• Sdělení

  • Ellendway

   Aktualizace fóra - 16. 12. 2016   15.12.2016

   Máme tady další týden a na fóru se odehrálo několik změn, které by měly dopomoci s lepší odezvou a lepším ovládáním fóra. Všechny novinky naleznete v tématu Aktualizace fóra - 16. 12. 2016 .

Ellendway

Administrátor
 • Počet příspěvků

  8 355
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  53

Ellendway last won the day on Duben 3

Ellendway had the most liked content!

Popularita

2 400 Excellent

2 Sledující

O uživateli Ellendway

 • Hodnost
  Koloušek
 • Datum narození Listopad 20

Bydliště

 • Bydliště
  Praha

Návštěvy profilu

4 517 zobrazení profilu
 1. Já bych osobně řekl, že Warcraft knihy se obtížnosti rovnají HP. Nemůžeš očekávat nějaký brutální obtížnost knih, která je směřována na hráče od 12 let. Pokud si neměl problém s HP, s Warcraft knihami problém určitě nebude.
 2. A našlo se řešení?
 3. No tak toto je pecka. Napiš mi na Vojtech@Blizzfan.cz, pokud bys chtěl a můžeme z toho udělat nějaký pěkný článek na webu.
 4. Máš relativně hodně postav, takže se divím, že máš rád, když musíš další postavu tahat stejnou zónou, která vypadá vždy stejně a úkoly v ni jsou stejně nudné a otravné.
 5. Ale mělo... a právě díky této absenci existovala hromada pomocných addonů.
 6. Nemá společného vůbec nic, možná tak model ve 2D grafice.
 7. Ahoj, nějaké setkání určitě zní dobře. V poslední době jsme se soustředili spíše na nějaké jiné věci, ale rádi něco zkusíme! Máš nějakou představu o tom, kde by to mohlo být? Praha, Brno?
 8. Ahoj, pro aktivaci datadisku Legion musíš mít zakoupenou i základní hru. Pokud to budeš kupovat u JRC, tak musíš mít toto: 1) http://www.jrc.cz/world-of-warcraft-battlechest-v5/p21633 2) http://www.jrc.cz/world-of-warcraft-legion/p117105 Po aktivaci Battlechest (odkaz číslo 1), dostaneš základní hru a datadisky až do Warlords of Draenor. Dostaneš také měsíc hraní. Poté budeš kupovat herní čas za €12.99 / měsíc.
 9. [

  Jenže to by si pak nemohli stěžovat a neustále brečet. Se podívej na všechna fóra... PvP hráči brečí již od Vanilla WoW, protože si myslí, že WoW je PvP hra.
 10. Vyplatí a nevyplatí... pokud chceš kosmetickou změnu některých kouzel, tak vyplatí. Pokud nechceš, nevyplatí. Glyphy jsou opravdu pouze o tom, že upravují to, jak je kouzlo kouzleno, co udělá a jak to bude vypadat.
 11. Mám spíše rozporuplné pocity. Nejsem si úplně jistý, jak to bude fungovat... ale je mi jasné, že první dva týdny po vydání nebude hra opět hratelná. Tady je když tak trailer
 12. Co se týče glyphů, tak je to v podstatě jedno. Jsou určeny hlavně pro vizuální efekty a další malá vylepšení, které Ti nijak nepomohou s tím, jaké dáváš poškození nebo jakou máš výdrž. Gemy oproti glyphům užitečné jsou. Zkus si sehnat gemy Masterful Shadowruby.
 13. Otázkou je, zda je něco takového potřeba a v čem by byl nový hrdina rozdílný proti těm dvěma stávajícím. Ono se na to stačí podívat tak, že zástupce z Prime Evils a Lesser Evils již máme, takže zbývá Tathamet. Nedovedu si upřímně představit, že do hry přidají postavu, která nebyla v nějaké hře. Mám pocit, že Tathamet se nikde ve hře ani nebyl.