Ellendway

Administrátor
 • Počet příspěvků

  8 347
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  47

Ellendway last won the day on Březen 16

Ellendway had the most liked content!

Popularita

2 398 Excellent

2 Sledující

O uživateli Ellendway

 • Hodnost
  Koloušek
 • Datum narození Listopad 20

Bydliště

 • Bydliště
  Praha

Návštěvy profilu

4 370 zobrazení profilu
 1. Ahoj, nějaké setkání určitě zní dobře. V poslední době jsme se soustředili spíše na nějaké jiné věci, ale rádi něco zkusíme! Máš nějakou představu o tom, kde by to mohlo být? Praha, Brno?
 2. Ahoj, pro aktivaci datadisku Legion musíš mít zakoupenou i základní hru. Pokud to budeš kupovat u JRC, tak musíš mít toto: 1) http://www.jrc.cz/world-of-warcraft-battlechest-v5/p21633 2) http://www.jrc.cz/world-of-warcraft-legion/p117105 Po aktivaci Battlechest (odkaz číslo 1), dostaneš základní hru a datadisky až do Warlords of Draenor. Dostaneš také měsíc hraní. Poté budeš kupovat herní čas za €12.99 / měsíc.
 3. [

  Jenže to by si pak nemohli stěžovat a neustále brečet. Se podívej na všechna fóra... PvP hráči brečí již od Vanilla WoW, protože si myslí, že WoW je PvP hra.
 4. Vyplatí a nevyplatí... pokud chceš kosmetickou změnu některých kouzel, tak vyplatí. Pokud nechceš, nevyplatí. Glyphy jsou opravdu pouze o tom, že upravují to, jak je kouzlo kouzleno, co udělá a jak to bude vypadat.
 5. Mám spíše rozporuplné pocity. Nejsem si úplně jistý, jak to bude fungovat... ale je mi jasné, že první dva týdny po vydání nebude hra opět hratelná. Tady je když tak trailer
 6. Co se týče glyphů, tak je to v podstatě jedno. Jsou určeny hlavně pro vizuální efekty a další malá vylepšení, které Ti nijak nepomohou s tím, jaké dáváš poškození nebo jakou máš výdrž. Gemy oproti glyphům užitečné jsou. Zkus si sehnat gemy Masterful Shadowruby.
 7. Otázkou je, zda je něco takového potřeba a v čem by byl nový hrdina rozdílný proti těm dvěma stávajícím. Ono se na to stačí podívat tak, že zástupce z Prime Evils a Lesser Evils již máme, takže zbývá Tathamet. Nedovedu si upřímně představit, že do hry přidají postavu, která nebyla v nějaké hře. Mám pocit, že Tathamet se nikde ve hře ani nebyl.
 8. Mohl bych poprosit o trochu více informací ohledně toho, kdy se fórum nezobrazuje, resp. jak to vypadá? Například screenshot obrazovky? Na přenosném zařízení chodím přes TapaTalk, tak to nemám moc možnost otestovat. Co se týče budoucnosti... Je to trochu těžší a delší téma. Pokud se budeme bavit pouze o fóru, protože hlavní stránka WoWfan je stále velice aktivní, tak je to způsobeno velkým rozmachem sociálních sítí. Ruku na srdce… Facebook válcuje, co může a aktivita na našem fóru je čím dál tím menší (ale nejsme jediní). Máme v plánu několik věcí, které by mohly fórum oživit – budeme integrovat web s fórem, přesněji využijeme možnost přihlašování pomocí účtů, které jsou na všech Blizzfan webech, umožníme přihlašování pomocí Battle.net účtu a další maličkosti. O všem budeme informovat.
 9. To by mělo jít, ale musí být ve zbrani, nikoli v předmětech v batohu.
 10. Vždyť to píšu snad v každé novince, která se točí kolem AP... AP, kterou získáš v 7.1.5 nepůjde v 7.2 použít.
 11. Nejsem si úplně jistý, jak to myslíš... chceš nahlásit server, který není legální a dostat za to odměnu? Tak to nefunguje.
 12. Uzavřeno. Téma porušuje pravidla fóra.
 13. Hrajete hru sami nebo hledáte nové spoluhráče na denní či občasné hraní? Pokud tomu tak je, rozhodně neváhejte a přidejte svůj BattleTag do tohoto tématu. Bude tak viditelný ostatním členům našeho diskuzního fóra a vy tak získáte nové spoluhráče! Proč nehrát hru sám/sama? Heroes of the Storm je hra založená na spolupráci. Pokud je tým hráčů sehraný a komunikuje, může dosáhnout mnohem lepších výsledků a vyhrát mnohem více her (a dokončit tak úkoly jako ‚Vyhraj 3 hry‘). Ve hře je také Cho’Gall, což je hrdina, kterého můžete hrát pouze za předpokladu, že jste s někým ve skupině. Jeden ze skupiny ovládá chůzi a druhý ovládá ostatní kouzla. Čas od času se ve hře také objeví časově omezená událost, která vyžaduje skupinu hráčů k dokončení. Poslední takovou akcí je v současné době například provázaná událost mezi World of Warcraft a Heroes of the Storm. Hráči mohou získat Primal Flamesaber mounta jak do WoW, tak Heroes. Jak přidat BattleTag? Stačí odpovědět do tohoto vlákna s vašim BattleTagem a informace o tom, kdy můžete hrát.
 14. Ahoj komunito, naše diskuzní fórum již nějaký ten pátek běží a my se stále snažíme o zlepšování uživatelského rozhraní a rychlostí fóra. Máme hned několik novinek, které chceme v několika příštích týdnech implementovat a vylepšit tak váš zážitek na fóru. Dvoufázové ověření Momentálně čekáme na novou aktualizaci Invision Power Board, která bude obsahovat nové dvoufázové ověření pro všechny uživatelské účty. V současné době zjišťujeme, zda bude tato služba povinná nebo dobrovolná, ale rádi bychom upozornili na fakt, že dvoufázové ověření uživatele bude na našem fóru zapnuto. Toto ověření bude potřebné hlavně pro změnu e-mailové adresy a hesla. Je možné, že se objeví i pro přihlašování na počítačích, které s někým sdílíte a nemáte při přihlášení zvoleno „Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě“. Propojení všech účtů Blizzfan.cz a diskuzního fóra Tuto věc jsme zmiňovali již při zavádění nového diskuzního fóra, avšak museli jsme počkat na několik maličkostí. V současné době pracujeme na možnosti využívání uživatelských účtů, které byly registrovány na některém z webů Blizzfan.cz. Pokud máte uživatelské konto jak na fóru, tak na jednom z webů, budou tyto účty automaticky spojeny. O postupu a možnostech vás budeme dále informovat. Uživatelská mapa Na našem fóru bude možno využívat uživatelskou mapu, na které bude moci každý člen označit, kde se nachází. Tato mapa bude pouze informativní a bude sloužit i členům Blizzfanu k tomu, aby případné turnaje nebo srazy plánovali v okolí s velkou základnou hráčů. Nová sekce – Privátní servery Privátní servery jsou v poslední době velice diskutované a mnoho z vás se ptalo po možnosti otevření nové sekce, ve které by si mohli vyměňovat zkušenosti s různými privátními servery. Na žádost jsme kladně odpověděli a včera jsme vytvořili novou sekci. Zda se chcete připojit do diskuze je zcela na vás, avšak žádáme vás, abyste si prvně přečetli pravidla sekce.