Ellendway

Administrátor
 • Počet příspěvků

  8 350
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  53

Ellendway last won the day on Duben 3

Ellendway had the most liked content!

Popularita

2 400 Excellent

2 Sledující

O uživateli Ellendway

 • Hodnost
  Koloušek
 • Datum narození Listopad 20

Bydliště

 • Bydliště
  Praha

Návštěvy profilu

4 424 zobrazení profilu
 1. Máš relativně hodně postav, takže se divím, že máš rád, když musíš další postavu tahat stejnou zónou, která vypadá vždy stejně a úkoly v ni jsou stejně nudné a otravné.
 2. Ale mělo... a právě díky této absenci existovala hromada pomocných addonů.
 3. Nemá společného vůbec nic, možná tak model ve 2D grafice.
 4. Ahoj, nějaké setkání určitě zní dobře. V poslední době jsme se soustředili spíše na nějaké jiné věci, ale rádi něco zkusíme! Máš nějakou představu o tom, kde by to mohlo být? Praha, Brno?
 5. Ahoj, pro aktivaci datadisku Legion musíš mít zakoupenou i základní hru. Pokud to budeš kupovat u JRC, tak musíš mít toto: 1) http://www.jrc.cz/world-of-warcraft-battlechest-v5/p21633 2) http://www.jrc.cz/world-of-warcraft-legion/p117105 Po aktivaci Battlechest (odkaz číslo 1), dostaneš základní hru a datadisky až do Warlords of Draenor. Dostaneš také měsíc hraní. Poté budeš kupovat herní čas za €12.99 / měsíc.
 6. [

  Jenže to by si pak nemohli stěžovat a neustále brečet. Se podívej na všechna fóra... PvP hráči brečí již od Vanilla WoW, protože si myslí, že WoW je PvP hra.
 7. Vyplatí a nevyplatí... pokud chceš kosmetickou změnu některých kouzel, tak vyplatí. Pokud nechceš, nevyplatí. Glyphy jsou opravdu pouze o tom, že upravují to, jak je kouzlo kouzleno, co udělá a jak to bude vypadat.
 8. Mám spíše rozporuplné pocity. Nejsem si úplně jistý, jak to bude fungovat... ale je mi jasné, že první dva týdny po vydání nebude hra opět hratelná. Tady je když tak trailer
 9. Co se týče glyphů, tak je to v podstatě jedno. Jsou určeny hlavně pro vizuální efekty a další malá vylepšení, které Ti nijak nepomohou s tím, jaké dáváš poškození nebo jakou máš výdrž. Gemy oproti glyphům užitečné jsou. Zkus si sehnat gemy Masterful Shadowruby.
 10. Otázkou je, zda je něco takového potřeba a v čem by byl nový hrdina rozdílný proti těm dvěma stávajícím. Ono se na to stačí podívat tak, že zástupce z Prime Evils a Lesser Evils již máme, takže zbývá Tathamet. Nedovedu si upřímně představit, že do hry přidají postavu, která nebyla v nějaké hře. Mám pocit, že Tathamet se nikde ve hře ani nebyl.
 11. Mohl bych poprosit o trochu více informací ohledně toho, kdy se fórum nezobrazuje, resp. jak to vypadá? Například screenshot obrazovky? Na přenosném zařízení chodím přes TapaTalk, tak to nemám moc možnost otestovat. Co se týče budoucnosti... Je to trochu těžší a delší téma. Pokud se budeme bavit pouze o fóru, protože hlavní stránka WoWfan je stále velice aktivní, tak je to způsobeno velkým rozmachem sociálních sítí. Ruku na srdce… Facebook válcuje, co může a aktivita na našem fóru je čím dál tím menší (ale nejsme jediní). Máme v plánu několik věcí, které by mohly fórum oživit – budeme integrovat web s fórem, přesněji využijeme možnost přihlašování pomocí účtů, které jsou na všech Blizzfan webech, umožníme přihlašování pomocí Battle.net účtu a další maličkosti. O všem budeme informovat.
 12. To by mělo jít, ale musí být ve zbrani, nikoli v předmětech v batohu.
 13. Vždyť to píšu snad v každé novince, která se točí kolem AP... AP, kterou získáš v 7.1.5 nepůjde v 7.2 použít.
 14. Nejsem si úplně jistý, jak to myslíš... chceš nahlásit server, který není legální a dostat za to odměnu? Tak to nefunguje.