Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

   Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.

Bellatrix

Redaktor WoWfan.cz
 • Počet příspěvků

  4 540
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  68

Bellatrix last won the day on Listopad 11 2017

Bellatrix had the most liked content!

Popularita

1 407 Excellent

O uživateli Bellatrix

 • Hodnost
  Redaktor WoWFan
 • Datum narození 7.12.1992
 1. Dalaran sewers - PVP

  Protože člověk si tam může za nějakých pár goldů zaplatit strážce, který ho hlídá.
 2. Boost lvl 100

  Být tebou si užiju boost a nepátrám po důvodu.
 3. Counterspell vs Bloodlust

  Já teď hrála nějakou dobu Secret mága, ale nejsem si jistá, jestli jsem zovna povolanej člověk k tomu o něm mluvit, protože jsem s ním zrovna neperlila.
 4. Nová postava - achivy,repky atd.

  Vyloženě seznam asi ne. Nejjednodušší bys to asi měl, kdyby sis prostě založil tu novou postavu a podíval se, co všechno na ní máš Nebo jdi na WoWhead, najdi si tam ty věci, na kterých ti záleží, a mrkni se, jestli jsou Bind-on-Account.
 5. Lore Zandalari Trollov

  Jestli máš na mysli tady toto, tak jsem nad tím samozřejmě uvažovala, ale netuším, kde bych na to vzala čas, kdybych měla překládat ty dialogy a podobně. V současné době jsem vytížená přípravou přednášek na PragoFFest, a až se z něj vrátím, čeká mě zase překlad třetí Kroniky. A kolega, co taky překládá, má zase v současné době zkouškové. Maximálně by se tedy mohl objevit nějaký stručný výtah toho příběhu, na víc bohužel není časová kapacita, je mi líto.
 6. Counterspell vs Bloodlust

  No, primárně by to mělo být tak, že se aktivují v pořadí, jak je člověk zahrál. Ale mám pocit, že tam jsou i nějaká interní naprogramovaná pravidla, která s tímhle občas trochu hýbou... Tady je něco málo řešeno v sekci 1.1. Secret Triggering Order. Možná něco bude tady.
 7. Counterspell vs Bloodlust

  Já jsem četla, že pokud má člověk zároveň aktivní Counterspell a Spellbender a soupeř zahraje spell, aktivuje se vždycky první Counterspell. Že je to tak nastavené, protože Counterspell se prostě týká jakéhokoli spellu, tedy i toho, který je zacílený na miniona. Sama je málokdy hraju zaráz, protože mi to přijde jako takové dost nestabilní combo secretů, ale v situacích, kdy jsem je měla aktivní zaráz, tak platilo to, co jsem psala výše. Vždycky se mi aktivoval jako první Counterspell.
 8. Counterspell vs Bloodlust

  Tak Spellbender s tím nemá vůbec co dělat. Spellbender se aktivuje jenom v situaci, kdy soupeř castne spell na miniona. Bloodlust není spell castnutý na miniona. Ale Counterspell by Bloodlust měl zrušit. Hádám, že v tom asi hraje nějakou roli to, že jsi měl oba tyhle secrety zaráz. Možná se nějak vzájemně nepohodly. Je to ale divný, protože v téhle situaci by se měl Counterspell vždycky aktivovat jako první.
 9. Boost lvl 100

  Jenže "redeem" v tomhle kontextu znamená tu danou funkci použít, aktivovat. Čili pokud už nebude "redeemable", znamená to, že bude nepoužitelný.
 10. Boost lvl 100

  "Level 100 boost is only redeemable while Legion is a standalone product." Takže až vyjde nový datadisk, už ten boost nebudeš moct použít.
 11. Nováček

  Přeji hodně štěstí
 12. Nováček

  Nejvíc cz/sk lidí je na Drak'thulu.
 13. Random battleground ?

  Nedovedu si představit, že by to bylo cokoli jiného než náhoda. Pokud chceš zvýšit pravděpodobnost některých, napadá mě leda zrušit si ty, které nechceš, aby se zahrnovaly do toho random výběru. Máš tam takovou ikonku kostiček, na kterou když klikneš, můžeš si vybrat 2 battlegroundy, do kterých nechceš. Tak si třeba zruš ty, které ti to hází pořád, nebo které tě nebaví, a snad se ty pravděpodobnosti nějak srovnají.
 14. WoW Kuchařka

  Ty stripsy vypadají parádně. Ve fastfoodu bych si je asi nikdy nedala, ale takhle doma, to už je něco jiného. V originále je právě jenom "1 stick salted butter". A fakt netuším, jestli je ta "stick" v reálu stejná, jak to člověk vidí třeba v amerických filmech, takový ten užší podlouhlý váleček másla Ale podle googlu asi jo. I když mě trochu irituje, že každý výrobce přece určitě nevyrábí tenhleten "stick" o stejné hmotnosti. Co tak koukám, tak naše klasické máslo (to běžné větší balení) má 250g. A tady na jedné té "stick" je uvedeno 113 g - https://s3-us-west-2.amazonaws.com/extra-crispy-media/assets/field%2Fimage%2Fsticks-of-butter-hero-getty.jpg Čili bych vzala asi polovinu naše běžného másla? @Esperanta Dragon, co myslíš? Jinak, naprosto chápu, že ti nesedí odměřování hrnky, já bych ty Američany někdy nejradši přerazila, to nemůžou používat normální míry jako zbytek světa? Prostě "hrnek", wtf... Když pominu fakt, že člověk neví, jak velkej hrnek má vlastně vzít, tak je to přece u spousty těch surovin šíleně nepraktický, měřit to na hrnky. Ale to je fuk, nebudu se rozčilovat.
 15. Boost lvl 100

  Legion kupuješ zvlášť, zatím není součástí battlechest. Takže ano, budeš mít boost. Myslím, že to "varování" tam je asi kvůli tomu, že až vyjde nový datáč, bude boost součástí toho novýho datáče. Ale na to je ještě dost času.
×