Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz
ForThePocahontas

Temporis - Silvermoon

Recommended Posts

Nová guilda, Temporis na serveru Silvermoon, složená z dlouholetých přátel , kteří spolu hrají již od dob Vanilly a TBC. Jsme parta lidí , kteří se rozhodli, z různých důvodů, pro nový začátek na jiném realmu. V naší partě najdete hráče z různých věkových kategorií i různých lvlů skillu ve WoW.

 

Většina z nás se doposud věnovala prakticky jen PvE, což ale plánujeme změnit a ve zbývajícím čase na Legionu a s příchodem BFA se zaměřit i na PvP část hry.

Plánujeme poskládat jak Raid team ( časem možná i více teamu ) , stejně jako Arena teamy a a Rated battleground skupinu.

Zakládající členové mají s vedením guildy dluoholeté zkušenosti , i dostatek času se guilde jako takové věnovat. Vše tedy bude záležet na aktivitě dalších členů a chuti posouvat se v aktuálním i budoucím contentu dále. Ničemu se meze nekladou , velice bychom uvítali zapojení nových členů do guildovních eventů. Ať to bude pouze nápádem na nějaky ten eventík , nebo i pomoc s jeho realizací ( T-mog guildovní challenge, old raid runy na achievy atd... )

 

Raid time bude záležet na dohodě mezi raidujícími členy , ale zatím se počítá s 2-3 dny pro raidy , s tím že jeden raidovací den by trval tak 3h. Volba konkretních dnů , proběhne po doskládání groupy. Co se týká PvP plánujeme hrát jak Arény tak Rated Battlegrounds. Arény se pochopitelne budou skládat podle času hrajících hráčů a Rated BG se plánuji 2x do týdne ( podle zájmu i vícero dní ).  Guild Eventy mimo PvE a PvP bodou vždy dopředu vypsány jak v WoW kalendáři tak na našem Discordu.

 

Jestli sme vás oslovili a rádi by ste se přidali do guildy stačí nás kontaktovat na battlenetu:

 

Nightward#2399

Mouq#2817

Angeltom#2146

 

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

×