Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz

Rava

Uživatel
 • Počet příspěvků

  92
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

Rava last won the day on Květen 20 2013

Rava had the most liked content!

Popularita

68 Excellent

O uživateli Rava

 • Hodnost
  Advanced Member
 • Datum narození 15.6.1976
 1. Velký postry WorldCraft, StarCraft a Diablo

  No ty ses asi posral A nauč se česky. Dobrá zlodějina.
 2. Hunter 6.0+

  Já hraju od BC jen a pouze MM se všemi výhodami a nevýhodami jak ho měnili. Teď teprve expím a strašně se mi líbí ta zvýšená dmg u Lone wolf. RoS mi přijde dobrá jen na nějaké střety 1v1, ale v rbg kde bojují větší skupiny si myslím, že toho zas tolik neřeší. No a v RBG pro obranu base lze ten pet vyvolat....
 3. Hunter 6.0+

  Když už je tu tohle téma, rád bych znal názor na talent Lone wolf pro MM huntera na random BG, 2v2 na cap (občas) a párkrát týdně na rbg okolo 1600 - 1700 rat.
 4. Upgrade na Reaper of Souls

  Dík. Vyřešeno. Lock prosím.
 5. Kamarád koupil key na steamshopu na Reaper of Souls. Klíč zadal na battle.net a upgrade se tam i projevil, že má Diablo 3 + Reaper of Souls. Ale když spustí hru, tak stále si nemůže vybrat Crusadera jako postavu. Nevíte čím to je?
 6. X-realm RBG team HORDA

  Když to bude dopředu náplánované, tak seženu až 5 lidí.
 7. Drak'Thul EU

  Školí zrovna ten, kdo má v určitém místě víc lidí. Ale většinou to jsou jen sráči v PvE equipu a když tam dojdeme s pár PvP geared lidma, tak si uděláme prostor kde chceme. To je má zkušenost. Pokud má někdo jinou, neberu mu ji ani nepodsouvám svou. Jen můj úhel pohledu.
 8. Priest Disko vs. Holy

  Trošku oživím tuhle debatu. Já sám priesta nehraju, ale manželka ano, teď chodíme jen tak pro zábavu 2x týdně flex SoO (10 - 12 lidí) guildovně a i přesto, že má 528 ilvl ( http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Vlocinka/advanced ) , tak stejně se v holy specu pohybuje v healingu okolo 30 - 50k HPS. Mohli byste mi poradit proč oproti resto druidovi a resto shamanovi má třeba o 50k HPS méně? Na co refognout, co gemovat, nějakou základní rotaci? Na icy veins i noxxic jsme se dívali, reforgla podle toho, ale stejně je to slabé. Nemá třeba jet disco? Díky všem za nějaké smysluplné tipy a rady.
 9. Pet pro huntera

  Já osobně hraju jen MM za celou dobu co hraju WoW a bg chodím s vlkem ve Ferocity (Heart of Phoenix) hlavně kvůli 3% critical strike buffu, ktery je vlastně nahozen pernametně. U pavouka mě web na 4 sec jednou za 40 sec nevytrhne. Heart of Phoenix asi taky už není tak potřebný, když snížili ress peta na pouhé 2 sec. No a arény (chodím jen 2v2 abych udělal conquest cap) chodím s scorpionem kvůli disarmu abych trochu otupil úvodní zerg.
 10. H - Drakthul - Vendetta

  Nn, jen random BG, ale s lidma co trochu PvP umí a vědí co dělat.
 11. H - Drakthul - Vendetta

  Hrajete i BG ?
 12. Moveanything

  Potřeboval bych poradit, kde v tomto addonu najdu posouvání okna, když mi vyskočí že můj random BG je ready. Díky
 13. Nejlepší způsob placení wow

  To je asi blbost, ne?
 14. Filmové trailery a teasery

  http://www.csfd.cz/film/287719-47-ronin/videa/
 15. Co vás nedávno naštvalo.

  Co se tam stalo?
×