Přejít na obsah
  • Sdělení

• Ellendway

Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
        Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz
Mood

Herbalism

Recommended Posts

Společně s tématem v sekci Inscription zakládám i tady téma.

Herbalism je podle mě jedna z nejlepších profesí,sbíráte kytky dávate na aukci,nebo z toho něco vyrábíte,skillování je taky celkem dobré,jen nesmíte zaspat jako já někde na skillu 125 a pak to rychle skillovat xD

Nevím ale,jak někdo může do AH dát stack Kingsbloodů za 80 g nebo Goldthornů za 40 g,vím,že se to nikomu nechce trhat,ale tolik goldů?No nevím,myslím,že kdyby to někdo trhal,hodil to tam za 20 g tak mu to někdo koupí,protože těch co skillují je dost a je tu furt lepší než-li Icethorny za 13 g

Je to pravda, ti movití hráči co mají už 80tku, jsou líný sbírat a tak si koupí kytky v AH.

Jinak podle mě je lepší z toho vyrábět Inscript nebo Alchemy + z herbalismu máš Heal :)

Taky to tak dělám no icon_biggrin.gif

Ale furt si myslím že na loe levelech je i s malými cenami Inscription lepší,protože elixír + 12 agility ti 80 nekoupí,ale glyph ano.

Jinak já občas musím dokupovat ty kytky na Inscript,protože jich tolik nenatrhám,taže třeba pár stacků dokoupím no

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Nejlespi profese na vydelavani goldu je zatim minning poptavka a hlad po "mithril ore" ci "thorium ore" je neskutecna a na max. zase po titanium ore,pro zacinajiciho hrace bez goldu je tohle nejrychlejsi cesta.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Nejlespi profese na vydelavani goldu je zatim minning poptavka a hlad po "mithril ore" ci "thorium ore" je neskutecna a na max. zase po titanium ore,pro zacinajiciho hrace bez goldu je tohle nejrychlejsi cesta.

já mám minning a ench a jaké jsou poptávky to je neskutečné:))))

zase je pravda, že se furt musí upravovat ceny a věci tak, aby byli pro ostatní zajímavé::))

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já mám minning a ench a jaké jsou poptávky to je neskutečné:))))

zase je pravda, že se furt musí upravovat ceny a věci tak, aby byli pro ostatní zajímavé::))

Samo chovas se trzne jinak to ani nejde ze? Ale najdou se i jednici,kteri davaji neskutecne ceny .

A uple nejlepsi jsou prodejci epickych veci na nizsich lvlech napr videl jsem prodavat paladinskej opasek na lvl 60 za 2500 G ,no nevim ,ale dotycnej musi mit v hlave poradnej gulas a take se mi libi prodejci karet (trinketu) co pridavaji treba + 90 strengh lvl item 200 prodejni cena 7000 G a vyse ,nad tim take zustava rozum stat. Nenazranost nekterych jedincu nezna meze.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nebo zase ti jedinci, kteří musí ten item za každou cenu HNED prodat a daj ho o polovinu levnějc a nebo hooodně pod cenou, která nedosahuje ani ceny materiálu...

já takhle prodával před pár týdny ench berserking v pohodě za krásných 1111g (vždycky se ten den prodal) a jednou koukám, nějaké pako ho tam má za 300g. Potom co nabízím ench na tradu, tak mě tam nějakej mamlas zahlásí, že ten ench má cenu max 300g:) a že ty surky mám z jednoho runu v HC:DDDDDD (mimochodem, pak jsem zjistil, že onen mamlas je ten samej co prodával berserkinga za tři kila):)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
jako osobne mam mining a eng, a alchemku ...

tzn, denne titansteel bar = cca 145g a denne ctaftim cardinal ruby tzn = cca 145g :D pze toe neskutecna farma ;)

tak já denně titansteel bar, titanium ore/bar, a pak enchanting (v průměru 400g za ench):))) ale zase denně za 2-3k g nakoupim materiál a nakupuju surky pro alty na jejich vyskillení:) tam mám minn/bs, skinn/lw,herb/alch, herb/ins icon_e_smile.gif

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mining blacksmithing z miningu dost penazi za 20 mithril ore aj 100 gold a za den dam 40 ore (teraz levelujem 38 a 200 g je dost icon_e_smile.gif ale ked tam vidim ....... co predava 20 mith ore po 20 golds tak ...... mi rozum zastava xD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Potřebuji radu 26.gif

- Mám teď 20 lvl druida, a náš server bude přecházet na wotlk.

- Zatím mám alchemy / herb.. v herbu skill asi 160

- Myslel sem že bych si vzal Inscription k tomu herbalismu, je to dobrý nápad? (jinde jsem si insc vydělal asi 1000g, jenže sem měl vyšší level)

- Nebo zrušit alchemy a dělat třebas minning a mít dva bonusy (+ stamina a heal)

- Nebo zůstat u alchemie a být pořád s penězmi na dně?

Jaké máte techniky vydělávání? vím že i rybařením se dá vydělat (měl sem prve na 19ce 300g z rybaření - látky)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Herbalism je podle mě nejlepši na vydělávaní. Denně s ní zarobím kolem +- 1000 goldu. Nejvic vydělava Frost Lotus ( 55G na mém realmu v AH ), icethorn a Lichbloom 25G. + občas naky to Eternal Life :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mno já mám taky herb,a sem sice teprve low lvl (20) tak si docela slušně vydělávám .. člověk by se divil,kolik goldů vám dají za Silverlaf ..

kámoš prodával za 50 g za stack 6 stacků woll clothu a všechny se mu prodali takže byl na lv 15 bohatej ja prase

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nejlepší bylo před WotLkem nafarmit hromady kytek všech levelů a pak vydělat. Známej vydělal po WotLK launchu na kytkách 70k goldů.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek