Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz

Wintrell

V.I.P
 • Počet příspěvků

  2 407
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  8

Wintrell last won the day on Červenec 12 2014

Wintrell had the most liked content!

Popularita

589 Excellent

O uživateli Wintrell

 • Hodnost
  V.I.P
 • Datum narození 14.7.1993
 1. Android, tipy na aplikace

  Já jsem tohle řešil hrozně dlouho, problém je v tom, že třeba Samsung nadstavba androidu to má vyřešeno tak, že určitá část paměti se tváří jako SD karta a tím pádem se všechno instaluje tam, a nejde to změnit - ani když vložím SD kartu, pořád se to instaluje do telefonu. Až po rootnutí a nainstalování appky se mi to konečně podařilo přetahovat jinam.
 2. Předplatné WoW

  Ano, každá subscription je periodická - pokud sis to objednal na 3 měsíce, za 3 měsíce se ti strhnou peníze znovu na další tři měsíce. Pokud poté nechceš hrát, bude potřeba to zase zrušit. Na Bnetu, kde jsi subscription nastavil, je i možnost ji zase zrušit, lépe řečeno její automatické obnovení.
 3. iPad mini - heslo na Hearthstone

  Pro přihlášení sis vytvořil účet na Battle.netu - pokud si nepamatuješ přihlašovací údaje, můžeš si je zkusit resetovat tady: https://eu.battle.net/account/support/login-support.html?ref=http://eu.battle.net/en/&theme=bnet. Aspoň doufám, že to tak je, já jsem se na iPadu přihlašoval pod svým bnet accountem
 4. není to tak hrozný, jenom na nočních je nuda jak prase..
 5. jenom ho nechte, aspoň se mám čemu v práci smát
 6. Co Vás nedávno pobavilo

  A máš je někde veřejně dostupné? Odesláno z internetů. Všechny bych je zakázal.
 7. Co Vás nedávno pobavilo

  Mě dneska pobavilo tohle: https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=135116&typ=UPLNY
 8. Čo čítate?

  Náhodou, až na občasné deseti stranové popisy schodů se to celkem dalo číst... Odesláno z internetů. Všechny bych je zakázal.
 9. Android, tipy na aplikace

  Nemá někdo zalohovanou starší verzi tapatalku? Aktualizoval jsem a ta nová verze je hrůza... Odesláno z mého GT-I9195
 10. Android, tipy na aplikace

  Tasker je prej taky dobrej, ten jsem nezkoušel Tady se mi líbí, že si můžu skládat ty algoritmy, to mě baví Odesláno z mého GT-I9195
 11. Android, tipy na aplikace

  Nedávno jsem objevil aplikaci Automate - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.llamalab.automate.. Perfektní možnost navrhnuti algoritmů pro automatizaci telefonu.. věci jako např. automaticky zapnout hudební aplikaci po připojení sluchátek, zapnutí wifi a vypnutí dat při příchodu domů atp. Dá se s tím pěkně hrát Odesláno z mého GT-I9195
 12. Razer vs AT

  Audio Technica jsou skvělá sluchátka, za tu cenu to rozhodně stojí, nicméně nemají mikrofon, a jako herní imho nejsou příliš vhodná. Jsou to taková nižší třída audiofilských sluchátek.
 13. Mobile Authenticator

  Support to odstraní i bez toho kódu, ale budou po tobě chtít ID...
 14. Podporujeme Tapatalk

  Funguje to celkem normálně, alespoň mám ten pocit Odesláno z internetů. Všechny bych je zakázal.
 15. Filmy/seriály a.k.a. Co sledujete?

  Začal jsem se nedávno dívat na Archera - http://www.csfd.cz/film/267155-archer/.. Je to geniální, rozhodně doporučuji, ty hlášky stojí za to Odesláno z internetů. Všechny bych je zakázal.
×