Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

   Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.

Bellatrix

Redaktor WoWfan.cz
 • Počet příspěvků

  4 449
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  65

Bellatrix last won the day on Červen 18

Bellatrix had the most liked content!

Popularita

1 404 Excellent

O uživateli Bellatrix

 • Hodnost
  Redaktor WoWFan
 • Datum narození 7.12.1992
 1. Problém s guildou

  Pošli screen. (V dolní části textového pole: "Přetáhněte sem soubory, které chcete připojit, nebo vyberte soubory...")
 2. Problém s guildou

  Prostě napiš guildmasterovi té guildy, že k tomu došlo, a požádej ho o vysvětlení. Buď ti objasní, proč tě vyhodil, nebo řekne, že tě nevyhodil (a že tedy mohlo teoreticky dojít k nějaké technické chybě) a vezme tě zpět.
 3. Čo je to Game Time?

  Azeroth = celá hra (v tomhle kontextu, takhle to bylo myšleno). Zkrátka si musíš koupit game time, abys mohl hrát. Žádný Azeroth neřeš, tím tě koukám akorát zbytečně spletli. Úplně jednoduše: Máš game time = můžeš lognout do hry. Nemáš game time = nemůžeš lognout do hry. Game time je de facto taková vstupenka, která tě opravňuje ke vstupu do hry.
 4. Blood of Sargeras

  Napiš ticket na podporu. Měli by být schopní vysledovat pohyby itemů na tvém charu.
 5. karta Hallucination

  No, nemůžu říct, že bych to osobně považovala za takový problém (tu mechaniku). Koneckonců si člověk může vybrat ze tří karet... Jako kdyby to nebylo Discover, ale rovnou ti to přidělilo random kartu z oponentova decku, tak to by pak bylo fakt dost pitomý. Ale ten popisek by neměl být tak matoucí, to souhlasím.
 6. g

  Přejdi na offik, tam nedostatkem lidí rozhodně trpět nebudeš.
 7. No, jediný, co ti můžu poradit, je, abys šel na WoWhead, našel si tam ten quest a přečetl si komentáře, jestli někdo neměl stejný problém. Udělala bych to sama a případně přetlumočila, co bych se dočetla, ale jsem na mobilním internetu a WoWhead žere strašně moc dat.
 8. karta Hallucination

  Počkat, takže ta karta může generovat i ne-rogue karty?
 9. Proc skurvyli rouge qests

  Bylo to "podařený" asi tak, že to bylo nechutně OP. Ty sis to jako rogue nejspíš dost užíval, ale tvoji protivníci už asi tolik ne.
 10. Reload nebo relog nepomohl?
 11. Shieldwaren

  Dost by pomohl kontext. Jednak, co je to za knihu, a hlavně, čím se ten shieldwarden vyznačuje, co dělá, jakou má funkci, k čemu slouží atd.
 12. Došli questy :/

  V jaké jsi začal levelit lokaci? Jestli jsi už vyčerpal questy v začáteční lokaci, přejdi do jiné. Ale většinou je to tak, že tě do té další lokace pošle nějaký quest, tak je divné, jestli jsi žádný takový nedostal.
 13. Bug ve Storheimu

  Napiš ticket, řekni, že jsi spadl pod texturu, a GMko tě portne na nějaké rozumné místo.
 14. Fake GM ?

  A hlavně Blizz GMs mají u jména Blizz ikonku. Viz třeba tady –
 15. Artifact weapon - zrušit quest

  No, pokud nejde Abandon, tak to asi nepůjde. Nebo přinejmenším nevím o tom, že by existoval jiný způsob. Můžeš teoreticky zkusit napsat ticket a zeptat se, jestli by ti ten quest nezrušili. Ale je mi divné, že bys to nedal – tyhle úvodní artefaktové questy jsou navržené tak, aby je dal každý. Možná děláš něco špatně, zkoušel sis najít na netu návod na ten quest? Třeba nějaký videonávod na Youtube, z těch člověk většinou pochopí nejvíc.
×