Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

   Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.

Žebříček uživatelů


Populární obsah

Zobrazuje obsah s nejvyšší reputací od 19.2.2018 ve všech oblastech

 1. 1 point
  Hoj, problém je ve fázování. Nemáš splněnou příslušnou quest linii, aby ti questy s Bridenbradem byly vůbec nabízeny. Musíš splnit quest linii v Argent Vanguard až po Battle for Crusader's Pinnacle (z oné lodi bys tam měl dostat q, kterej tě do Argent Vanguard zavede si promluvit s Tirionem a kterej tu quest linii začíná). Až tu linii splníš, na Crusader's Pinnacle bude základna i s lítákem a příslušnými questy, včetně Bridenbrada. Momentálně tu Crusader's Pinnacle linii nemáš splněnou, tudíž tam žádnou základnu nevidíš a nemůžeš se k tomu questu s Bridenbradem tedy i dostat. Zkrátka až ti na lodi bude nabídnut quest, abys zamířil do Argent Vanguard (ten quest by měl být nabízen bez jakýchkoli jiných požadavků a předchozích questů), tak se jím a příslušnou linií řiď, dokud nebudeš mít lokaci, tábor Crusader's Pinnacle zfázovaný. Teprve pak a tam budou questy s Bridenbradem přístupné. Neboj, oběhal jsem za svá wow léta Icecrown tolikrát od doby, co se ve hře objevil. Ty questy a linie znám skoro nazpaměť.
 2. 1 point
  Jako správný hráč jsem si tuhle kuchařku nemohla nechat ujít. Spousta zajímavých a chuťově neobvyklých jídel. Například se budu dozajista vracet k Dragonbreath Chilli. Thajskou papričku jsem nesehnala, ale chilli, jalapeno a chipotle si myslím stačí. Italskou klobásku jsem taky vynechala a protože mi doma nejí fazole, tak ty také. Zbytek ovšem přesně podle receptu a výborné! S čedarem drobet nahoře a čerstvým chlebíkem velká mňamka. Skvělý nápad také s Ironforge Rations. Moc dobré a poněkud žravé. Ogri'la chicken fingers, Tender Shoveltusk Steak - skvělá jídla. Ke steaku skvělé malé zelené fazolky osmahnuté. Cheery cherry pie - ten jsem si opravdu oblíbila, jen té višňové šťávy dávám o něco méně, jinak mi to teče po celé troubě Mana strudel, Rylak claws - dobré, i když pracnější těsto, taky žravé. Dalaran Brownies - chutné, akorát tenké Hot apple cider - za zimu jsem si zvykla ho dělat celkem pravidelně na zahřátí No a teď akorát dopékám Soft Banana Bread. Tak uvidím
 3. 1 point
  Počkej, opráším svou věšteckou kouli, abych zjistil s čím přesně máš problém.
Tento žebříček je nastaven na Praha/GMT+01:00
×