš zde --> http://www.wowhead.com/quest=28226/scrapped-golems ... včetně diskuse, videí na YouTube i odkazů na jednotlivé součástky. Ta co ti chybí je zrovna nejvzácnější, musíš famit a farmit, mining nepotřebuješ. Jestli si to dobře pamatuji, tak ty součástky z nich vylétávají ven a najdeš je hned vedle nebo pod mrtvým golemem (WarReaver).
 4. 1 point
  Já třeba lítání zatím ani nemám, a nijak mě to neštve. Broken Isles jsou ve své podstatě strašně mrňavé, když je porovnám s jinými kontinenty. Takže se po nich člověk i bez lítání pohybuje dost rychle.
 5. 1 point
  Hotovo, jen jsem měl trošku problém s rozdělením času -> hraju hodně třeba HS, ale to není MMORPG, ale jiné aktivity zase moc nemám a tady je to vztažené na "hraní vs ostatní" a ne "hraní mmorpg vs ostatní"
 6. 1 point
 7. 1 point
  Já taky začala hrát až slušnou dobu po startu Legion a nijak znevýhodněná jsem si nepřipadala. Lidé si zakládají nové postavy neustále. Rozhodně je nesmysl, že by se muselo začít hrát se startem datadisku, že jinak bude člověk znevýhodněný. Co s týče gearu, tak nejde ani tolik o dobu, jako spíš o to, co ve hře děláš. Legendárky (pokud vím) padají podle toho, jak moc se účastníš raidů, Mythic dungeonů a podobně. Čím víc, tím víc se ti zvyšuje šance na drop. Jinak nabrat gear mimo legendárky je neskutečně easy. Abys mohl začít chodit Mythicy, tak ti stačí gear, co nabereš z World Questů.
 8. 1 point
  Pravda, průchody stejnou startovní zónou jsou po x-té už nudnější, ale protože většina ras začíná jinde, je o zábavu postaráno. Díky rozdílným profesím a povoláním jsou i některé úkolové linie ve vyšších zónách odlišné, dají s objevit i nová, ještě neprozkoumaná místa a navíc - aby člověk splnil loremastera, je pořád co dělat a přijde mi zajímavější ty úkoly řešit při expení postav než se tam pak vracet s top-levelem a hrát si na supermana Jsem sám k sobě masochista a nastavuji si ve hrách vlastní pravidla, abych se zabavil co nejvíce a na co nejdéle ...
 9. 1 point
  Tak pardon, asi jsem málo zdůraznil, že se jedná o můj názor a můj pohled na hratelnost - která nespočívá v tom, že mě hra táhne za ručičku a já jen tupě klikám, aby se mi itemy a mince jen sypaly, já od titulu, který mě má zabavit, očekávám i spoustu úkolů k přemýšlení a hledání. Vím a respektuji, že dnešní hráči preferují jiný styl a celé WoW je jim přizpůsobeno. Bohužel, škoda.
 10. 1 point
  Nejenom WoW se inspiruje výtvory pana Lovecrafta (By the Light, to je tak ironické jméno, koukneme-li se na jeho díla. :D). Jako další příklad mě hned napadne třeba The Elder Scrolls - Deadrický princ vědění který sídlí a vládne sféře Oblivionu Apokryfě, Hermanus Mora. Jedno velké oko obklopené masou chapadel... sounds familiar? A jeden z jeho hlavních artefaktů je Oghma Infinium, kniha nekonečného vědění, jejíž hřbet je sešit z různých kůží - stejně jako Necronomicon. Jako další mě napadá třeba dva questy ve Falloutech 3 a 4. Tenhle chlápek rozhodně měl a má enormní vliv na dnešní fantasy a sci-fi media. Nicméně zpátky k Warcraft lore otázkám: Jak se jmenuje původní domov sister Windrunnerových a kde tuto dotyčnou lokaci můžeme najít?
 11. 1 point
  May the Light bless you for reviving this thread, hero. S Quel'Delarem máš částečně pravdu. Nebyli to Noční elfové kdo tutu čepel pomohli stvořit, ale nýbrž Vznešení elfové z Quel'thalasu. A o posledním majiteli by se taky dalo polemizovat - Lady Liadrin od WoD používá meč se stejným modelem, avšak nikde nebylo přímo napsáno že je to samotný Quel'Delar. Ale pokud budem brát posledního dokázaného vlastníka tak máš pravdu a byla jím všemi oblíbená elfí královna upírů. Mám strašnou chuť zodpověděť i tvojí otázku, nicméně chci taky na toto téma nalákat více lidí, takže jí radši nechám tak jak je.
Tento žebříček je nastaven na Praha/GMT+02:00