MPosp

Uživatel
 • Počet příspěvků

  94
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  5

MPosp last won the day on Leden 11

MPosp had the most liked content!

Popularita

142 Excellent

O uživateli MPosp

 • Hodnost
  Advanced Member
 • Datum narození 19.9.1969

Návštěvy profilu

173 zobrazení profilu
 1. PS VB jsou už skoro 30 let u ledu ... jsi se narodil ve špatnou dobu!
 2. Mě spíš dojímá, že ten tvůj účet má vůbec nějakou cenu, že si to je někdo ochoten koupit ... Nikdy by mě ani nenapadlo převzít něčí rozehraný účet, natožpak se toho svého stejnou cestou zbavovat. Vždyť začátky v každé hře jsou nejhezčí a nejzajímavější vůbec! A když už mám něco odehráno, kdykoli se může stát. že se budu chtít byť jen na skok vrátit, zavzpomínat a připomenout si ty hodiny, dny či roky, co jsem tam strávil a jak jsem se u toho bavil. Holt už asi jiná generace ....
 3. Hledej brouku, je to tady v každém druhém vláknu, ostatně je na to dokonce celá sekce, kde si guildy dělají nábor.
 4. Ahoj, co máš za specializaci? Jakou máš výzbroj? Jaké máš talenty? Ideální by bylo dát sem odkaz na tvou postavu - takhle : http://eu.battle.net/wow/en/character/draenor/Starejvlk/advanced Shodou okolností zrovna tohodle Paladina expím, oblečen jen do toho, co dostávám z questů (vyjma těch několika heirloomů, schválně jich mám co nejmíň) a všechno dávám na ránu max. dvě, DPS má retribution specializace jako prase!
 5. Starter Edition = trial verze = to co je možné hrát po ukončení předplatného. Bližší info o omezeních zde --> https://eu.battle.net/support/en/article/world-of-warcraft-starter-edition
 6. Na Battle.net musíš zadat licenční klíč k tomu svému rozehranému profilu, pak se teprve aktivuje měsíc předplatného ...
 7. Hraju taky na NTB s 8GB RAM, GeForce 840M, i5, Win 7, nastavení grafiky mám asi tak na třetinu (nevím teď přesně z hlavy, musel bych se podívat až doma) a jedu na +-60fps venku, ve městech to spadne tak na 20fps. Hromadné akce typu raidy a dungy nechodím, tak nevím, jak by se to chovalo tam. Addonů používám asi 10, jsou to věci spíše datové než grafické, jako gatherer, auctioneer, recipe list apod. a nepozoruji nějaké problémy, stejně tak po instalaci nadepsaných dvou jsem si nevšiml žádného úbytku výkonu. EDIT : Grafiku mám nastavenu na 4 (pro FullHD rozlišení) a addony můžeš případně vypnout hned na dvou místech - buď přímo ve hře v menu nebo na přihlašovací obrazovce vlevo dole. Pro instalaci, update příp. odinstalování addonů používám Curse Client, je zdarma a pohodlně s ním vyřešíš vše potřebné bez hrabání se v souborech na disku ...
 8. Ahoj, aby sis nemyslel, že jsi to sem psal zbytečně, tak ti napíšu pár postřehů ze svého dosavadního hraní Zkouším HotS asi týden, dávám tomu skoro každý večer tak hoďku, což jsou 3-4 zápasy. Jak už jsem naznačil, tento typ her mě nebaví, je to na mě příliš rychlé a zmatené - proto ve WoW nechodím dungeony, to je to samý. Ale zatnul jsem zuby a hraju alespoň proti AI, tam si ostudu neudělám ... a celkem to jde, jsem na 8 lvl. Plním denní úkoly, takže i nějaké ty zlatky mám, už jsem si za ně koupil a na pátou úroveň povýšil Malfuriona, dostal jsem k němu zadarmo Muradina a ještě mi asi 6.000 zbývá. Jinak hraju easy postavy z rotace, ale to případně jen kvůli qestům, většinou nechápu a už vůbec nestíhám číst ty jejich upgrady Právě u toho Malfuriona tím, že ho hraju pořád, jsem se už upgrady tak nějak naučil a odpozoroval, co vylepšují ... Čili z tvých rad jsem využil jen ždibec a zbytek úplně postavil na hlavu, ale taky to jde a až se na tu dvacítku prokoušu, s úlevou to vypnu! Každopádně ještě jednou děkuji!
 9. Rád bych se podělil o dobré zkušenosti se dvěma addony, třeba někdo hledá něco podobného nebo by rád něco takového vyzkoušel. PetTracker - doposud jsem se na víkendové rozšiřování své sbírky zvířátek (během pracovního týdne na to není čas) připravoval tak, že jsem si na WarcraftPets.com vytřídil chytatelné pety podle jednotlivých zón, kam jsem se chystal na lov a vypisoval si pěkně na papír ty chybějící. Nevadilo mi to, jsem zvyklý běžně pracovat s klasickými kancelářskými pomůckami, ale když jsem si vyzkoušel tento addon, s chutí jsem všechny papíry i s propiskou zahodil! První ze klíčových funkcí addonu je totiž zobrazení chybějících petů v dané zóně na obrazovce vpravo pod úkoly a achievementy, což perfektně nahrazuje onen papír, a ta druhá zobrazuje na mapě místa, kde lze jednotlivé pety najít, takže není třeba přepínat na WarcraftPets či WowHead. Naprostý luxus, teď je hon na nové mazlíčky úplné pohodlíčko, nehledě na fakt, že addon má ještě spoustu dalších drobných vychytávek. PetJournal Enhanced - jak název napovídá, jedná se o rozšíření možností ve sbírce petů - daleko více kritérií pro jejich třídění, lepší zobrazení celého přehledu včetně "Rarity" a "Breed" se zvýrazněnou specializací. Moc příjemná utilitka zvláště pokud se sbírka začně rozrůstat, navíc se skvěle doplňuje s předchozím addonem.
 10. Těch omezení je více, z dalších např. nemožnost hrát Pet battles (čili sbírat pety) a nebo třeba zablokovaná pošta. Ale hrát se to dá a pokud se ve hře už trochu orientuješ, dokážeš se i zabavit a udělat si třeba přípravu na placené hraní. Můžeš si vydělat na batohy a nasbírat si haldy surovin na svojí hlavní profesi, vyexpit všechny profese kam až to omezení dovolí (myslím že lvl 100 u každé) či se rozkoukat po světě, projít si a naučit se spojovací trasy mezi hlavními městy. Pokud jsi to ještě nikdy nehrál, můžeš si vyzkoušet třeba všechny dostupné hlavní profese a vybrat si tu, která ti bude pro začátek vyhovovat nejvíce. Můžeš si otestovat všechny specializace tvého povolání. Můžeš zapracovat na reputacích a udělat spousty úkolů pro všechna hlavní města, včetně těch denních rybářských a kuchařských ... atd. atd. Já když jsem po pauze zvažoval nové placení předplatného, tak jsem si v trialu rozjel asi tři postavy, abych si vyzkoušel, jak se teď hrají a když jsem si z nich vybral tu pro další expení a byl správně naladěn na pokračování, pak jsem si teprve zaplatil.
 11. Tan Quest se jmenuje "Ramson on the Lam" a také jsem na něm kdysi zakysnul :o) Přečti si pořádně ten krátký popisek u něho a nakonec tě musí trknout, že tě hra vlastně učí používat emoce - označíš si cíl a použiješ buď příkazový řádek, nebo výběr emocí (bublina vlevo) a zapískáš na něj ;o)
 12. Také bych doporučil naučit se používat vyhledávače, např. takové Google - najdeš tam odpověď během zlomku času, stačí jen vhodně zformulovat dotaz. Zkus si to - zadej do toho okénka třeba "wow opuštění guildy" a odEntruj ;o)
 13. A tak třeba ten 120GB dostal nebo ho má už delší dobu a hledá, jak ho využít. Osobně bych v tomto případě nechal widle na normálním HDD a na SSD bych umístil v prvé řadě stránkovací soubor systému a poté si tam nahrál WoWko ;o)
 14. Tady --> http://www.wowhead.com/heirloom-guide máš o heirloomech prakticky vše přehledně a na jednom místě. Mimochodem ten horďáckej vendor je v Undercity ;o)
 15. Ahoj, nemusíš nakupovat jen za goldy či honory, ale i za tickety z eventu Darkmoon Faire, který mimochodem momentálně probíhá. Kolk máš honorů zjistíš, když si rozklikneš ikonku své postavy, kde vidíš její oblečení a dole se přepneš na záložku "měna". Dříve byly heirloomy dostupné až po dosažení maximálního levelu první postavou, neb byly stvořeny pro urychlení expení dalších postav, ale jak je to přesně nyní netuším ...