Přejít na obsah
  • Sdělení

    • Ellendway

      Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

      Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.

Recommended Posts

Zdravím!
Zastupuji zde malou OW komunitu, kde dáváme dohromady lidi, kteří hrají pro radost ze hry a přátelskému týmu stejně smýšlejících hráčů. Začínáme to pořádně rozjíždět, takže pokud má někdo zájem a nebo chce znát bližší podrobnosti ozvěte se mi dolů pod příspěvek a já vám zodpovím případné otázky.

 

Mimochodem pokud tu na fóru jsou ztracení nováčci, kteří si úplně nejsou jistí a chtějí někam patřit, rozhodně se nebojte mi napsat :)

 

Můžete se mi rovnou ozvat na Discord, kde vystupuji pod předzdívkou ImDawe#2988 a nebo si mě přidejte na Battle.net - ImDawe#21203

Upraveno uživatelem ImDawee

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, rád by som sa pridal aj s kamarátom, ak je to ešte možné. Na DC si ťa pridať nemôžem kedže si nenapísal svoj discordtag, ale pridal som si ťa na battle.net. Chcem sa spýtať: Hrávate aj compet? Alebo len Quick a Arcade pre zábavu? S kamarátom by sme radi našli komunitu ktorá hráva compet a komunikuje pri tom a je ochotná sa prisposobiť teamu pre lahšie víťazstvá (žiadne že 6 dps ktoré nič nespravia alebo 4 dps 1 tank 1 healer kde tank ma gold v dmg a healer ma silver -_- vážne človek žačne uvažovať že prečo to ešte stále hraje). 

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat


×