Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz

Esperanta Dragon

Člen Blizzfan.cz
 • Počet příspěvků

  1 750
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  19

Esperanta Dragon last won the day on Leden 17

Esperanta Dragon had the most liked content!

Popularita

1 850 Excellent

O uživateli Esperanta Dragon

 • Hodnost
  Redaktor WoWFan
 • Datum narození Červen 25
 1. WoW Kuchařka

  Jsi je dělal ve stejnej čas jako já boží recept, Panko strouhanku jsem taky dlouho nemohla najít ale pak jsem našla. Naprosté žrádlo, obalila jsem v tom pak i kuřecí paličky. Koupila jsem si teď krůtí plátky, že si je udělám znova přes víkend.
 2. WoW Kuchařka

  Já na hrnky odměřuju normálně. Se normálně dělá. Jinak solené máslo se prodává: https://www.kosik.cz/produkt/7772-madeta-jihoceske-nedelni-maslo-solene-se-smetanovy?gclid=Cj0KCQiAwKvTBRC2ARIsAL0Dgk1LyJEK4_c_tfE5qm1XC-Gf8Ew-M4icu5SpEp0FqfpTFRptrfrcuPYaAtA4EALw_wcB
 3. A Friendly Gesture in Sporeggar

  Ahoj, prostě projdi questy v Zangarmarshi, dostaneš questy, které budou přidávat reputaci se Sporeggar. Tady jde jen o to dosáhnout Friendy reputace.
 4. WoW Kuchařka

  @leebigh Zdar! Chelsea je opravdu Američanka a opravdu jde spíš o to, že pokud jedete třeba i podle hrnkové kuchařky, tak tak jde opravdu o to, že hrnek vám pomůže mít tu správnou míru ingrediencí. Když chcete udělat těsta o trochu více, tak si prostě vezmete větší hrnek. Ale správný hrnek je prostě ten 250 ml hrnek. A kuchařka opravdu pomůže s učením vaření a pečení. Já sama spíš víc peču, než vařím ale ty recepty z kuchařky mě hrozně moc baví zkoušet. Dokonce jsem se přestala bát i kynutého těsta. Brzy zkusím vlastní chleba. @Danca S tou solí u Dragonbreath chilli je to trochu problém. Ono v některých těch receptech i v angličtině to chybí a někdy ty suroviny kolikrát ani nejsou specifikované. Pak jsme dostali ťafku od jedné fanynky, že ona s tím vařit nebude, protože není specifikovaná paprika nebo hořcice. Když jsme se bránili tím, že to v originále prostě není, tak se oháněla tím, že jsme si měli zjistit, co je pro Američany vlastně paprika. Si člověk nevybere. Občas jsme museli dost upřesňovat ale domýšlet za autora i tyhle věci, to si myslím, že se mělo vychytat v originále. Dle mého ale opravdu spoustu věcí se dá domyslet, pokud má člověk trochu fantazie anebo člověk opravdu může improvizovat. Já taky mnohdy nedodržím přesné složení ale nahradím surovinu něčím, co se tomu podobá. Prostě jen zkoušejte. Co se týče dipu, tak to dělá bohužel každý sýr, ono je to dobré, když je to teplé, ale jakmile to zchladne, tak to ztuhne. Nejlepší je to jíst čerstvé. Ironforge Rations vysoce doporučuji. Já je dělala už třikrát a pořád bomba, hlavně do chladného počasí. Jitrnice ten haggis úplně v pohodě nahradí a za sýr doporučuji alespoň goudu. Ten eidam na tom udělá takovou divnou krustu.
 5. WoW Kuchařka

  Tak já to tady trochu rozproudím. Na křest knihy jsem dělala čtyři věci. Tracker's Treat Je to v podstatě slanina obalená v hnědém cukru a Severském koření (Northern Spices). Je to strašně dobrý a můžete slaninu nechat trochu měkčí nebo do křupava. Já osobně radši tu druhou možnost. A musím říct, že Severské koření mě hrozně překvapilo. Je to hrozně zvláštní chuť i vůně ale myslím, že ho začnu používat běžněji a třeba i na nakládání masa. Moser's Magnificent Muffins Mufiny doma nepeču, nemám je ráda. Vždycky si kupuji třeba ty čokoládové, co mají v KFC k tomu sladkému menu nebo je můžete pořídit i ve Fornetti, ale tohle je bomba. Dělala jsem je pak i do práce a všichni si je pochvalovali. Je v nich skořice, zázvor, jablečný ocet, strouhaná jablka a na vrchu je ještě drobenka. U receptu, co jsme požívali doma, se stávalo, že vyskočily divně, ale možná to bylo jen troubou, ale tyhle se krásně zakulatily a jsou úžasně vláčné. Poleva se mi nepovedla, protože jsem zapomněla koupit cukr moučka a tak byla poleva trochu hrubší ale pořád hrozně fajn. Sice to má v sobě hrozně moc ingrediencí ale je to rychlé, když si to všechno připravíte a muffinů z toho upečete hodně. Conjured Mana Strudel Většinou na štrůdl dělám listové těsto, ale zde je použito máslové těsto, které má v sobě kvasnice. Takže krásně nabyde. Navíc zde nejsou použita jablka ale krém a džem. V kuchařce je napsáno, že těsto vystačí jen na jeden štrůdl, ale dle mého byl velký až až a klidně bych to rozdělila na dva. Z fotky níže vidíte, že to bylo opravdu moc. Neměla jsem šanci ho ochutnat, šel na křest, ale při nejbližší příležitosti zkusím znovu a klidně bych experimentovala i s náplní. Dalaran Brownies Brownies jsem dělala asi dvakrát v životě a přijde mi, že můj recept je o trochu lepší, ale také byl hutnější a byla v něm čokoláda a asi 6 vajec, takže kalorická bomba. Nebyly špatné, ale asi je už dělat nebudu. Zapomněla jsem vymazat plech sádlem a na to dát pečící papír a já použila jen pečící papír. A brownies jsou specifické tím, že se přilepí i na ten pečící papír a pak nejdou normálně oddělat. Nedělejte stejnou chybu, jako já, vymažte to sádlem. Navíc se mi úplně nepovedla poleva ale nikdo si nestěžoval. Brownies moc neholduji ani normálně, ale někomu jinému určitě chutnat budou.
 6. Dotaz ohledně překladů World of Warcraft knih

  Jak říká Bell, psaní Fantom Printu se nic nevyřeší. Odpovědí ti bude, že se na tom pracuje. Situace je mnohem složitější, ale o to se tu dělit s ostatními nebudeme. Dostali jsme sice licence na jiné knihy, ale ty jsou taky i od jiného nakladatelství. Sama jsem komunikovala něco kolem dvou let s licenčním manažerem z Blizzardu, říkal, že na tom pracují, že chtějí vidět, jak se tu bude prodávat Kronika, kuchařka a pak i Art of Blizzard a podle toho se rozhodnou. Sám mi řekl, že mají zájem vydávat ty knihy v menších zemích, takže něco se děje, ale proč to tak vězí na mrtvém bodě, to nám stejně říct nemohou, protože je to confidential. Co se pro to může zatím dělat, je kupovat knihy, co tu jsou. Pak budeme mít na Blizzard i mnohem větší páku.
 7. Zabraná přezdívka ve hře a další české servery

  S tím jménem to mám stejně. Někdo mi zabral přezdívku Asimeria a když jsem si ji převedla na jiný server, tak mi to ohlásilo, že musím přejmenovat. Byla jsem vzteklá. Co se týče serveru, hraju na Thunderhornu s Memento Mori. Sice se raidů moc neúčastním, jak na to nemám čas, ale je to fajn a jsou v pohodě.
 8. Peti

  Zdar, mám na to kompletní návod na webu: https://www.wowfan.cz/clanek/pet-battles-jak-zacit
 9. Port k DK

  Ahoj, nemůžeš. DK mají startovní lokaci fázovanou. Dokud nedokončí Light's Hope, v Acherusu ho neuvidíš.
 10. Otestujte si znalosti historie Warcraftu

  Asi mu tak začnu říkat.
 11. Artefakty

  Artefakty budeš moc začít dělat hned po startu Legionu od levelu 100. Myslím, že se ti objeví automatický quest či něco takového a bude to spojené i se tvou Order Class Hall. Další artefakt si budeš moci zvolit na úrovni 102.
 12. Otestujte si znalosti historie Warcraftu

  Každý to vidí jinak.
 13. Otestujte si znalosti historie Warcraftu

  Je spoustu jiných postav, které byly víc cool a zajímavější. Like... Thiras Trollbane? Vždyť většina lidí ani neví, kdo to je.
 14. Jaký si vybrat cz/sk realm ?

  Pokud jsi pohodlný a chceš se bavit s Čechy a Slováky, tak Drak'thul. Ale větší bandu dementů jsem ještě snad neviděla. Doporučuji raději jít mezi normální lidi, tudíž cizince.
 15. Otestujte si znalosti historie Warcraftu

  Proč to bude katastrofa: Staří Horsemeni byli bad ass, noví jsou looseři.
×