Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz

Itharael

Administrátor
 • Počet příspěvků

  739
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  6

Itharael last won the day on Červenec 6 2014

Itharael had the most liked content!

Popularita

804 Excellent

O uživateli Itharael

 • Hodnost
  Administrátor
 1. Artefakty

  Jsou pryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyč, JUCHŮ
 2. E-Sport & Progaming

  Bohužel, Daevis má pravdu, tahle debata už je směšná. Lunchbox jen tahá argumenty z paty. Nemůžeš srovnávat stream HS a stream Heroes, kde na kvalitní stream Heroes potřebuješ mít celý tým, tzn. 5 lidí. Navíc HS měl sice masivní nástup, ale taky to podle toho dopadlo (prodeje klíčů). Heroes má pozvolnější nástup, ale o to líp. Už teď je to tak, že po vlně pozvánek je to pár dní nehratelné, než se to ti lidi naučí. To s tou Terrarií a Minecraftem jsi nepochopil. A co se SC týče, nevím, jak kolik ti je, ale já pamatuji doby, kdy progamingem žilo více strategií, než jen SC. Udržel se, protože je nejlepší. Tak jako tak budeme mít každej svou pravdu, a tahle diskuze se stává bezpředmětná. Já tvrdím, že Heroes má na to, aby si vybudoval silnou základnu hráčů a profi progaming. Možná u toho nebudou stříkat desetiletý děti, ale o to líp, bude to hratelný.
 3. E-Sport & Progaming

  Tohle všechno sis mohl ušetřit, ale budiž. Jediné, co jsi napsal, je to, že HS neměl konkurenci, SC je zmršený a Heroes má konkurenci obrovskou. Já si myslím opak. HS měl konkurenci, ale dokázal přitáhnout ke kartičkám hráče, kteří karetním hrám nikdy neholdovali, a tím zabodoval. SC ať už je jeho současný stav jakýkoliv je stále nejhranější progaming strategií na světě a nesundal ho ani CC, nesundá ho ani Planetary Anihilation, ani hromada dalších strategií, a že jich vychází. Když z tohohle vyjdeme, dostaneme Heroes, který má konkurenci, ale podobně jako HS i Heroes přitáhne hráče, kteří moba hry nehrají. Navíc nejen z jednoho univerza, ale ze čtyř. Navíc, podobně jako HS, tak i Heroes má jednu obrovskou přednost - je jednoduchý a rychlý! Znám hromadu zaměstnaných lidí, kteří nemají čas na dotu/lol a podobné hry, ale sednout k HS na půl hodiny při obědové pauze nebo večer mohou. A podobně na tom bude i Heroes, ty zápasy jsou opravdu rychlé, a tím se zacílí na širší masu hráčů. Navíc se tu pořád oháníš tím, že to bude casual hra. Tak se tě zeptám jinak - Minecraft není casual hra? Nebo Terraria? A kolik lidí to hraje. Heroes je jednoiduchý a rychlý, klidně může být casual hrou, ale možná díky tomu ho bude hrát halda lidí a ten progaming vznikne.
 4. E-Sport & Progaming

  Ano, to je otázkou, na kterou nikdo z nás nedá odpověď. Můžeme se pouze dohadovat, ale progaming tvoří hráči. Blizz nikdy nemusel udělat nic velkého proto, aby jeho hry měly progamingovou sféru. Jednou ročně udělá něco na Blizzconu a tím to pro něj hasne, progaming tvoří hráči, a pokud si to najde velkou fan základnu, bude progaming i tady. Minimálně se dá očekávat, že tohle budou hrát ti, co jiné moba hry nehráli, hlavně fanoušci Blizzardu, a těch jsou desítky milionů. Pak se taky musí myslet na lidskou povahu - dnes hraje každý dotu a lol, člověk má ale tendenci se odlišovat. Spousta lidí začne hrát Heroes jen proto, aby nehráli dotu a lol. Pak se musí počítat s tím, že Blizzard do Heroes možná zakomponuje Arcade mod, podobný jako je v SC. Zdánlivě to nemá s progamingem nic společného, ale omyl - přitáhne to opět další hráče a čím víc hráčů, tím víc profi hráčů, a tím víc progaming.
 5. E-Sport & Progaming

  Před pěti lety si nikdo nemyslel, že FPS bez lékárniček je dobrý nápad. Jestli to je dobrý nebo špatný nápad je jedno, svoje hráče si to zaručeně najde a jako skoro u všeho od Blizzardu i tady bude progaming, o tom se nedá pochybovat.
 6. E-Sport & Progaming

  Srovnáváš nesrovnatelné, Heroes nejde srovnat s LoL a Dotou, je to prostě jiná hra. Ano, je to moba, ale je jiná. Mezi strategiemi taky nesrovnáváš rts a tahovky, tady je to podobné. Počkej, až to vyjde, a uvidíš, jak se to chytne, třeba změníš názor.
 7. E-Sport & Progaming

  Nerozumím ani zbla tomu, cos tu napsal, protože lol ani dotu nehraju, jen ti řeknu, že Blizzard přes deset let patchoval Diablo 2 i první StarCraft, aby byl co nejvyváženější, takže toho, že by heroes nebyl vyvážený se rozhodně nebojím. Navíc pokud těmi objective myslíš takové ty hlavní cíle jednotlivých map (golem, dragon knight apod), tak kolikrát je jejich získání záměrně přenecháno druhému týmu, protože ten čas na splnění poskytne velkou taktickou výhodu.
 8. E-Sport & Progaming

  Myslí náborový článek. Neboj, vyjádříme se k němu, ale máme i osobní život a práci
 9. E-Sport & Progaming

  Jééééj, tady je to zas diskuze... Snowballing už úspěšně vymizel. Bylo to takové na počátku, ano, tam opravdu tým, který měl převahu, vyhrál. Poslední dobou se čím dál tím více stává, že sebesilnější tým udělá zásadní chybu a stojí ho vítězství, jen včera jsme vyhráli asi 4 takřka prohrané hry právě na tom, že sebejistí a silnější enemy udělali chyby. Talenty mají oproti itemům dva rozdíly. 1) Nedají se vyměnit. Talent, který si dáš, budeš mít do konce hry, není možné jej přehodit za jiný. 2) Talenty zásadně určují zaměření tvé postavy. V praxi jde o to, že u talentů je nutno podstatně více taktizovat, než u itemů. Jako příklad si vezmu Uthera - vím, že máme v týmu dva supporty, jeden jede na heal. Musíš zanalyzovat situaci, prozkoumat složení enemy týmu, potřeby mapy, a podle toho rozvíjet talenty postavy tak, aby odpovídala širšímu konceptu. Takže já třeba v tomhle případě pojedu Uthera napůl na dmg a napůl na stuny, protože máme v týmu dva assassiny a oproti nám jsou tři tanci. např. Přináší to obrovské možnosti taktizování, protože talenty docela solidně ovlivňují postavu a celý průběh hry. Každej hrdina má minimálně dvě cesty, kterými se dá jet, kolikrát i tři nebo čtyři, takže není pravda, že se vyprofiluje jeden build, který se bude hrát. Tohle není wowko
 10. Účet na League of Legends (EUNE - Silver I.)

  No fuj, drogy a tlustý ženský neberu.
 11. Účet na League of Legends (EUNE - Silver I.)

  Je to jak pervitin...jednou zkusíš...a chceš zase...a zase...a zas...nespíš, nejíš, pořád chceš další a další
 12. 1) Ano, musíš si to koupit 2) Ano 3) Reálný 4) Ano
 13. Účet na League of Legends (EUNE - Silver I.)

  Jasné jasné, já se ptal jen informativně, nevím, jaké podmínky mají na LoLku, byl jsem zvědavý. Gl při prodeji, snad to stihneš dřív, než vyjde Heroes, pak to nikdo chtít nebude
 14. Účet na League of Legends (EUNE - Silver I.)

  Není to porušování podmínek?
 15. Wow knihy

  Tady je furt: http://www.minotaur.cz/sfaf/catalog/warcraft-2-vladce-klanu-p-2152.html
×