Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

   Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.

Sedivel

Uživatel
 • Počet příspěvků

  31
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

10 Good

O uživateli Sedivel

 • Hodnost
  Advanced Member
 1. Nejlepší Macro pro Tanka A DPS Paladin

  Hele taková macra asi nenajdeš. Každopádně ti sem můžu linknout nějaké useful guide pro začátek, kde máš vše napsané. Prot - http://www.icy-veins.com/protection-paladin-wow-pve-tank-guide Retri - http://www.icy-veins.com/retribution-paladin-wow-pve-dps-macros-addons A ještě ohledně retri, hodně pomáhá tento addon, hlavně ze začátku. http://www.curse.com/addons/wow/clcret
 2. [S] RaF Drak'thul Horde

  Nevyřešilo se nic v tomto problému. ČR a SK nemůžou pozvat někoho na RaF, ale dost lidí má dáno jinou zemi, nejčastěji VB.. a ti mohou.
 3. Zdravim. Sháním RaFko na DT horda s někým, kdo by byl ochotný expit teď v období mezi 25., 26. - 6. ledna (a klidně i poté). Od vám nechci nic, jen to být občas online a mít chuť si vyexpit nějakou tu postavu Pro více info PM me. Díky za ozvání, Sedivel.
 4. Frost DK

  Teď se to u Frost DK dělí podle zbraně kterou používáš. 2h jede starou rotaci, kde upřednostňuješ Obl před FS při KM procu + prio staty Haste>Crit>Mastery Další je DW. Ten zase jede rotaci, které se říkalo v 4.3 Masterfrost. Mastery>Haste>Crit a jede se rotace HB + FS (FS i při KM procu) a Obl se jede jen aby se držela jedna unholy runa na "CD"
 5. Addon button zmizel

  Stahovat jsem je zkoušel včera a nepomohlo to. Každopádně sem zjistil, že to není jediné co mi nefunguje.. takže reinstall znovu.
 6. Zdravim. Včera sem si přeinstaloval WoWko a po tom co se mi vše dostahovalo jsem se logl do hry. A ve výběru postav mi zmizel Addon button.. Zkušel sem Repair, smazáni WTF folderu i Interface.. a nevim co s tim.. Díky za radu.
 7. Kdy MOP vyjde?

 8. The Dragon Soul Challenge

  Které guildy si myslíš že by to na 25 man daly?
 9. The Dragon Soul Challenge

  Opravdu pochybuji, že by to nějaká CZ/SK guilda dala na HC bez buffu... Maximálně tak BD
 10. Ultraxion HC Hour of Twilight

  Lock by to s HoS přežít měl.. Přežíval i když byl buff jen 5%
 11. 25 man raidy a můj PC raidy

  tak u mě je to tak, že v LFR nemám problém ani na Ultra nastavení.. ale prostě když jdeme HC farmu, tak se tam to snížení fps projeví
 12. 25 man raidy a můj PC raidy

  Ano hraju na noťasu (vetšinou) a zvládám to. Maximálně ten Yor'sahj, při černé globule ty fpska trochu spadnou, ale to by snad neměl být problém (říkám z pohledu dpska). A to si na stávajícím realmu nemůžeš zkusit 25man DS aspoň normal? Aby si měl jistotu
 13. 25 man raidy a můj PC raidy

  Určitě jak psal DaveL, tak vypnout V-Sync, pak dát maximálně ty stíny na low a zbytek na Fair. Určitě nedávej vše na low. Třeba u Hagary není moc pěkné, když pomalu nevidíš Ice wave na zemi ... Maximálně tak na Ultraxionovi to jde (pokud nejsi healer). Hraju +- na horším co ty a menší FPS problémy mám jen na Ultraxovi (při low ne) a Yor'sahjovi při black globule.
 14. Frost DK

  To už taky není pravda.. Teď je Frost DK nejlepsi jet jako ''Masterfrost'' kde je mastery před hastem. Str > exp cap > hit cap > mastery > haste > crit
 15. Problém s Wowkem - obraz

  Po smazání cache se nic nezměnilo, pak sem dal v options vše na minimum, tak to šlo a pak sem to hodil zpátky jak to bylo (ultra) a už to jede zase normálně.. Tak moc nechápu v čem byla chyba.
×