Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

   Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.

Fredrik

Administrátor
 • Počet příspěvků

  120
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

Fredrik last won the day on Červenec 19 2017

Fredrik had the most liked content!

Popularita

11 Good

O uživateli Fredrik

 • Hodnost
  Administrátor
 • Datum narození Říjen 4
 1. Čo je to Game Time?

  ok, tak jinak :- ) Bez Game Time nemůžeš hrát. = nepůjde ti lognout žádná postava.
 2. Čo je to Game Time?

  Ahoj, Game Time je časově omezená možnost hrát WoW. Abys mohl hrát, tak potřebuješ samotnou hru. Ale pro vstup do Azerothu potřebuješ ještě takovýhle Game TIme. Koupit jde na oficiální stránce, což doporučuji. V Battle.net apliakci vždy uvidíš, kolik času ti ještě zbývá, než budeš muset koupit novou vstupenku. K battlechestkám a datadiskům často bývá nějakých X dní zdarma. https://eu.battle.net/shop/en/product/world-of-warcraft-game-time
 3. Zdravím. Pro dohledání týmu mohu doporučit projekt Storm The Scene: Info: http://heroesfan.tiscali.cz/clanky/storm-the-scene-o-projektu/1/ přihlášky: http://heroesfan.tiscali.cz/clanky/storm-the-scene-prihlasovani/1/
 4. Hráč hledá TEAM

  Zdravím, již brzy bude na webu Heroesfan.cz spuštěn projekt Storm The Scene, který bude zaměřen na vytváŘení týmů na CZ/SK scéně! Coming soon!
 5. 2 hraci hledaj tym

  Zdravím, již brzy bude na webu Heroesfan.cz spuštěn projekt Storm The Scene, který bude zaměřen na vytváŘení týmů na CZ/SK scéně! Coming soon!
 6. Problém s připojení k Battlenet

  Problémy, co mě napadají: - přeinstalovat battle.net - ujistit se, že más dostatek místa na disku na stažení updatu - ujistit se, že je battle.net povolený ve firewallu - pokud jsi na nějaké školní / firemní síti tak se ujistit, jestli není blokovaný
 7. Road to blizzcon ? :O

  Ahoj, program akce je na tomto webu: http://www.eurtb2015.com/ Odměny jsou vázané na battle.net účet. Jen si nejsem přesně jistý, jestli jsou i k těm free vstupenkám.
 8. Problém s pridávaním hráčov

  Ahoj, nejste náhodou každý na jiným realmu? (EU/US atp). Nebo možná píšete špatně nick s battletagem (ve špatném formátu).
×