Jump to content
 • Announcements

  • Ellendway

   Nefunkční přihlášení   07/18/2017

   Vážení návštěvníci a členové fóra,   v současné chvíli máme problém s přihlašováním na naše diskuzní fórum. Na odstranění problému pracujeme. Omlouváme se za způsobené problémy.    

Bellatrix

Redaktor WoWfan.cz
 • Content count

  4,438
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  65

Bellatrix last won the day on June 18

Bellatrix had the most liked content!

Community Reputation

1,404 Excellent

About Bellatrix

 • Rank
  Redaktor WoWFan
 • Birthday 12/07/1992
 1. Došli questy :/

  V jaké jsi začal levelit lokaci? Jestli jsi už vyčerpal questy v začáteční lokaci, přejdi do jiné. Ale většinou je to tak, že tě do té další lokace pošle nějaký quest, tak je divné, jestli jsi žádný takový nedostal.
 2. Bug ve Storheimu

  Napiš ticket, řekni, že jsi spadl pod texturu, a GMko tě portne na nějaké rozumné místo.
 3. Fake GM ?

  A hlavně Blizz GMs mají u jména Blizz ikonku. Viz třeba tady –
 4. Artifact weapon - zrušit quest

  No, pokud nejde Abandon, tak to asi nepůjde. Nebo přinejmenším nevím o tom, že by existoval jiný způsob. Můžeš teoreticky zkusit napsat ticket a zeptat se, jestli by ti ten quest nezrušili. Ale je mi divné, že bys to nedal – tyhle úvodní artefaktové questy jsou navržené tak, aby je dal každý. Možná děláš něco špatně, zkoušel sis najít na netu návod na ten quest? Třeba nějaký videonávod na Youtube, z těch člověk většinou pochopí nejvíc.
 5. Warcraft knihy v AJ

  Warcraft knihy jsou na čtení hrozně jednoduchoučké. Určitě bych řekla, že jsou jednodušší než Harry Potter. Pokud jsi do toho jenom nahlédl a připadalo ti to složité, tak je to prostě tím, že do četby v cizím jazyce se člověk napřed musí začíst. Já když čtu po delší době něco v angličtině, tak mi prvních pár stránek jde vždycky trochu pomaleji, než se mozek adaptuje. Dál už to pak jde mnohem rychleji a snadněji. Člověk tomu akorát musí dát chvilku. A slovíčka, co neznáš, si prostě vyhledávej ve slovníku. Člověk si je beztak zapamatuje mnohem líp, když se je učí z kontextu.
 6. Otázka

  Tu hru ti nikdo nesebere, jak ji máš jednou koupenou, tak ji máš natrvalo Každý měsíc si budeš dokupovat jenom gametime. Popř. jednou za tři měsíce/půlrok, podle toho, jaký si zvolíš platební systém.
 7. systém pozlacování basic karet

  Rádi jsme pomohli
 8. systém pozlacování basic karet

  Podle toho, jak levlíš určité hrdiny. Každý hrdina má přiřazené určité basic karty a jak ho levlíš, tak je postupně získáváš. Nesouvisí to s tím, jestli ty karty hraješ nebo ne.
 9. Překlad Warcraft knih

  Nevíme, Blizzard zatím neudělil licenci na překlad novějších knih. Je to věčné téma, které se táhne snad už několik let, a zatím nemáme jinou odpověď, než to, že můžeme jen čekat a doufat.
 10. Rutual Ruination

  Zkus si projít komentáře, třeba ti to nějak pomůže. http://www.wowhead.com/quest=43254/ritual-ruination#comments Osobně nevím, co si z nich mám odnést, protože ten quest jsem nikdy nedělala, takže pořádně nevím, co si mám představit. Pochytila jsem jedině to, že s tím questem je obecně nějaký problém, takže pokud se z těch komentářů nedozvíš nic užitečného, možná zkus rovnou napsat na podporu. Hodně z těch komentujících očividně na podporu psalo a tím se to pro ně vyřešilo. Bohužel globálně to zatím asi fixlé není.
 11. Asi ne, když píše, že to už vyřešil
 12. 3D Tisk a 3D Grafika byDocik

  Naprosto boží. Smekám.
 13. Jestli myslíš Suramar a Nightfallen, tak ne, nemusíš. Divné je, jestli jsi tu questovou linii už začal (což očividně ano), tak proč ti to hned nenabídlo další quest. Vidíš tam NPCčka? Kdyžtak tady je seznam těch questů, tak zkus vysledovat, u kterého jsi skončil. http://www.wowhead.com/quest=41494/eminent-grow-main#comments
 14. A dělal jsi už ty questy, kde pomáháš těm pár elfům založit v Irongrove Retreat osadu?
×