Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz

Recommended Posts

Zdravím!
Zastupuji zde malou OW komunitu, kde dáváme dohromady lidi, kteří hrají pro radost ze hry a přátelskému týmu stejně smýšlejících hráčů. Začínáme to pořádně rozjíždět, takže pokud má někdo zájem a nebo chce znát bližší podrobnosti ozvěte se mi dolů pod příspěvek a já vám zodpovím případné otázky.

 

Mimochodem pokud tu na fóru jsou ztracení nováčci, kteří si úplně nejsou jistí a chtějí někam patřit, rozhodně se nebojte mi napsat :)

 

Můžete se mi rovnou ozvat na Discord, kde vystupuji pod předzdívkou ImDawe#2988 a nebo si mě přidejte na Battle.net - ImDawe#21203

Upraveno uživatelem ImDawee

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, rád by som sa pridal aj s kamarátom, ak je to ešte možné. Na DC si ťa pridať nemôžem kedže si nenapísal svoj discordtag, ale pridal som si ťa na battle.net. Chcem sa spýtať: Hrávate aj compet? Alebo len Quick a Arcade pre zábavu? S kamarátom by sme radi našli komunitu ktorá hráva compet a komunikuje pri tom a je ochotná sa prisposobiť teamu pre lahšie víťazstvá (žiadne že 6 dps ktoré nič nespravia alebo 4 dps 1 tank 1 healer kde tank ma gold v dmg a healer ma silver -_- vážne človek žačne uvažovať že prečo to ešte stále hraje). 

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

×