Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz

Alca

Uživatel
 • Počet příspěvků

  24
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

10 Good

O uživateli Alca

 • Hodnost
  Member
 1. WITCHWOOD: free gifts ????

  Logni se do Hearthstonu a dostaneš legendární kartu.Nic víc nic mín :-)
 2. leveling nad 90 jinde než Draenor

  Na 90 lvl gear neřeš,normálně loguj dungy a leveluj pře ně.Na 90 lvl tě nikdo z dungu za špatný gear nevyhodí :-)
 3. Offik

  Ahoj, bohužel zmrazit učet na určitou dobu nejde,musis nechat dojít předplatné a pak už nezaplatit,tím se ti zmrazí učet než ho zas zaplatíš.
 4. UI

  Nestáhl jsi si nejaký addon na chat? Jinak mě nic nenapadá.
 5. Kraví král

  To se omlouvám,nevšiml jsem si .
 6. Kraví král

  https://www.wowfan.cz/clanek/diablo-slavi-20-let-vsechny-potrebne-informace
 7. MF zakáže WoW

  Já věděl že jsou uředníci mimo realitu,ale toto už je vrchol http://ekonomika.idnes.cz/rozhovor-s-namestkem-zavodskym-o-hazardnich-videohrach-p2j-/ekonomika.aspx?c=A161103_121808_ekonomika_rny
 8. Broken Isle

  diky moc,ale jak se tam dostanu,jsem warlock,když dojdu pod Dalanar kde ma byt portal tak tam nic není už jsem docela bezradny - - - Updated - - - tak už nic už jsem na to přišel,mám trošku delší vedení :-)
 9. Broken Isle

  Zdravím, asi to bude hloupa otázka,ale jak se dostanu s Dalanaru na Broken Isle? Scenarko jsem prošel,pokecal s Archmagem,ziskal jsem artefakt pro svůj spec,ale když chci zacit expit na Broken Isle tak nevim jak se tam dostat,lítakem to nejde. Předem dík za pomoc.
 10. Podvodný email?

  OK,díky moc za odpovědi,já jen že v angličtině nejsem moc kovaný tak abych něco nezanedbal.
 11. Ahoj všem, včera mi přišel takovyto email,zřejmě je to podvod ale byl bych rád aby mi to potvrdil i někdo zkušenější. A navíc mi ten mail přišel na emailovou adresu kterou mam jen pro e-shopy a nepřihlašuji se ním na battle.net. Předem díky.
 12. WoW - instalace/účet

  Pokud mužu poradit, kup hru ,založ novy učet a expi od začátku.Ja přešel taky s freečka začal jsem expit od začátku a je to uplně něco jiného než na free.Expeni jde pomalu samo.questy fungují,tam kde na free fungovaly 2 questy na offiku je jich najednou 20.
 13. WoW na win 10

  Ahoj, paříte už někdo WoW na win10? Vyskočila mi nabídka na přechod s win7 na win10,ale mám strach abych WoW na win 10 rozjel. Předem díky za odpověd.
 14. [H] Fantasy - Thunderhorn EU

  Nyancow už není členem Fantasy minimálně rok,takže podle něho nesud celou guildu.Jinak platí to co psal Ysandre,pokud má někdo zájem tak psát ve hře na nick Jozi.
 15. Battle.net Balance

  Omlouvám se za mou natvrdlost , když vyplním udaje z me kreditky v sekci Add payment method na battle.net tak si mužu kupovat balíčky do Heartstone? Nemam s placením kreditkou přes net žádné zkušenosti.
×