Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz

Anglor

Uživatel
 • Počet příspěvků

  204
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  3

Anglor last won the day on Květen 19 2013

Anglor had the most liked content!

Popularita

38 Excellent

O uživateli Anglor

 • Hodnost
  Advanced Member
 1. Argent dawn

  Pokud se stane nějaký průser, tak musíš "zapírat, zapírat, zapírat". Už jsem se jednou omlouval za fishbota, ale ovoce to nepřineslo. Nějak to vyřeším. Jsem mezi cheatingem a communication. Super dumper macro je.. Klasické macro ma 255 písmen. Tohle ti přidá neomezený počet. Mám udělané 3 rotace ve střech tlačítek. Klikáte pouze myší. V raidu s tým moc dps nevytočíte, ale do BG, aren je to super. Slyšel jsem něco, že používaní tohoto addonu je ryzikové, ale co už....Já bez toho WoWko nemužu hrát. Tady mám něco málo od Blizzard: When participating in communication of any kind (chat, voice communication, group finder), you are responsible for how you express yourself. You may not use language that could be offensive or vulgar to others. Hate speech and discriminatory language is inappropriate, as is any obscene or disruptive language. Threatening or harassing another player is always unacceptable, regardless of language used. Violating any of these expectations will result in account restrictions. More serious and repeated violations will result in greater restrictions. Při komunikaci určitého druhu (chat, hlasová komunikace, skupinový nález) jste zodpovědní za to, jak se vyjadřujete. Nesmíte používat jazyk, který by mohl být urážlivý nebo vulgární pro ostatní. Nenávistná řeč a diskriminační jazyk jsou nevhodné, stejně jako jakýkoli obscénní nebo rušivý jazyk. Ohrožení nebo obtěžování jiného hráče je vždy nepřijatelné, bez ohledu na použitý jazyk. Porušení těchto pravidel bude mít za následek omezení účtu. Závažnější a opakované porušení způsobí větší omezení.
 2. Argent dawn

  Ja vim, už jednou si pamatuji, asi před pěti lety, že jsem byl kopnut ze serveru na 24hod. Teď jsem ale dostal nějaky ban ani nevim na jak dlouho... Jsem zvědav, co mi odpoví na ticket. Nejhorší je, že mam addon na super macra, který není jaksi oficialně povoleny. Jinak, co mi doporučíte napsat, aby mě odbanovali? Piště klido do soukrom zpráv. ...Kdyžtak skončím na freečku.
 3. Argent dawn

  No hele, Argend Dawn je nejhlidanější server vůbec. Docela často tam narazíš na GM osobně. 1. Ano, dostaneš ban. Momentalně ho mám i Já kvůli zabíjení a nejspíš narušovaní. Což celkem nechápu... "Co je na tom, když se horda potuluje Stormwindem"... Je to i na mě dost složité. 2. To jsem byl já. Ono pujdou po tobě skuteční hráči. Samozřemně pouze ti z opačné frakce. 3. Když DK vstoupí do katedrály, tak se to většinou nelíbí prístum a paladinum. Stejný problem je i u kapličky. Většinou k tobě dojdou a napiši ti, ať opustíš tuto svatou půdu, že ji znesvěcuješ. 4. Expí se stejně jak popisuješ... Nespíš, kdyby jsi byl v RP guilde, tak ano.
 4. Argent dawn

  To zase nee, spíš jde o čest, kterou mu pošpiniš, když ho zabiješ. Popravdě, když zabiji RP hrače, tak tam leží dokud ho někdo neresne. Jinak je to PVE server, takže jen tak někoho nezabiješ. Oni žijí dlouho.
 5. Argent dawn

  Popravdě, když mě zabili, Takpo mě začali flusat. Schromaždilo se kolem přibližně 5 postav a něco si psali. Většinou se řeší spíš ten, kterého jsem zabil Já. Na místo dorazí taková skupinka RP hráču "The Stormwind Guard". Pak to vypadá asi takhle:
 6. Argent dawn

  Popravdě neznám žádný česky RP. Jsou servery, co to mají v názvu, ale RP se tam nehraje. Ja když hrál vanilu, tak jsme roleplay hráli pořad, ani jsem si to neuvedomoval. .... Do ruky pochodně a šlo se na výpravu do Duskwoodu. "Tenkrát Duskwood byla strašidelná tma." Pak to Blizzard musel prosvětlit. Na Argentu můžeš hrát vlastně free do lvl 20, ale jak říkám.... Bez transmog, goldu, není to asi ono. Já jsem se stal záporakem. Hrdinu je hodně ale zaporaku málo. Na mě už je vypsána odměna. Však dneska večer jdu navštívit kapličku. Věřím, že odměna za moji hlavu bude vyšší.
 7. Argent dawn

  Můžeš rp hrát i jak Zug. Můžeš být třeba obchodník. Stačí si najít obchod, třeba s jídlem a prodavaš ho tam
 8. Argent dawn

  Ano, defakto je jedno s jakým lvl. Respekt si vybuduješ sáma. Však v rámci gearu je lepší mít vyšší lvl. Transmg je dost důležitý pro RP. Prostě přijdes do hry a můžeš se okamžitě připojit do roleplay. "Ber to jako velké divadlo." Priklad...Včera tam umíral zraněny paladin, kolem něho klečí jeho věrni. Ty tam dojdeš a zeptaš se co se mu stalo. "Od toho momentu už hraješ ". Paladin posledním dechem ti poví, že ho nakazil necromant, co zije v Sholomance. Ty jakožto hrdinná válečnice z druhé éry válek, zburcuješ výpravu do Sholomance, zabit zákeřného necromanta. Vsak cesta je dlouhá, navíc Litaci se nepoužívají. Je to čistě o chození nebo koni. Stačí se opravdu jen přihlásit do hry a jít na to správne místo.
 9. Argent dawn

  Takze blood elf horda ? U hordy je to slabší to RP, že ? Přesně tak, Witcher je úplně ideální ! Máš dobrý mustr
 10. Argent dawn

  Hele hraješ to RP, úplně normálně. Pokud nejsi vyloženě zapojeny raid -ista, chceš si odpočinout u hry, pokecat ,když máš čas, tak RP je to pravé. Já to považuji stejné, jako kdyby jsi chatoval třeba na Facebooku. Spíš jde o ten pokec. Já co i pamatuji z free serveru, tam jistý RP dopravdy bylo. Pokud rad čteš, fantazii knížky. "Je to jistá výhoda. " Dokážeš si vytvořit historii své postavy. Lore postavy tě začnou brát jako člověka a ne jako hráče. Já mám dva monitory, na jednom mám puštenou hru na druhým třeba YouTube. A takhle já vlastně WoW hrají. Žádný stres, žádné wipovacky v raidech. (Pro chalany) Zajimavy je třeba hraní role play za charakter female. Bud budeš vážená lovkyně z Darnassu nebo jen místní děvka z Goldshire. Dostaneš se pak do fáze, kdy tě bude balit nějaký paladin.
 11. Argent dawn

  Jinak pozor, vstoupišli s postavou DK do te katedrály ve Stormwindě... Dostaneš docela velké napomenutí od stráži. Případně místní potulná paladinska domobrana, tě bude chtít vyvést ven. Jelikož já jako mrtvý rytíř znesvecuji holy chrám. Paradox je, že jsi jako jednotlivec docela tam diskriminován. Ano, bohužel tohle byla dosti lore postava. Mají tam domeček napravo při vstupu do katedrály. Je to taková banda, co mají podobný transmg jako guardi. Po zabiti toho jistého kapitána jsem měl 2 žádosti o přátelství. Bylo mi však jen zděleno, že jsem se stal psancem. Dále jsem D dozvěděl, ze byli najmuti dva bratři zabijáci z dalekého LochModanu, aby mě dostali. Samozrejmne pokec je suprový. Docela mě toto hraní pomáhá učit se AJ.
 12. Argent dawn

  Zajímá mě, jestli někdo hraje tady na tom RP serveru? Docela mě to chytlo, jen se tak flakat, se svým transmg. po Stormwindu nebo navštívit" červenou lampičku " ala Goldshire. "Zjistil jednoduchý trik, jak se dostat na realm toho serveru ze serveru Drakthul. " Není nad to, vzít si hordackeho blood Dk s 8...k a zamířit si to vycházkově po Stormwind Cathedral Sq. Reakce RP hráčů je dosti jiná než u klasických hráčů. Zabil jsem tam nějakého kapitana "Lora Stormwind Patrols" Teď je na moji hlavu vypsána odměna... Přemýšlím, že tam vyexpim humana. Kdo by se chtěl přidat , tak ho uvítám.
 13. Legendary

  Z beden mas velkou šanci na další drop. Mě tam padl ring. " Jo a se říct, že mě pořad padají jen tady ty shi t legendarky." Takové kalhoty, helmu, ramena bych hned bral !! Takže mas opravdový Gud Luck!
 14. Problém s guildou

  Smaž složku cache se všemi soubory.
 15. [A] Drak'thul - PvP CZ guilda

  Ahoj, hledám pvp guildu nebo pvp parťáky na arény, RGB. Jsem starší pracující člověk, co si rad zahraje o večerních hodinách nebo víkendech. Hrají za postavu dk unholy nick: bloodkatana. Mám ji na serveru Drakthul. Je čerstvě vyexpena, ale už se Itmlvl blíží k 900. V Arenách,bg podle dps/dmgd dokážu vytočit maximum z dane class. S pvp mám už dlouholetou zkušenost za Holy paladina - Gladiátor. Nemám problém ani s pve v rámci legionu. Pokud by někdo věděl o nějaké pvp guilde na Drakthulu, budu Rad za každou informaci. Kdyby nekdo chtěl semnou okusit arenky, určitě pisnete. "Chtěl bych dosáhnout aspoň na 2000 rating."
×