• Sdělení

  • Ellendway

   Aktualizace fóra - 16. 12. 2016   15.12.2016

   Máme tady další týden a na fóru se odehrálo několik změn, které by měly dopomoci s lepší odezvou a lepším ovládáním fóra. Všechny novinky naleznete v tématu Aktualizace fóra - 16. 12. 2016 .

Ellendway

Administrátor
 • Počet příspěvků

  8 332
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  43

Ellendway last won the day on Leden 6

Ellendway had the most liked content!

Popularita

2 397 Excellent

2 Sledující

O uživateli Ellendway

 • Hodnost
  Koloušek
 • Datum narození Listopad 20

Bydliště

 • Bydliště
  Praha

Návštěvy profilu

4 316 zobrazení profilu
 1. Hrajete hru sami nebo hledáte nové spoluhráče na denní či občasné hraní? Pokud tomu tak je, rozhodně neváhejte a přidejte svůj BattleTag do tohoto tématu. Bude tak viditelný ostatním členům našeho diskuzního fóra a vy tak získáte nové spoluhráče! Proč nehrát hru sám/sama? Heroes of the Storm je hra založená na spolupráci. Pokud je tým hráčů sehraný a komunikuje, může dosáhnout mnohem lepších výsledků a vyhrát mnohem více her (a dokončit tak úkoly jako ‚Vyhraj 3 hry‘). Ve hře je také Cho’Gall, což je hrdina, kterého můžete hrát pouze za předpokladu, že jste s někým ve skupině. Jeden ze skupiny ovládá chůzi a druhý ovládá ostatní kouzla. Čas od času se ve hře také objeví časově omezená událost, která vyžaduje skupinu hráčů k dokončení. Poslední takovou akcí je v současné době například provázaná událost mezi World of Warcraft a Heroes of the Storm. Hráči mohou získat Primal Flamesaber mounta jak do WoW, tak Heroes. Jak přidat BattleTag? Stačí odpovědět do tohoto vlákna s vašim BattleTagem a informace o tom, kdy můžete hrát.
 2. Ahoj komunito, naše diskuzní fórum již nějaký ten pátek běží a my se stále snažíme o zlepšování uživatelského rozhraní a rychlostí fóra. Máme hned několik novinek, které chceme v několika příštích týdnech implementovat a vylepšit tak váš zážitek na fóru. Dvoufázové ověření Momentálně čekáme na novou aktualizaci Invision Power Board, která bude obsahovat nové dvoufázové ověření pro všechny uživatelské účty. V současné době zjišťujeme, zda bude tato služba povinná nebo dobrovolná, ale rádi bychom upozornili na fakt, že dvoufázové ověření uživatele bude na našem fóru zapnuto. Toto ověření bude potřebné hlavně pro změnu e-mailové adresy a hesla. Je možné, že se objeví i pro přihlašování na počítačích, které s někým sdílíte a nemáte při přihlášení zvoleno „Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě“. Propojení všech účtů Blizzfan.cz a diskuzního fóra Tuto věc jsme zmiňovali již při zavádění nového diskuzního fóra, avšak museli jsme počkat na několik maličkostí. V současné době pracujeme na možnosti využívání uživatelských účtů, které byly registrovány na některém z webů Blizzfan.cz. Pokud máte uživatelské konto jak na fóru, tak na jednom z webů, budou tyto účty automaticky spojeny. O postupu a možnostech vás budeme dále informovat. Uživatelská mapa Na našem fóru bude možno využívat uživatelskou mapu, na které bude moci každý člen označit, kde se nachází. Tato mapa bude pouze informativní a bude sloužit i členům Blizzfanu k tomu, aby případné turnaje nebo srazy plánovali v okolí s velkou základnou hráčů. Nová sekce – Privátní servery Privátní servery jsou v poslední době velice diskutované a mnoho z vás se ptalo po možnosti otevření nové sekce, ve které by si mohli vyměňovat zkušenosti s různými privátními servery. Na žádost jsme kladně odpověděli a včera jsme vytvořili novou sekci. Zda se chcete připojit do diskuze je zcela na vás, avšak žádáme vás, abyste si prvně přečetli pravidla sekce.
 3. Již delší dobu jsme přemýšleli, že se uchýlíme k tomuto kroku a konečně je to tady! Na našem diskuzním fóru otevíráme novou sekci, která se soustředí na všechny privátní World of Warcraft servery. Reagujeme tak na zvýšenou poptávku po těchto serverech a stále probíhající kauzu Nostalrius / Elysium / Blizzard. Obecné informace Berte prosím na vědomí, že Blizzfan nepodporuje jakýmkoli způsobem hraní na privátních serverech a tato sekce byla vytvořena na našem diskuzním fóru pouze po mnoha požadavcích našich členů. Sekce Privátní servery nemá naši oficiální podporu. Pokud máte problém se hrou, registrací či čímkoli jiným, obraťte se, prosím, na fórum daného serveru nebo se zeptejte zdejších členů fóra. Pokud chcete pro server založit diskuzní téma, buďte prosím, co nejspecifičtější v informacích - napište, na jakém datadisku a patchi server funguje, kolik má průměrně hráčů, zda se na serveru objevují české guildy, atd. Zda hledáte server, který byste vyzkoušeli, projděte si prvně již založená témata a pokud nic nenajdete, zkuste založit téma. Pravidla sekce Diskuze podléhá všem platným pravidlům diskuzního fóra. Respektujte, prosím, členy fóra a diskuze - hráč, jenž hraje na privátním serveru, má stejná práva a postavení, jako hráč, který hraje na oficiálním serveru. Zákaz prodeje jakýkoli účtů, virtuálních měn, boostů a jiných služeb, které podléhají zákazům jednotlivých serverů! Uvědomte si, prosím, že sekce je určena hráčům, kteří záměrně vyhledávají privátní servery, ač se vám to nemusí líbit. Buďte tedy tolerantní.
 4. Ahoj, děkujeme za zpětnou vazbu. K prvnímu bodu - na tomto pracujeme. Upřímně já osobně se ještě stále učím s editorem, který na psaní článku máme a vím, že to tam jde nějak udělat, jen musím zjistit jak. K druhému bodu - jestli to chápu dobře, tak jde o přidání tlačítka "přejít na diskuzi", které by bylo na začátku článku?
 5. Ahoj, na našem webu je relativně aktuální návod, ve kterém je vše důležité popsané. Návod nalezneš zde: http://wowfan.cz/clanky/jak-zacit-hrat/1/ Pokud bys cokoli potřeboval, dej vědět, poradíme.
 6. Ta úprava příspěvku opravdu nebyla nutná, že? Téma uzamčeno, upraveno.
 7. Ne, není to možné. WoW token má stejnou cenu na všech realmech - je to v podstatě rozdělené na regiony. Za 35 tisíc byl snad jednou jedinkrát - při spuštění. Potom šla cena nahoru, hodně nahoru. To samozřejmě platí pro EU. V Americe byla zaváděcí cena 20 tisíc, dlouho se to drželo kolem 30 tisíc a teď je to posledních několik měsíců na 65 tisících.
 8. To zase ne. Před rokem byl za 60 766 goldů.
 9. Máme tady další týden a na fóru se odehrálo několik změn, které by měly dopomoci s lepší odezvou a lepším ovládáním fóra. Předešlé novinky z 9. 12. 2016 jsou dostupné v tomto tématu. Nezapomeňte, že pokud vás napadne cokoli, co by mohlo vylepšit, můžete nám to napsat do tématu Nové fórum - návrhy, nápady, stížnosti. 16. 12. 2016 Nová a aktualizovaná vylepšení Byla provedena aktualizace případku „Names 2 Avatars“ na nejnovější verzi. Nová verze mírně upravuje vzhled, resp. písmo v obrázcích. Nový font by měl být dostupný všem uživatelům nezávisle na tom, jaký operační systém využívají. Bylo povolení vkládání příloh z Google dokumentů. Pokud vlastníte například dokument, tabulku nebo prezentaci, kterou máte uloženou na Google a chcete ji publikovat na našem fóru, můžete. Pro vložení je potřeba kliknout v příslušném dokumentu na „Soubor » Publikování na web » Odkaz » Publikovat“. Přesný návod naleznete v příloze tohoto tématu. Přidáno upozornění v případě, že má uživatel plnou schránku se soukromou poštou. Novinky Uživatelské aktivity prošly výraznou změnou a bylo upraveno jejich zobrazování v hlavním menu fóra. Nově mohou uživatelé sledovat všechny aktivity, nepřečtený obsah, jejich založená témata. Výchozí stream aktivit dostal vlastní záložku. Menu bylo mírně přepracováno. Žebříček uživatelů dostal novou ikonu, objevilo se nové menu Procházet, ve kterém uživatelé naleznou záložky Správci a Uživatelé Online. Odkazy na jednotlivé webové projekty Blizzfan.cz byly sjednoceny a vloženy do menu záložky Blizzfan. Opravy chyb Opravena chyba reCAPTCHA 2 při registraci, zasílání zpráv a odesílání příspěvků od neregistrovaných uživatelů. Pozadí fóra se nyní načítá přímo ze serveru fóra, nikoli z extérního webu. Překlad fóra Několik nových řádků fóra bylo přeloženo. Žebříček uživatelů je nyní kompletně v češtině. Stream aktivit byl přeložen. Usage Instructions.pdf
 10. Řeknu to upřímně... možná v Americe. V EU toto nemáme, nedostáváme a ani se o tom neuvažovalo.
 11. Takže klasika - americké fan stránky dostaly dárky.
 12. Máš nějaký zdroj? Reddit je kupodivu prázdný, další větší weby taky.