Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz

Sedivel

Uživatel
 • Počet příspěvků

  31
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

10 Good

O uživateli Sedivel

 • Hodnost
  Advanced Member
 1. Nejlepší Macro pro Tanka A DPS Paladin

  Hele taková macra asi nenajdeš. Každopádně ti sem můžu linknout nějaké useful guide pro začátek, kde máš vše napsané. Prot - http://www.icy-veins.com/protection-paladin-wow-pve-tank-guide Retri - http://www.icy-veins.com/retribution-paladin-wow-pve-dps-macros-addons A ještě ohledně retri, hodně pomáhá tento addon, hlavně ze začátku. http://www.curse.com/addons/wow/clcret
 2. [S] RaF Drak'thul Horde

  Nevyřešilo se nic v tomto problému. ČR a SK nemůžou pozvat někoho na RaF, ale dost lidí má dáno jinou zemi, nejčastěji VB.. a ti mohou.
 3. Zdravim. Sháním RaFko na DT horda s někým, kdo by byl ochotný expit teď v období mezi 25., 26. - 6. ledna (a klidně i poté). Od vám nechci nic, jen to být občas online a mít chuť si vyexpit nějakou tu postavu Pro více info PM me. Díky za ozvání, Sedivel.
 4. Frost DK

  Teď se to u Frost DK dělí podle zbraně kterou používáš. 2h jede starou rotaci, kde upřednostňuješ Obl před FS při KM procu + prio staty Haste>Crit>Mastery Další je DW. Ten zase jede rotaci, které se říkalo v 4.3 Masterfrost. Mastery>Haste>Crit a jede se rotace HB + FS (FS i při KM procu) a Obl se jede jen aby se držela jedna unholy runa na "CD"
 5. Addon button zmizel

  Stahovat jsem je zkoušel včera a nepomohlo to. Každopádně sem zjistil, že to není jediné co mi nefunguje.. takže reinstall znovu.
 6. Zdravim. Včera sem si přeinstaloval WoWko a po tom co se mi vše dostahovalo jsem se logl do hry. A ve výběru postav mi zmizel Addon button.. Zkušel sem Repair, smazáni WTF folderu i Interface.. a nevim co s tim.. Díky za radu.
 7. Kdy MOP vyjde?

 8. The Dragon Soul Challenge

  Které guildy si myslíš že by to na 25 man daly?
 9. The Dragon Soul Challenge

  Opravdu pochybuji, že by to nějaká CZ/SK guilda dala na HC bez buffu... Maximálně tak BD
 10. Ultraxion HC Hour of Twilight

  Lock by to s HoS přežít měl.. Přežíval i když byl buff jen 5%
 11. 25 man raidy a můj PC raidy

  tak u mě je to tak, že v LFR nemám problém ani na Ultra nastavení.. ale prostě když jdeme HC farmu, tak se tam to snížení fps projeví
 12. 25 man raidy a můj PC raidy

  Ano hraju na noťasu (vetšinou) a zvládám to. Maximálně ten Yor'sahj, při černé globule ty fpska trochu spadnou, ale to by snad neměl být problém (říkám z pohledu dpska). A to si na stávajícím realmu nemůžeš zkusit 25man DS aspoň normal? Aby si měl jistotu
 13. 25 man raidy a můj PC raidy

  Určitě jak psal DaveL, tak vypnout V-Sync, pak dát maximálně ty stíny na low a zbytek na Fair. Určitě nedávej vše na low. Třeba u Hagary není moc pěkné, když pomalu nevidíš Ice wave na zemi ... Maximálně tak na Ultraxionovi to jde (pokud nejsi healer). Hraju +- na horším co ty a menší FPS problémy mám jen na Ultraxovi (při low ne) a Yor'sahjovi při black globule.
 14. Frost DK

  To už taky není pravda.. Teď je Frost DK nejlepsi jet jako ''Masterfrost'' kde je mastery před hastem. Str > exp cap > hit cap > mastery > haste > crit
 15. Problém s Wowkem - obraz

  Po smazání cache se nic nezměnilo, pak sem dal v options vše na minimum, tak to šlo a pak sem to hodil zpátky jak to bylo (ultra) a už to jede zase normálně.. Tak moc nechápu v čem byla chyba.
×