Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

   Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.

Ellendway

Administrátor
 • Počet příspěvků

  8 384
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  63

Ellendway last won the day on Říjen 24 2017

Ellendway had the most liked content!

Popularita

2 404 Excellent

2 Sledující

O uživateli Ellendway

 • Hodnost
  Koloušek
 • Datum narození Listopad 20

Bydliště

 • Bydliště
  Praha

Návštěvy profilu

4 871 zobrazení profilu
 1. Problém s guildou

  V tom případě jsi byl vyhoštěn z guildy. Nemyslím si, že by byl nějaký problém s tím, že by hráči dostali vyhazov z guildy "jen tak".
 2. Problém s guildou

  Buď si byl vyhozen nebo jsi odešel sám. Jiné vysvětlení není.
 3. bude tady i starcraft?

  Ahoj, na fóru máme podporu hlavně her, které podporujeme pomocí našich webů. StarCraft bohužel ve svém portfóliu nemáme, takže jsme o tom ještě neuvažovali, ale není problém tuto hru do seznamu her přidat. Pokud si přeješ nějakou speciální sekci, rozhodně neváhej a dej nám vědět, co přidat.
 4. Blood of Sargeras

  Buď si je vyhodil nebo použil. Předměty se jen tak z ničeho nic neztrácí.
 5. Blizzard gear

  Cena dopravy jako takové je zanedbatelná. Většinou jde vidět dokonce i před dokončením objednávky. Na co si ovšem musíš dát pozor je následné CLO a DPH. Doporučuji vypočítat poplatky třeba přes web http://dcipower.cz/kalkulacka-zdarma-pro-vypocet-cla/
 6. Dotazník motivácie hrania WoW

  Bude možno poskytnout nějaký výsledek, že bychom to zpracovali na web jako článek?
 7. @VlastikWikicz: Rozhodně doporučuji si přidat autora celého tématu do přátel v Blizzard App. Ve svém příspěvku zmínil i BattleTag, tak by to mohla být rychlejší domluva.
 8. Budou ještě nějaké monstra

  Na Kel'Thuzada si ještě nějakou chvilku počkáme. Teď bude představen nový hrdina, ale zatím netuším, kdo to bude. https://www.heroesfan.cz/clanek/blizzard-nam-ukazal-siluetu-noveho-hrdiny
 9. Došli questy :/

  Addony ve výsledku ani nepotřebuješ, fakt stačí vkročit do hlavního města, třeba Stormwindu a podívat se na náměstí po velké tabulky, která Ti dá vždy jeden úkol, který Tě zavede do některé z lokací.
 10. Koupená verze hry nefunguje

  Čas od času se stane, že aktivace hry jako takové může trvat delší dobu (až tři pracovní dny). Ale rozhodně ještě zkontroluj, zda používáš správný účet, jak radí @Toubi.
 11. "Zaseklý" FPS

  Osobně mi 40 stabilních FPS připadá dostatečně dobrých, ale přeci jen... máš nějaké addony? Dokážeš udělat screenshot nastavení grafiky a dalších věcí v nastavení hry?
 12. Levnější char.transffer ?

  Za každý token získáš 13 euro, takže budeš potřebovat dva.
 13. Levnější char.transffer ?

  Ahoj, levněji to sehnat v podstatě nejde, maximálně za ty tokeny, ale budeš jich potřebovat více.
 14. Warcraft knihy v AJ

  Já bych osobně řekl, že Warcraft knihy se obtížnosti rovnají HP. Nemůžeš očekávat nějaký brutální obtížnost knih, která je směřována na hráče od 12 let. Pokud si neměl problém s HP, s Warcraft knihami problém určitě nebude.
 15. A našlo se řešení?
×