Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz

CrazyMuffin

V.I.P
 • Počet příspěvků

  2 796
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  26

CrazyMuffin last won the day on Leden 12 2015

CrazyMuffin had the most liked content!

Popularita

1 765 Excellent

O uživateli CrazyMuffin

 • Hodnost
  Moderátor
 • Datum narození 2.6.1994
 1. Registrace do bety ti ovšem samotný přístup do ní negarantuje. Pokud nehraješ World of Warcraft, divím se, že ti tak záleží na přístupu do bety.
 2. začiatočnícke addony

  Přesně tak. Téma zamykám.
 3. Změna jména na Battle.net

  Občanský průkaz a nejspíš důkaz že účet vlastníš ty, takže třeba CDkey od první hry co jsi tam aktivoval.
 4. WoW na win 10

  Hrál jsem teď všemožné hry půl roku na Windows 10 Technical Preview a teď jsem přešel na normální verzi. Vše běží nádherně, některé hry dokonce i lépe. Všechny normální grafiky už mají vydané pořádné ovladače, takže bych se vůbec nebál upgradu.
 5. Matchmaker

  Matchmaking v Heroes of the Storm funguje celkem slušně řekl bych. Musíš vzít v úvahu to, že výběr je většinou hotov plus mínus do minuty a to ještě započítává fakt, že každý hrdina je pro každou stranu unikátní, což může být problém,když si zvolíš populárního hrdinu v rotaci. Ještě se mi nestalo, abychom měli 5 assasinů/5 warriorů apod. Pokud chceš ovšem perfketní balanc, musíš si vzít 4 své další kamarády. Samozřejmě, mohlo by to jít udělat tak, abys měl od každé classy jednoho hrdinu, ale čekal bys ve frontě třeba 5-10 minut.
 6. Beta klíče na Heroes of the Storm

  Prodej beta klíčů je striktně na našem fóru zakázán. Téma zamykám a uděluji přestupek.
 7. Novy hrač

  To teda ano. Všem účastníkům topicu uděluji toto neformální varování. Nedělejte bordel. Téma zamykám. Až se autor naučí psát příspěvky, které jdou přečíst, pak může založit nový topic nebo upravit stávající a napsat mi o znovuotevření.
 8. Měsíční poplatky

  Vyřešeno. Zamykám.
 9. Vyplatí se začít v dnešní době s WoWkem?

  Tím trpí češi / slováci obecně. Samozřejmě, pokud můžeš něco ušetřit, zatímco nijak neztratíš na kvalitě, pak to není nic špatného. Ale jak říká TygerD, pokud je třicet korun pro tebe rozdíl mezi fungující domácností a umíráním bolestivou smrtí, asi je někde něco špatně. Jinak téma už je silně offtopic. Označuji ho jako vyřešené. Pokud chcete dále diskutovat, můžu ho přesunout do offtopic sekce. Tohle je poradna, ne místo na konspirační teorie.
 10. Frozen ACC

  Jo, stalo. Je to protože buď v tvé bance nebo u Blizzardu jsou retardi a platba někde selhala. Napiš Blizzardu, co se stalo. Nejspíš ti řeknou, že to byla chyba banky. A banka tě nejspíš řekne, že to je chyba prodejce. Vtip je v tom, že z důvodu zabezepečení ti to zablokoval Blizzard. Pokud jsi platil pro kamaráda i pro sebe a taky pokud jsi platil skrz Rusko, tak se jim to může zdát divné. Peníze za první platbu se ti nejspíš na účtu zablokovaly, proto si napiš nejdříve bance. U GE Money mi řekli, že nic nemůžou udělat, ale když na ně budeš dostatečně naléhat, uvidíš jak to půjde hned. Pak napiš Blizzardu, klidně na ně taky párkrát křikni, dostaneš se na whitelist a pak ti to půjde zaplatit v pořádku.
 11. Zastavte Mrchozruta!

  Takže. V první řadě téma zavírám. Původní post nechávám, je na autorovi, jestli ho upraví sám. Následně. Chování autora tohoto příspěvku je nepřijatelné. Veřejné útoky na jiné uživatele jsou striktně proti pravidlům fóra a dostaneš za to přestupek. Pokud máš dojem, že nějaký uživatel by tu neměl být nebo se ti prostě něco nelíbí, můžeš použít funkci anonymního (sort-of) reportování. Takový report přijde všem modátorům poštovním holubem (a občas i emailem) a dá se to tak řešit ihned. Vyhánění zla zlem je v téhle situaci naprosto nepřípustné. Co se týče samotného uživatele mrchozrout. Není v silách mých a hádám že ani DaveLa nebo jiného člena redakce číst naprosto všechny příspěvky. To dělá snad akorát Allnei a ten není členem týmu (aspoň to o sobě tvrdí). Přestože se mi nelíbí způsob jak na to upozorňuješ, projdu všechny příspěvky a pokud opravdu narazím na něco, co by odporovalo pravidlům fóra, dostane patřičný trest. Nicméně pokud vím, nemůžeme trestat pro nic za nic. I kdyby byl člověk sebehloupější a jednoduše nesouhlasil s tvými názory. Pokud se však jedná o bezpředmětný spam a trolling, pak je vše v pořádku.
 12. Změna Adresy / Státu

  Na svoji aktuální adresu to není tak těžké, doložíš občanku + důkaz že tam bydlíš (tj. za telefon, za nájem, atd..)
 13. Rady ohledně Equipu

  S WoD přišlo víceméně zjednodušení gear systému. Vše, co dostaneš z questů bude automaticky na tvoji aktivní specializaci. To stejné v dungeonech, do kterých jistě zabrousíš. Co se týče náhodného lootu, jsem si jist, že to z toho vyčteš. Chceš především surový strength a ostatní bonusy jsou jen navíc. PvP gear. Ten existuje jen pro maximální levely čili 60-70-80-85-90-100 (možná ty starší snad už ani získat nejdou). Pokud plánuješ hrát WoD a nezaseknout se na levelu 90, pak by bylo naprosto hloupé sbírat jiný gear než pro level 100. (Krom transmogrify) A co se týče upgradů - pokaždé když doděláš quest/lootneš něco v dungeonu, máš šanci, že se daný kus lootu sám upgraduje o třídu výše (Uncommon -> Rare , Rare -> Epic). Jedna z garrison budov snad i tenhle bonus zvyšuje, ale to si nejsem jist, to tě odkážu na jednu z našich příruček/článků, které najdeš na našem webu.
 14. Hledám CZ/SK server

  Je to víceméně jedno. Jdi hrát tam, kam se ti chce víc nebo kde někoho znáš.
×