• Sdělení

  • Ellendway

   Aktualizace fóra - 16. 12. 2016   15.12.2016

   Máme tady další týden a na fóru se odehrálo několik změn, které by měly dopomoci s lepší odezvou a lepším ovládáním fóra. Všechny novinky naleznete v tématu Aktualizace fóra - 16. 12. 2016 .

Jerryky

Administrátor
 • Počet příspěvků

  2 547
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  7

Jerryky last won the day on Prosinec 18 2016

Jerryky had the most liked content!

Popularita

1 749 Excellent

1 Sledující

O uživateli Jerryky

 • Hodnost
  Administrátor
 • Datum narození 20.9.1988
 1. Ahoj, opraveno, díky.
 2. [

  Ahoj, záleží, jak dlouho jsi ochotný počkat. Je dost možné, že při vydání nové architektury ty staré zlevní. Otázka je, jak moc a kolik nových grafik půjde na trh. 970 Gtx je určitě dostačující.
 3. To me zase přijde něco mezi LoL a Dotou. :-D Pokud ti to prijde utahane, nikdy nehraj Strife.l, pač je to šnek. Blizzard jde pozdě, to je mi jasné. Možná proto se to tak liší od ostatních. TI4 nesleduji.
 4. Tady jde spis o to, ze az na zaklad maji Heroes jiny styl hraní, musíš delat veci jinak, nez v lol a dote. Navic mas mnohem vyssi šance na obraceni hry, nez u dvou zmiňovaných her. A ohánět se pořád jen itemy... V Heroes jsou proste talenty. Většina telentu ti upraví spelly a případně je vylepší. Jak psal Ita, počkej, az si to dostatečně osahas, protože hodně lidí přehodnotilo sve nazory po odehrání několika her.
 5. Hra je pořád v technické alfě a mění se docela dost s každým patchem. Musíte taky brát v potaz, že se nejedná jen o další kopii LoL nebo Doty. Heroes se zaměřují na trochu jiné věci a pokud nemáte odehráno desítky hodin, tak nemůžete dělat závěry.
 6. Pořád je to alpha.
 7. V podstatě je úroveň webu v pořádku, když nedokážeš říct nic konkrétně... Naštěstí je více těch lidí, kteří naši práci ocení, takže se na tebe nemůžu zlobit.
 8. Hodnost Patron měla skvělé výhody, které již ale nejsou možné kvůli Blizzardu. To nás velice mrzí, ale jinak to prostě nejde. Pokud jsi čekal pravidelné dárky, tak věz, že to právě v CZ/SK podmínkách nejde. Jsme moc malý stát a nikdo nikomu nedá nic zadarmo.
 9. Vyřešeno.
 10. S datadiskem by jsi měl dostat jeden instant 90, pokud se nemýlím.
 11. Jj, ale určitě to bude ze začátku jen pro některé a postupem času budou zvát více a více lidí.
 12. Samozřejmě je to jen můj odhad, ale už je načase.
 13. Asi to, že beta bude do 14 dnů?
 14. Nejlepší je, se vymlouvat na něco/někoho.
 15. http://hsfan.cz/clanky/ceska-a-slovenska-komunita/1/ Kdyby chtěl někdo smazat, ať napíše.