Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz

Jerryky

Uživatel
 • Počet příspěvků

  2 551
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  7

Jerryky last won the day on Prosinec 18 2016

Jerryky had the most liked content!

Popularita

1 749 Excellent

1 Sledující

O uživateli Jerryky

 • Hodnost
  Administrátor
 • Datum narození 20.9.1988
 1. Heartstone Finale 2017/Odměny

  Ahoj, odměna by měla přijít snad do pátku.
 2. Chybný odkaz na fórum

  Ahoj, opraveno, díky.
 3. Grafická karta

  Ahoj, záleží, jak dlouho jsi ochotný počkat. Je dost možné, že při vydání nové architektury ty staré zlevní. Otázka je, jak moc a kolik nových grafik půjde na trh. 970 Gtx je určitě dostačující.
 4. E-Sport & Progaming

  To me zase přijde něco mezi LoL a Dotou. :-D Pokud ti to prijde utahane, nikdy nehraj Strife.l, pač je to šnek. Blizzard jde pozdě, to je mi jasné. Možná proto se to tak liší od ostatních. TI4 nesleduji.
 5. E-Sport & Progaming

  Tady jde spis o to, ze az na zaklad maji Heroes jiny styl hraní, musíš delat veci jinak, nez v lol a dote. Navic mas mnohem vyssi šance na obraceni hry, nez u dvou zmiňovaných her. A ohánět se pořád jen itemy... V Heroes jsou proste talenty. Většina telentu ti upraví spelly a případně je vylepší. Jak psal Ita, počkej, az si to dostatečně osahas, protože hodně lidí přehodnotilo sve nazory po odehrání několika her.
 6. E-Sport & Progaming

  Hra je pořád v technické alfě a mění se docela dost s každým patchem. Musíte taky brát v potaz, že se nejedná jen o další kopii LoL nebo Doty. Heroes se zaměřují na trochu jiné věci a pokud nemáte odehráno desítky hodin, tak nemůžete dělat závěry.
 7. Warlords of Draenor beta

  Pořád je to alpha.
 8. Hodnost Patron

  V podstatě je úroveň webu v pořádku, když nedokážeš říct nic konkrétně... Naštěstí je více těch lidí, kteří naši práci ocení, takže se na tebe nemůžu zlobit.
 9. Hodnost Patron

  Hodnost Patron měla skvělé výhody, které již ale nejsou možné kvůli Blizzardu. To nás velice mrzí, ale jinak to prostě nejde. Pokud jsi čekal pravidelné dárky, tak věz, že to právě v CZ/SK podmínkách nejde. Jsme moc malý stát a nikdo nikomu nedá nic zadarmo.
 10. Nové zadní strany karet!

  Vyřešeno.
 11. Co na to říkáte?

  S datadiskem by jsi měl dostat jeden instant 90, pokud se nemýlím.
 12. Co na to říkáte?

  Jj, ale určitě to bude ze začátku jen pro některé a postupem času budou zvát více a více lidí.
 13. Co na to říkáte?

  Samozřejmě je to jen můj odhad, ale už je načase.
 14. Co na to říkáte?

  Asi to, že beta bude do 14 dnů?
 15. Warlords of Draenor

  Nejlepší je, se vymlouvat na něco/někoho.
×