Žebříček uživatelů


Populární obsah

Zobrazuje obsah s nejvyšší reputací od 26.2.2017 ve všech oblastech

 1. 2 points
  Já to řeknu takhle: když nám vy Pražáci proplatíte cestu, tak klidně dojedu třeba i do New Yorku.
 2. 2 points
  A nám z Olomouce a zbytku Moravy se do Prahy chce viď ;-) :-P :-D :-D
 3. 1 point
  Jasné Brno. Nebo business class letadlem do VIP zóny na Blizzconu (financováno pražáky ofc).
 4. 1 point
  To bych též bral :)))
 5. 1 point
  *potichu skanduje* Brno, Brno!
 6. 1 point
  Jenže to by si pak nemohli stěžovat a neustále brečet. Se podívej na všechna fóra... PvP hráči brečí již od Vanilla WoW, protože si myslí, že WoW je PvP hra.
 7. 1 point
  No, mna osobne nelaka guilda kde nevedia ani gramatiku...
 8. 1 point
  Návštevník z minulosti... a vraj cestovanie v čase je blbosť
 9. 1 point
  Je to zcela jednoduché. Battlecry funguje ještě před tím, než je minion na boardu. Tedy je vše v tomto pořadí: Odebrána mana za zahrání karty Battlecry krade Darkshire Councilmana Cabal Shadowpriest se objeví na boardu Councilman dostává útok navíc, protože je to After mechanika (kdyby to bylo whenever tak to fungovat nebude) Krásný a jednoduchý příklad podobného ražení je třeba u paladinovy secretky "Sacred Trial", která zabije miniona, pokud jsou na boardu nejméně 3 minioni. Pokud zahrajete Dopplegangstera nebo Dr. Booma na board s jedním minionem, tak vám to zničí Dopplegangstera / Dr. Booma, přestože na začátku ještě nebyla splněna podmínka. Battlecry totiž funguje "před vstupem na board", takže najednou pak budou na boardu 4 minioni a je zničený ten zahraný.
 10. -1 points
  tak jsem to ne myslel pouze si myslím aby LP nahrál video na Youtube všem na očí jak se vůbec přihlásit atd... je asi moc samo sebou to nevím pouze se jen ptám jestli něco takového existuje a jestli jsou za to odměny docela by se mi hodilo kdyby mi aspoň na jeden měsíc zpřístupnily wow the lich king protože jsem hrál už spoustu her podobným wowku ale žádná nebyla tak dobrá a nechce se mi za to moc platit když si to šikovný člověk muže zahrát zadarmo
 11. -1 points
  Jsem v tom dost nový a prosím vás berte mě s rezervou ale když nějaký nejmenovaný LP ukáže jak zdarma hrát wow první díl (ano je to první díl ) tak je to nezákonné nebo je to naprosto normální věc že někdo vytvořil free to play server na wow ???? nebo je to podvod a za kontaktování wow by ta osoba co to nahlásila dostala odměnu a ta dotičná osoba nějaký průser nebo je to naprosto normální Omlouvám se za chyby v gramatice a berte mě s rezervou.
 12. -1 points
  Rozhodně Praha. Přes celou republiku by se mi (a jistě mnohým dalším) moc nechtělo.
 13. -2 points
Tento žebříček je nastaven na Praha/GMT+02:00