Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

   Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.

Bartyx

V.I.P
 • Počet příspěvků

  5 466
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  25

Bartyx last won the day on Prosinec 8 2015

Bartyx had the most liked content!

Popularita

1 798 Excellent

O uživateli Bartyx

 • Hodnost
  Administrátor
 • Datum narození 17.2.1986
 1. Avermedia Live Gamer HD

  Hola. Prodávám svoji grabovací kartu. Pokud by chtěl někdo streamovat nebo natáčet videa a nemá úplně good komp, tohle pomůže. Bližší popis v aukci. Sleva možná. http://aukro.cz/ShowItem2.php?item=6615026831
 2. Realm :)

  Na druhém místě asi dvojice Wildhammer/Thunderhorn. Ale Čechů je mnohem méně, než na DT. Mě osobně to vyhovuje více. Moc mě nebaví číst pořád na tradu češtinu. Odesláno z mého úhlu pohledu pomocí Úhlopohledové pušky.
 3. Android, tipy na aplikace

  Pod tím Storage to není? Odesláno z mého úhlu pohledu pomocí Úhlopohledové pušky.
 4. Android, tipy na aplikace

  No ještě když otevřeš Nastavení > Aplikace, tak tam u konkrétní aplikace bývá Přesunout na SD kartu.
 5. Android, tipy na aplikace

  Jasně že jdou. Respektive je to trochu složitější. Vývojář aplikace to musí povolit a aplikace na to musí být připravená. Potom se na SD kartu přesune její datová část, která zabírá nejvíce místa. Spouštěcí část zůstává v telefonu, ale zabírá třeba jen pár kb.
 6. Android, tipy na aplikace

  Hmm, já ještě šestku neviděl, nevím co se tam změnilo, ale na pětce, když Instaluju HS, tak mi rovnou napíše, že bude instalovat na SD kartu a to mám třeba 15Gb volného v úložišti. Vím, že tam nějaké změny okolo tohoto mají být, ale nevím přesně. Odesláno z mého úhlu pohledu pomocí Úhlopohledové pušky.
 7. Android, tipy na aplikace

  Některé telefony to neumí rovnou. Musíš to přesunout potom. No a některé aplikace to vůbec nepodporují. Například Facebook vůbec nejde přesunout na kartu. Odesláno z mého úhlu pohledu pomocí Úhlopohledové pušky.
 8. Warrior protection - multistrike

  Tomu člověku očividně hrabe. Jinak si to vysvětlit nedokážu. Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
 9. Warrior protection - multistrike

  Ok, tečka nazdar. Najdi si jiné forum na takové chování!
 10. Mě spíš překvapily ty měsíce free. Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
 11. Ty jo to mě docela překvapilo. :-) Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
 12. Warrior protection - multistrike

  Co to plácáš? Dostal jsi odpovědí dost. Všechny stejné. Žádnou kritiku. Jediný, za co jsem tě kritizoval bylo, že jsi to dal do špatné sekce. Navíc jsi to postnul dvakrát. Nevím co řešíš. Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
 13. Warrior protection - multistrike

  V tom, jak fungují pravidla tady na fóru se určitě nemýlím. Jsou to moje pravidla. A potvrdil ti i bulljoker, že je prot do arény na nic. Takže dokud nemáš nějaký argumenty, tak nechápu, proč by ses měl hádat. Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
 14. Warrior protection - multistrike

  Tak za prvé. Ptal ses, jestli je to dobré do areny. Já psal, že ne. Za druhé je to diskuze o fungování classy, tudíž ne otázka do poradny.
 15. Warrior protection - multistrike

  Jelikož jde spíš o diskuzi, přesouvám do Warrior sekce. Jinak předpokládám, že myslíš tohle. [sPELL]159362[/sPELL] Myslím, že jet v arenách Prot je nesmysl.
×