Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

   Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.

Žebříček uživatelů


Populární obsah

Zobrazuje obsah s nejvyšší reputací od 17.11.2017 ve všech oblastech

 1. 2 points
  Tak to je i celkem dobrá zpráva, lepší než že se skutečně rozhodli že pro ně naše země nemá smysl. Jinak kupuju, mám zatím obě kroniky, kuchařku asi vynechám, ale jinak mám i dost tch brožových knížek + komiksy a Art of the Blizzard jsem chtěl koupit už v ajině, ještě že jsem to neudělal, na to se těším hodně. Ok díky ti i Bellatrix za odpovědi, kdyby něco nového o co byste se mohli podělit budem čekat.
 2. 1 point
  Když se podíváš kolik lidí hraje na privátních vanilla serverech tak se nedostaneš na číslo, které by mohlo ohrozit oficiální servery. A to nepočítám, že většina těch lidí to nikdy ani nedoexpí a hodně lidí za to nebudou ochotní platit. Na těch vanilla serverech bude hrát hodně lidí, ale nějaké ohrožení populace ofiku bych v tom vůbec neviděl.
 3. 1 point
  Tak já to tady trochu rozproudím. Na křest knihy jsem dělala čtyři věci. Tracker's Treat Je to v podstatě slanina obalená v hnědém cukru a Severském koření (Northern Spices). Je to strašně dobrý a můžete slaninu nechat trochu měkčí nebo do křupava. Já osobně radši tu druhou možnost. A musím říct, že Severské koření mě hrozně překvapilo. Je to hrozně zvláštní chuť i vůně ale myslím, že ho začnu používat běžněji a třeba i na nakládání masa. Moser's Magnificent Muffins Mufiny doma nepeču, nemám je ráda. Vždycky si kupuji třeba ty čokoládové, co mají v KFC k tomu sladkému menu nebo je můžete pořídit i ve Fornetti, ale tohle je bomba. Dělala jsem je pak i do práce a všichni si je pochvalovali. Je v nich skořice, zázvor, jablečný ocet, strouhaná jablka a na vrchu je ještě drobenka. U receptu, co jsme požívali doma, se stávalo, že vyskočily divně, ale možná to bylo jen troubou, ale tyhle se krásně zakulatily a jsou úžasně vláčné. Poleva se mi nepovedla, protože jsem zapomněla koupit cukr moučka a tak byla poleva trochu hrubší ale pořád hrozně fajn. Sice to má v sobě hrozně moc ingrediencí ale je to rychlé, když si to všechno připravíte a muffinů z toho upečete hodně. Conjured Mana Strudel Většinou na štrůdl dělám listové těsto, ale zde je použito máslové těsto, které má v sobě kvasnice. Takže krásně nabyde. Navíc zde nejsou použita jablka ale krém a džem. V kuchařce je napsáno, že těsto vystačí jen na jeden štrůdl, ale dle mého byl velký až až a klidně bych to rozdělila na dva. Z fotky níže vidíte, že to bylo opravdu moc. Neměla jsem šanci ho ochutnat, šel na křest, ale při nejbližší příležitosti zkusím znovu a klidně bych experimentovala i s náplní. Dalaran Brownies Brownies jsem dělala asi dvakrát v životě a přijde mi, že můj recept je o trochu lepší, ale také byl hutnější a byla v něm čokoláda a asi 6 vajec, takže kalorická bomba. Nebyly špatné, ale asi je už dělat nebudu. Zapomněla jsem vymazat plech sádlem a na to dát pečící papír a já použila jen pečící papír. A brownies jsou specifické tím, že se přilepí i na ten pečící papír a pak nejdou normálně oddělat. Nedělejte stejnou chybu, jako já, vymažte to sádlem. Navíc se mi úplně nepovedla poleva ale nikdo si nestěžoval. Brownies moc neholduji ani normálně, ale někomu jinému určitě chutnat budou.
 4. 1 point
  Jak říká Bell, psaní Fantom Printu se nic nevyřeší. Odpovědí ti bude, že se na tom pracuje. Situace je mnohem složitější, ale o to se tu dělit s ostatními nebudeme. Dostali jsme sice licence na jiné knihy, ale ty jsou taky i od jiného nakladatelství. Sama jsem komunikovala něco kolem dvou let s licenčním manažerem z Blizzardu, říkal, že na tom pracují, že chtějí vidět, jak se tu bude prodávat Kronika, kuchařka a pak i Art of Blizzard a podle toho se rozhodnou. Sám mi řekl, že mají zájem vydávat ty knihy v menších zemích, takže něco se děje, ale proč to tak vězí na mrtvém bodě, to nám stejně říct nemohou, protože je to confidential. Co se pro to může zatím dělat, je kupovat knihy, co tu jsou. Pak budeme mít na Blizzard i mnohem větší páku.
 5. 1 point
  Omylem ještě před TBC na mě vyskočila reklama
Tento žebříček je nastaven na Praha/GMT+01:00
×