Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz

Bellatrix

Člen Blizzfan.cz
 • Počet příspěvků

  4 547
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  68

Bellatrix last won the day on Listopad 11 2017

Bellatrix had the most liked content!

Popularita

1 407 Excellent

O uživateli Bellatrix

 • Hodnost
  Redaktor WoWFan
 • Datum narození 7.12.1992
 1. Jak funguje starter pack

  Tady najdeš seznam toho, k čemu se se Starter Edition dostaneš a k čemu ne. https://eu.battle.net/support/en/article/3226 Nedostaneš se třeba k čemukoli souvisejícímu s guildami, nemůžeš mít postavu nad level 20, nedostaneš se k obsahu datadisků atd. Starter je prostě jenom vyloženě taková drobná ochutnávka WoW. Většina toho hlavního obsahu tam záměrně chybí.
 2. Bug?

  Asi to není to, co bys chtěl slyšet, ale s největší pravděpodobností máš prostě jen smůlu. (Ale neboj, rozhodně nejsi jediný.)
 3. Paragon Reputation

  Ano, člověk to takhle může nabírat pořád dokola.
 4. WoW Kuchařka

  Tomu se říká nasazení!
 5. šmejd

  Tohle se stane při výpadku. Je úplně jedno, jestli spoluhráč nechá "viset" kartu nebo ne. Na zahrání kola má pořád stejný omezený čas. Tohle je výpadek na tvé straně. Když se tohle stane, doporučuju co nejrychleji hru restartovat, abys měl šanci, že nepromeškáš kolo.
 6. mercenary ship

  Rozhodně. Pokud má člověk někdy nějaký problém, vždycky se vyplatí hledat primárně na WoWheadu.
 7. mercenary ship

  http://www.wowhead.com/quest=14482/call-of-duty - verze questu pro Alianci http://www.wowhead.com/quest=25924/call-of-duty - verze questu pro Hordu Máš tam mapku se značením. Popř. k té alianční verzi je i video.
 8. Dalaran sewers - PVP

  Protože člověk si tam může za nějakých pár goldů zaplatit strážce, který ho hlídá.
 9. Boost lvl 100

  Být tebou si užiju boost a nepátrám po důvodu.
 10. Counterspell vs Bloodlust

  Já teď hrála nějakou dobu Secret mága, ale nejsem si jistá, jestli jsem zovna povolanej člověk k tomu o něm mluvit, protože jsem s ním zrovna neperlila.
 11. Nová postava - achivy,repky atd.

  Vyloženě seznam asi ne. Nejjednodušší bys to asi měl, kdyby sis prostě založil tu novou postavu a podíval se, co všechno na ní máš Nebo jdi na WoWhead, najdi si tam ty věci, na kterých ti záleží, a mrkni se, jestli jsou Bind-on-Account.
 12. Lore Zandalari Trollov

  Jestli máš na mysli tady toto, tak jsem nad tím samozřejmě uvažovala, ale netuším, kde bych na to vzala čas, kdybych měla překládat ty dialogy a podobně. V současné době jsem vytížená přípravou přednášek na PragoFFest, a až se z něj vrátím, čeká mě zase překlad třetí Kroniky. A kolega, co taky překládá, má zase v současné době zkouškové. Maximálně by se tedy mohl objevit nějaký stručný výtah toho příběhu, na víc bohužel není časová kapacita, je mi líto.
 13. Counterspell vs Bloodlust

  No, primárně by to mělo být tak, že se aktivují v pořadí, jak je člověk zahrál. Ale mám pocit, že tam jsou i nějaká interní naprogramovaná pravidla, která s tímhle občas trochu hýbou... Tady je něco málo řešeno v sekci 1.1. Secret Triggering Order. Možná něco bude tady.
 14. Counterspell vs Bloodlust

  Já jsem četla, že pokud má člověk zároveň aktivní Counterspell a Spellbender a soupeř zahraje spell, aktivuje se vždycky první Counterspell. Že je to tak nastavené, protože Counterspell se prostě týká jakéhokoli spellu, tedy i toho, který je zacílený na miniona. Sama je málokdy hraju zaráz, protože mi to přijde jako takové dost nestabilní combo secretů, ale v situacích, kdy jsem je měla aktivní zaráz, tak platilo to, co jsem psala výše. Vždycky se mi aktivoval jako první Counterspell.
 15. Counterspell vs Bloodlust

  Tak Spellbender s tím nemá vůbec co dělat. Spellbender se aktivuje jenom v situaci, kdy soupeř castne spell na miniona. Bloodlust není spell castnutý na miniona. Ale Counterspell by Bloodlust měl zrušit. Hádám, že v tom asi hraje nějakou roli to, že jsi měl oba tyhle secrety zaráz. Možná se nějak vzájemně nepohodly. Je to ale divný, protože v téhle situaci by se měl Counterspell vždycky aktivovat jako první.
×