Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz

DaveL

V.I.P
 • Počet příspěvků

  5 766
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  49

DaveL last won the day on Listopad 28 2015

DaveL had the most liked content!

Popularita

3 634 Excellent

O uživateli DaveL

 • Hodnost
  ¯\_(ツ)_/¯
 • Datum narození 11.6.1989
 1. Bude i tmavý skin?
 2. Při nahráváno fotky avataru: Maximální velikost souboru 9765,62MB wut also, max. rozměry?
 3. prostě tam zadej údaje pod kterými jsi se zaregistroval. Víc ti k tomu tady neřekneme. Ptej se na fóru tvého free serveru.
 4. Addon s informacema o itemech

  Atlas Loot je stále funkční a aktuální
 5. nevim jakou měnu nebo body myslíš, každopádně když na to najedeš myší tak je to tam napsané kde se dá získat. Co se honorů týče tak Ashran nebo Battlegroundy.
 6. Transmogrifier a Heirloomy ?

  1) Takto to bude až v Legion, bude nové okno (nebude třeba chodit k npc) kde budou všechny itemy které jsi kdy sebral (potom klidně schoval, zahodil nebo prodal) a budeš si moc vybrat co chceš na co změnit. A ne, nejde a ani nepůjde změnit třeba plátové itemy na cloth nebo obráceně (prakticky můžeš změnit vzhled něčeho co tvá postava může nosit, nebo používat). A legenary itemy už vůbec ne. 2) Nyní lze transmognout věci které máš v inventáři, bance nebo void storage. Ale zase platí pravidlo ohledně toho co můžeš používat (čili warrior i když může obléct cloth tak ho nemůže transmognout přes pláty).
 7. Enchant na Luk - Zbarvení

  Existuje věc z enchantingu jménem "Illusion enchant..." A pokud je tam napsáno "enchants weapon" a ne "enchants melee/ranged weapon" tak to jde na jakoukoliv zbraň.
 8. Druid - Lítací forma

  Vrána .)
 9. Proc RDF

  Procují možná tak trinkety ale o LFD nevím... Každopádně dobře si pamatuju, že na tohleto ještě existuje addon (který nějak zapracoval blizzard do klienta, ale jak to popisuješ tak nějak nefunguje).
 10. RaF reward

  Je jedno jakým stylem si WoW či gametime pořídí (čili jestli ho někdo koupí jemu). Důležité je, aby si battlechest, či gametime aktivoval on sám na svém účtu.
 11. World of Warcraft: Kronika, Svazek 1

  "The mortals who would one day inhabit the area of Tirisfal would feel two conficting energies eminating from the earth, the remaning sipritual esence of Keeper Tyr and that of his enemy Zakazj....."
 12. World of Warcraft: Kronika, Svazek 1

  ehh, měl jsem na mysli Capital City (dnešní Undercity) a okolí Tirisfalu.
 13. World of Warcraft: Kronika, Svazek 1

  Ono s tou Tyrovou rukou je to stejně nějaké zajímavé.. jako jestli teda zahynul v okolí dnešního Loarderonu, proč se to místo, Tyr´s Hand nachází buhví jak daleko na druhé straně kontinentu.. to byl tak velký?
 14. Legion - půjde mi?

  Pokud ti jde WoD tak ti půjde i legion.. navíc, grafika se dá přes config upravit ručně dost na to aby to běželo snad i na bramboře.
 15. World of Warcraft: Kronika, Svazek 1

  Mě spíš udivilo že za Emerald Nightmare může prakticky YoggSaron, co všechno spáchal Loken a že August Celestials jsou prakticky stejní jako Loa a Ancients..
×