Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz
Housac

Prosim o radu

Recommended Posts

Zdravím,

mám jen dotaz ohledně addonů.. Když mám 2 postavy na 1 acc tak se mezi nimi dá v pohodě načítat nastavení addonů z jedný postavy na druhou a naopak.. Mě zajímá jestli tohle se dá udělat i mezi acc.. Když chci aby na 2. acc bylo stejný nastavení addonů jako u toho 1. acc.. zkoušel jsem to přes složku WTF, ale nepodařilo se.. doufám že jsem to napsal srozumitelně..děkuji za odpovědi předem :)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Který addony ?

Např. Bartender má volbu profiles kde se dá načítat nastavení všech možných postav za které bylo hráno na PC. Tudíž prologneš si postavy, nastavíš si co a jak a pak na těch ostatních si akorát načteš daný profil té postavy. U každého addonu zvlášť.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak jsem ti to taky myslel..bartender, chatter, sunnart, xperl atd.. ale když jsem to zkoušel tak jsem zjistil že to jde jen mezi postavami které jsou na acc..

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak jsem ti to taky myslel..bartender, chatter, sunnart, xperl atd.. ale když jsem to zkoušel tak jsem zjistil že to jde jen mezi postavami které jsou na acc..

No dyť taky to tak funguje.. pokud chceš přenést nastavení z jiného accountu, tak to už je hrabání-se v configách jednotlivých addonů, což je poněkud "oser" tudíž je nejlepší nastavit si to podle paměti znovu

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

×