Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

   Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.

Rava

Uživatel
 • Počet příspěvků

  92
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

Rava last won the day on Květen 20 2013

Rava had the most liked content!

Popularita

68 Excellent

O uživateli Rava

 • Hodnost
  Advanced Member
 • Datum narození 15.6.1976
 1. Velký postry WorldCraft, StarCraft a Diablo

  No ty ses asi posral A nauč se česky. Dobrá zlodějina.
 2. Hunter 6.0+

  Já hraju od BC jen a pouze MM se všemi výhodami a nevýhodami jak ho měnili. Teď teprve expím a strašně se mi líbí ta zvýšená dmg u Lone wolf. RoS mi přijde dobrá jen na nějaké střety 1v1, ale v rbg kde bojují větší skupiny si myslím, že toho zas tolik neřeší. No a v RBG pro obranu base lze ten pet vyvolat....
 3. Hunter 6.0+

  Když už je tu tohle téma, rád bych znal názor na talent Lone wolf pro MM huntera na random BG, 2v2 na cap (občas) a párkrát týdně na rbg okolo 1600 - 1700 rat.
 4. Upgrade na Reaper of Souls

  Dík. Vyřešeno. Lock prosím.
 5. Kamarád koupil key na steamshopu na Reaper of Souls. Klíč zadal na battle.net a upgrade se tam i projevil, že má Diablo 3 + Reaper of Souls. Ale když spustí hru, tak stále si nemůže vybrat Crusadera jako postavu. Nevíte čím to je?
 6. X-realm RBG team HORDA

  Když to bude dopředu náplánované, tak seženu až 5 lidí.
 7. Drak'Thul EU

  Školí zrovna ten, kdo má v určitém místě víc lidí. Ale většinou to jsou jen sráči v PvE equipu a když tam dojdeme s pár PvP geared lidma, tak si uděláme prostor kde chceme. To je má zkušenost. Pokud má někdo jinou, neberu mu ji ani nepodsouvám svou. Jen můj úhel pohledu.
 8. Priest Disko vs. Holy

  Trošku oživím tuhle debatu. Já sám priesta nehraju, ale manželka ano, teď chodíme jen tak pro zábavu 2x týdně flex SoO (10 - 12 lidí) guildovně a i přesto, že má 528 ilvl ( http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Vlocinka/advanced ) , tak stejně se v holy specu pohybuje v healingu okolo 30 - 50k HPS. Mohli byste mi poradit proč oproti resto druidovi a resto shamanovi má třeba o 50k HPS méně? Na co refognout, co gemovat, nějakou základní rotaci? Na icy veins i noxxic jsme se dívali, reforgla podle toho, ale stejně je to slabé. Nemá třeba jet disco? Díky všem za nějaké smysluplné tipy a rady.
 9. Pet pro huntera

  Já osobně hraju jen MM za celou dobu co hraju WoW a bg chodím s vlkem ve Ferocity (Heart of Phoenix) hlavně kvůli 3% critical strike buffu, ktery je vlastně nahozen pernametně. U pavouka mě web na 4 sec jednou za 40 sec nevytrhne. Heart of Phoenix asi taky už není tak potřebný, když snížili ress peta na pouhé 2 sec. No a arény (chodím jen 2v2 abych udělal conquest cap) chodím s scorpionem kvůli disarmu abych trochu otupil úvodní zerg.
 10. H - Drakthul - Vendetta

  Nn, jen random BG, ale s lidma co trochu PvP umí a vědí co dělat.
 11. H - Drakthul - Vendetta

  Hrajete i BG ?
 12. Moveanything

  Potřeboval bych poradit, kde v tomto addonu najdu posouvání okna, když mi vyskočí že můj random BG je ready. Díky
 13. Nejlepší způsob placení wow

  To je asi blbost, ne?
 14. Filmové trailery a teasery

  http://www.csfd.cz/film/287719-47-ronin/videa/
 15. Co vás nedávno naštvalo.

  Co se tam stalo?
×