Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz

Ellendway

Administrátor
 • Počet příspěvků

  8 385
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  63

Ellendway last won the day on Říjen 24 2017

Ellendway had the most liked content!

Popularita

2 404 Excellent

2 Sledující

O uživateli Ellendway

 • Hodnost
  Koloušek
 • Datum narození Listopad 20

Bydliště

 • Bydliště
  Praha

Návštěvy profilu

5 245 zobrazení profilu
 1. Vážené čtenářky, vážení čtenáři, Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku. Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné. Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů. Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující. Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku. Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit. Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku! Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz
 2. Problém s guildou

  V tom případě jsi byl vyhoštěn z guildy. Nemyslím si, že by byl nějaký problém s tím, že by hráči dostali vyhazov z guildy "jen tak".
 3. Problém s guildou

  Buď si byl vyhozen nebo jsi odešel sám. Jiné vysvětlení není.
 4. bude tady i starcraft?

  Ahoj, na fóru máme podporu hlavně her, které podporujeme pomocí našich webů. StarCraft bohužel ve svém portfóliu nemáme, takže jsme o tom ještě neuvažovali, ale není problém tuto hru do seznamu her přidat. Pokud si přeješ nějakou speciální sekci, rozhodně neváhej a dej nám vědět, co přidat.
 5. Blood of Sargeras

  Buď si je vyhodil nebo použil. Předměty se jen tak z ničeho nic neztrácí.
 6. Blizzard gear

  Cena dopravy jako takové je zanedbatelná. Většinou jde vidět dokonce i před dokončením objednávky. Na co si ovšem musíš dát pozor je následné CLO a DPH. Doporučuji vypočítat poplatky třeba přes web http://dcipower.cz/kalkulacka-zdarma-pro-vypocet-cla/
 7. Dotazník motivácie hrania WoW

  Bude možno poskytnout nějaký výsledek, že bychom to zpracovali na web jako článek?
 8. @VlastikWikicz: Rozhodně doporučuji si přidat autora celého tématu do přátel v Blizzard App. Ve svém příspěvku zmínil i BattleTag, tak by to mohla být rychlejší domluva.
 9. Budou ještě nějaké monstra

  Na Kel'Thuzada si ještě nějakou chvilku počkáme. Teď bude představen nový hrdina, ale zatím netuším, kdo to bude. https://www.heroesfan.cz/clanek/blizzard-nam-ukazal-siluetu-noveho-hrdiny
 10. Došli questy :/

  Addony ve výsledku ani nepotřebuješ, fakt stačí vkročit do hlavního města, třeba Stormwindu a podívat se na náměstí po velké tabulky, která Ti dá vždy jeden úkol, který Tě zavede do některé z lokací.
 11. Koupená verze hry nefunguje

  Čas od času se stane, že aktivace hry jako takové může trvat delší dobu (až tři pracovní dny). Ale rozhodně ještě zkontroluj, zda používáš správný účet, jak radí @Toubi.
 12. "Zaseklý" FPS

  Osobně mi 40 stabilních FPS připadá dostatečně dobrých, ale přeci jen... máš nějaké addony? Dokážeš udělat screenshot nastavení grafiky a dalších věcí v nastavení hry?
 13. Levnější char.transffer ?

  Za každý token získáš 13 euro, takže budeš potřebovat dva.
 14. Levnější char.transffer ?

  Ahoj, levněji to sehnat v podstatě nejde, maximálně za ty tokeny, ale budeš jich potřebovat více.
 15. Warcraft knihy v AJ

  Já bych osobně řekl, že Warcraft knihy se obtížnosti rovnají HP. Nemůžeš očekávat nějaký brutální obtížnost knih, která je směřována na hráče od 12 let. Pokud si neměl problém s HP, s Warcraft knihami problém určitě nebude.
×