Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

   Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.

Bellatrix

Redaktor WoWfan.cz
 • Počet příspěvků

  4 505
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  68

Bellatrix last won the day on Listopad 11

Bellatrix had the most liked content!

Popularita

1 407 Excellent

O uživateli Bellatrix

 • Hodnost
  Redaktor WoWFan
 • Datum narození 7.12.1992
 1. Démoni

  Bože. Nikdy bych nevěřila, že mi to cestování do alternativní reality bude připadat jako ještě větší chyba, než jak mi to připadalo doteď.
 2. Démoni

  Sakra, si musím tu povídku konečně přečíst...
 3. Démoni

  To je hodně dobrá otázka. Hledala jsem a našla odpověď. Citace z wowpedie: "Demons transcend all realities, destroying their possible worlds. Their spirits are tethered to the Twisting Nether and, as such, when demons are killed, their souls are sent back to the Twisting Nether, where they await for some time to be reborn in new bodies, with all the knowledge of their previous lives." Jako zdroje k té poslední informace jsou tam uvedeny kniha Illidan a tenhle quest. Takže ano, démoni jsou očividně naprosto pitomí. Mají zcela zásadní informace, které můžou využít, a neudělají to. Obrovský fail ze strany Blizzu. Nebo spíš nedomyšlení. Ohledně alternativních realit: bylo stanoveno, že Legie je jenom jedna, takže je jenom jeden Archimonde, Kil'jaeden atd. Být tebou nad tím radši moc nehloubám, protože jinak zjistíš, že to nedává absolutně smysl a budeš naštvaný.
 4. Jojo, tu petici zakládala kolegyně Esperanta. Ale na tu petici zatím žádná oficiální reakce neexistuje a ty knihy, co aktuálně vyšly, vychází nebo vyjdou, se k ní nijak nevztahují. Když napíšeš do Fantom Printu, tak tím ničemu nepomůžeš, Fantom Print o tu licenci samozřejmě zájem má. Ale Blizzard ji zatím neudělil. Můžeš tudíž teoreticky zkusit napsat Blizzardu. Ale s těmi jsme už taky zkoušeli komunikovat a zatím to vězí na mrtvém bodě. Osobně bych se ráda pokusila tu diskuzi někam posunout, jakmile vyjde poslední Kronika a právě ten Art of Blizzard. Jinak datum vydání Art of Blizzard zatím známé není, Fantom Print vydal na Facebooku jenom takový opravdu hodně decentní teaser, kdy tam hodil pár obrázků z knihy. Žádné bližší info k tomu zatím není.
 5. No, nemá. Teda alespoň pokud vím. Ano, dostal práva na konkrétní knihy – na Kroniky, na Kuchařku a teďka na Art of Blizzard, ale to jsou jednorázové záležitosti. Na dosud nepřeložené romány z Warcraft/WoW série pořád práva nejsou. (A knihy, které se vázaly k Warcraft filmu, tedy Durotan a novelizace filmu, tam neudílel práva Blizzard, takže ty se do toho vůbec nemůžou počítat.)
 6. Informace

  Ano. Tvůj účet i postavy na něm jsou uloženy na serverech Blizzardu, takže je jedno, odkud se člověk připojí.
 7. World of Warcraft: Battle for Azeroth

  K tomu vypálení Teldrassilu dojde, až když vylevlíš. Ta událost bude fázovaná. Viz Q&A z BlizzConu. Q: Teď, když Horda zaútočila na Teldrassil a Aliance zase na Undercity, co to znamená pro startovní zóny? A: Startovní zóny se nezmění, tedy kromě toho, že se vylepší. Abyste plně docenili vypálení Teldrassilu, musíte zde začít svou cestu, vyrůst zde... a když pak dosáhnete 110. levelu, necháme vás domov shořet. A totéž platí pro Lordaeron. Jakmile vylevelíte a prožijete příslušné události, svět kolem vás se změní. A zatím ani nevíme, kdo Teldrassil zapálil, proč a jak. Takže na takovéhle uspěchané závěry je fakt brzo.
 8. příběhy ze světa WOW

  Tak jsem se poptala (já vím, jsem rychlá ). Bohužel, Kroniky v CZ jako e-book nevznikly ani nevzniknou. A to z toho důvodu, že nakladatelé usoudili, že takto překrásně graficky zpracovanou knihu by byl hřích převádět do elektronické podoby, a že se tudíž bude vydávat jen papírově.
 9. příběhy ze světa WOW

  Ahoj. Popravdě netuším, ale poptám se.
 10. Mám pro tebe radu ohledně té přezdívky. Vykašli se na čekání. Ono se klidně může stát, že někdo bude čekat na stejnou přezdívku, jako ty, a klidně ti ji může zabrat. Nebo se může stát, že ten člověk, kterej tu přezdívku teď má, zase začne hrát. Nebo milion dalších věcí, které ti ten plán překazí a akorát pak budeš mít vztek, že jsi zabil několik měsíců čekáním. Já to dělám tak, že si to jméno prostě nějak nenápadně upravím. Třeba když jsem si nemohla dát jméno charu Bellatrix, dala jsem Bellatrïx. Stejně dobře můžou fungovat přehlásky, čárky nebo všemožná jiná diakritická znaménka nad libovolným písmenem. Jméno pak vypadá pořád vizuálně víceméně stejně, takže člověk může mít dobrý pocit, že má prostě to jméno, které chce. Ohledně realmu ti asi nikdo neporadí nic jiného než Drak'thul. Já sama netuším, kde jsou ještě Češi, já šla záměrně na nečeský realm.
 11. Blizzcon - wow ?

  https://blizzcon.com/en-us/schedule#fri-nov-3 Tady máš kompletní rozvrh. Když si rozklikneš jednotlivé panely, naše časy jsou v CET (Středoevropský čas). Tzn. třeba Opening Ceremony pro nás začíná v sedm večer.
 12. plny action bar

  Samozřejmě taky nemusíš plnit všechny questy, bez problému vylevelíš i bez toho. Akorát bacha na to, aby ten daný quest, který chceš vynechat, nebyl součástí nějaké questové linie, o kterou by ses tím připravil. Kdyžtak se mrkni na wowhead, aby ses ujistil, jak to s daným questem je. Jinak taky se dá říct, že některé lokace jsou zajímavější než jiné. Třeba ten Felwood je fajn, naproti tomu jsou lokace, kde se prostě neděje vůbec nic a odkud brzo odejdeš někam jinam.
 13. plny action bar

  Jojo, cinematicy většinou vycházejí k příležitosti jednotlivých patchů nebo zobrazují ty opravdu nejvýznamnější příběhové momenty. Jsou tedy spíš ojedinělé, rozhodně nečekej, že na tebe každou chvíli ve hře vybafne video. To se stává jen velmi výjimečně. Pokud jde o příběh, tak člověk musí číst questy. V těch ten příběh je. (Samozřejmě ale zdaleka ne ve všech, člověk se musí prokousat přes spoustu "Dones mi 10 tohohle a 20 tamtoho."). Kromě questů se příběh posunuje kupředu v dungeonech a raidech. Musíš si uvědomit, že WoW je šíleně rozsáhlá hra s obrovským světem. Takže ten příběh je hodně roztroušený, rozvrstvený. Určitě se to nedá porovnávat třeba se singleplayer RPGčky (nebo na jaké hry jsi narážel tím " kdyz si zapnes jakoukoliv hru...")
 14. Mizení NPC

  Tak s tímhle problémem jsem se nikdy nesetkala. Napiš ticket na podporu.
 15. Mizení NPC

  Jako že když přeletíš do Azshary a pak se vrátíš zpět do Orgrimmaru, nejsou v něm žádná NPC?
×