Přejít na obsah
  • Sdělení

• Ellendway

Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.
  • 0
Guest Aelrindel W

Wild / Standard

Otázka

Guest Aelrindel W

Zdravím,

poradíte mi jestli je lepší hrát Wild, nebo se soustředit na Standard? Co je lepší, co se víc hraje, popřípadě který rank má větší prestiž? Jsou v tom nějaké rozdíly? 
Začal jsem před měsícem a je mi líto svýho decku, ze kterýho mi odletělo 10 karet...

Děkuji, za odpověď.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

• 0
Guest Alyr

Tak jednoznačně se víc hraje standard, já hrál tento měsíc poprvé wild a stalo se, že jsem hrál třeba 2-3x po sobě se stejným soupeřem, nebo třeba s někým kdo byl o dva ranky jinde než já, takže z toho vyvozuju, že wild hraje mnohem míň lidí. Nicméně wild mě baví i tak, možnost použít úplně všechny karty dává úplně jiný možnosti než standard, člověk častěji narazí na ne úplně standardizovaný deck, což mi přijde zábavný, nicméně i tady je to jeden warlock a priest vedle druhýho :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
  • 0

Ve zkratce - na Wildu maj VŠICHNI "VŠECHNY" KARTY. A to i na nízkíc rancích. Takže obecně by se asi dalo říct, že to tam je těžší (?). Nedokážu to uplně posoudit, nevim, jak teď vypadá rank 20 na standardu. Ale daj se tam hrát v POHODĚ levný decky, hraju oba formáty a s balíkem do 1500 dustu se dá dostat i na rank 10.

Spíš bych to nedoporučoval na začátek, dá se tam ale přesunout časem, až člověk nasbírá karty a dust (bude potřeba něco craftit).

Upraveno uživatelem Vencino

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
  • 0

Zdravím. Doporučuji hrát to, co tě baví. Na wildu je víc karet, tím pádem rozmanitost decků větší. Zkoušel jsem tento měsíc obtížnost z ranku 25 s f2p decky a přijde mi lehčí standard, na wildu, jak píše Vencino narazíš i na vysokých rancích na full balíky a ty se, pokud nemáš karty poráží těžko. Obtížnost s funkčním balíkem rank 5 - legenda mi přijde podobná.

Jinak standard je oficiální mód, kterej balancujou, starají se o něj a hraje ho podstatně víc hráčů. Pokud chceš být pro player, hraj standard, pokud hraješ pro zábavu, je úplně fuk, co si vybereš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník
Komentujete jako návštěvník. Pokud máte úcet, přihlašte se.
Odpověď na tuto otázku...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.