• Sdělení

  • Ellendway

   Aktualizace fóra - 16. 12. 2016   15.12.2016

   Máme tady další týden a na fóru se odehrálo několik změn, které by měly dopomoci s lepší odezvou a lepším ovládáním fóra. Všechny novinky naleznete v tématu Aktualizace fóra - 16. 12. 2016 .

Žebříček uživatelů


Populární obsah

Zobrazuje obsah s nejvyšší reputací od 18.12.2016 ve všech oblastech

 1. Bellatrix

  Rokhan

  Na wiki se píše akorát toto: "Seeing as he is the only troll, it could be speculated that he is leading the Darkspear tribe after Vol'jin's death. He notably has the same health and level as the other faction leaders, indicating that this may be the case."
  2 Body
 2. MPosp

  Tipy pro nováčka, jak dosáhnout 20 lvl

  Ahoj, aby sis nemyslel, že jsi to sem psal zbytečně, tak ti napíšu pár postřehů ze svého dosavadního hraní Zkouším HotS asi týden, dávám tomu skoro každý večer tak hoďku, což jsou 3-4 zápasy. Jak už jsem naznačil, tento typ her mě nebaví, je to na mě příliš rychlé a zmatené - proto ve WoW nechodím dungeony, to je to samý. Ale zatnul jsem zuby a hraju alespoň proti AI, tam si ostudu neudělám ... a celkem to jde, jsem na 8 lvl. Plním denní úkoly, takže i nějaké ty zlatky mám, už jsem si za ně koupil a na pátou úroveň povýšil Malfuriona, dostal jsem k němu zadarmo Muradina a ještě mi asi 6.000 zbývá. Jinak hraju easy postavy z rotace, ale to případně jen kvůli qestům, většinou nechápu a už vůbec nestíhám číst ty jejich upgrady Právě u toho Malfuriona tím, že ho hraju pořád, jsem se už upgrady tak nějak naučil a odpozoroval, co vylepšují ... Čili z tvých rad jsem využil jen ždibec a zbytek úplně postavil na hlavu, ale taky to jde a až se na tu dvacítku prokoušu, s úlevou to vypnu! Každopádně ještě jednou děkuji!
  1 Body
 3. Bellatrix

  Rokhan

  Wowpedie. (Já mám tendenci říkat vždycky wiki, když mluvím o všech těchhle podobných stránkách.) Wowwiki je zlo, tam člověk ohledně lore nikdy nic nenajde, a když jo, tak je to většinou buď blbě, nebo neaktuální.
  1 Body
 4. MPosp

  Free verzia a servery

  Těch omezení je více, z dalších např. nemožnost hrát Pet battles (čili sbírat pety) a nebo třeba zablokovaná pošta. Ale hrát se to dá a pokud se ve hře už trochu orientuješ, dokážeš se i zabavit a udělat si třeba přípravu na placené hraní. Můžeš si vydělat na batohy a nasbírat si haldy surovin na svojí hlavní profesi, vyexpit všechny profese kam až to omezení dovolí (myslím že lvl 100 u každé) či se rozkoukat po světě, projít si a naučit se spojovací trasy mezi hlavními městy. Pokud jsi to ještě nikdy nehrál, můžeš si vyzkoušet třeba všechny dostupné hlavní profese a vybrat si tu, která ti bude pro začátek vyhovovat nejvíce. Můžeš si otestovat všechny specializace tvého povolání. Můžeš zapracovat na reputacích a udělat spousty úkolů pro všechna hlavní města, včetně těch denních rybářských a kuchařských ... atd. atd. Já když jsem po pauze zvažoval nové placení předplatného, tak jsem si v trialu rozjel asi tři postavy, abych si vyzkoušel, jak se teď hrají a když jsem si z nich vybral tu pro další expení a byl správně naladěn na pokračování, pak jsem si teprve zaplatil.
  1 Body
 5. MPosp

  Heirloom

  Tady --> http://www.wowhead.com/heirloom-guide máš o heirloomech prakticky vše přehledně a na jednom místě. Mimochodem ten horďáckej vendor je v Undercity ;o)
  1 Body
 6. Sir Finley Mrrgglton

  Tipy pro nováčka, jak dosáhnout 20 lvl

  Väčšinou byť vždy súčasťou partie, čím viac hráčov tým viac exp, každého hráča si pridať do firendlistu. Hrať za jednoduché postavy (Muradin, Malfurion.); Vybrať si pár postáv a stále ich striedať. Snažiť sa vyberať tak aby sa ľahko plnili questy (miniálne jednu postavu z WC, jednu z SC, jedého tanka, support...); Využiť stimpack, ktorý dostaneš na začiatku čo najrýchlejšie. Ak si ochotný tomu venovať dlhší herný čas, tak vyexpi všetkých desať hrdinov z rotácie na 5ty level - za zarobené peniaze kúp štyroch iných. Potom by si sa mal dostať do ranked a tam už exp v kombinácií so stimpackom je hromada. Hlavne nestrácaj čas hraním vs AI. Stroivan #2955 ak by si mal záujem.
  1 Body
Tento žebříček je nastaven na Praha/GMT+01:00