Přejít na obsah
  • Sdělení

• Ellendway

Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.

Recommended Posts

Je tam viacej questov, ktoré majú rovnaký text o Nazgrimovi

Spreading Blight http://legion.wowhead.com/quest=42535/spreading-blight

Curse of Ojin'ba http://legion.wowhead.com/quest=42534/curse-of-ojinba

Regicide http://legion.wowhead.com/quest=42536/regicide

The King Rises http://legion.wowhead.com/quest=42537/the-king-rises

The Ruined Kingdom http://legion.wowhead.com/quest=42533/the-ruined-kingdom

Ten druhý to bude asi Voljin a tretí bude pravdepodobne Arthas, no a ten štvrtý môže byť kľudne Varian.

Možno Blizzard spravil viacej alternatív a ešte nie je rozhodnutý aké postavy vyberie, ale tak Nazgrim má aj ten druhý quest takže ten je istý.

Upraveno uživatelem Draculla

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

To těžko říct. Já k tomu můžu říct akorát to, že když jsem si včera byla vyzvednout v Icecrownu artefakt pro fire mága, tak se náš nový Lich King choval docela jako k*kot. :D Takže ono kdo ví :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
To těžko říct. Já k tomu můžu říct akorát to, že když jsem si včera byla vyzvednout v Icecrownu artefakt pro fire mága, tak se náš nový Lich King choval docela jako k*kot. :D Takže ono kdo ví :D

Tak Bolvar sa 5 rokov sústredí na Pohromu, aby sa nerozutekala po Azerothe, myslím, že jeho chovanie je normálne. Nechce nikoho okolo seba aby sa mohol sústrediť na Pohromu ako nejaký monk počas meditácie :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já neříkám, že mu to vyčítám, spíš mě to docela pobavilo :D

Ale musí to být dost velkej nápor, taková obrovská zodpovědnost a nutnost to všechno uhlídat. Fakt bych se nedivila, kdyby to nakonec nedopadlo nejlíp.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Já neříkám, že mu to vyčítám, spíš mě to docela pobavilo :D

Ale musí to být dost velkej nápor, taková obrovská zodpovědnost a nutnost to všechno uhlídat. Fakt bych se nedivila, kdyby to nakonec nedopadlo nejlíp.

[video=youtube;-Xh-H1h4PB0]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Posledný Horseman:

The Fourth Horseman

• Meet At The Gates
    Speak with Darion Mograine.
  • Prepare for Invasion
    Prepare for Invasion.
  • Raise Tirion Fordring
    Raise Tirion Fordring

Takže recap:

Nazgrim

Thoras Trollbane

Koltira

Tirion

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No výborně, tak další zvrat za kterej jsem fakt popravdě rád. Díky bohu, že náš milovanej přemožitel Arthase neschytá krutou ránu ironie osudu. No, podle toho, co Bolvar říká, tak invaze do Light's Hope selže a Darion bude zabit a následně oživen jako poslední Horseman.

Upraveno uživatelem Hanzias
...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevíte někdo jak to bude s trolly? Pokud vím tak Voljin by měl zemřít a tak mě napadlo, kdo bude teď leader darkspear trollu? Stejně tak, kdo je vlastně po událostech v SOO leader orků?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Nevíte někdo jak to bude s trolly? Pokud vím tak Voljin by měl zemřít a tak mě napadlo, kdo bude teď leader darkspear trollu? Stejně tak, kdo je vlastně po událostech v SOO leader orků?

Po SOO je warchiefem Voljin.

Mě by spíš zajímalo jestli Magni usedne zpět na trůn, když už ožil sice je skleněný. A teké jestli se bude rozvíjet příběh Gilneasu.

Odesláno z mého Lenovo P1ma40 pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Po SOO je warchiefem Voljin.

Mě by spíš zajímalo jestli Magni usedne zpět na trůn, když už ožil sice je skleněný. A teké jestli se bude rozvíjet příběh Gilneasu.

Odesláno z mého Lenovo P1ma40 pomocí Tapatalk

Mě zajímají vůdcové orků a trollů, jak jsem psal, ne vůdce hordy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Mě zajímají vůdcové orků a trollů, jak jsem psal, ne vůdce hordy.

Tak za orky mě nenapadá nikdo jinej než Thrall (Goel chcete-li), případně Varok Saurfang. U trollů - I have no idea. [i přes moc Loa třeba takovej znovuoživený Zalazane comeback [color=#1D2129]( ͡° ͜ʖ ͡°) ].

Spíš jsem zvědavej, jestli nám příjde na pomoc někdo z AU Draenoru, když už se Yrel tak nabídla [/color];D a když už Blizz tím zazdil veškeré logické vysvětlení co se týče spojitosti Legie a timelinů. Začínám si v tom WoW připadat jak ve Sci-fi a ty "vesmírné lodě" Legie jak ze Star Wars mi v tom zatím dávají za pravdu. :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Oficiálne po SoO, vo WoD, orkovia nemali žiadneho vodcu.

V Legion bete orkov vedie Saurfang (konečne!) u trolov sa ešte nevie (hoci ani veľa postáv nemajú, napadá mi Gadrin a Zen'tabra, no posledná menovaná je súčasťou questov, čiže ona asi nie).

V najnovšom builde pridali questy s Magnim a vyzerá to tak, že do Ironforge sa nateraz nevráti... má nové poslanie.

Oblasť Gilneas nie je zatiaľ v Legion navštívená, ale Greymane a Gilneančania majú veľkú rolu.

Upraveno uživatelem Mordecay

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V najnovšom builde pridali questy s Magnim a vyzerá to tak, že do Ironforge sa nateraz nevráti... má nové poslanie.

Pred mesiacom som si hovoril, že by bolo super, aby nám prišiel pomôcť Algalon, a v najnovšom builde to vypadá tak, že Algalon sa možno objaví (zatial sme videli len flashback). + big spoiler: Yogg Saron je back :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
big spoiler: Yogg Saron je back :D

S tím Yoggem jsem to předvídal, když se Ulduar objevil už např. v artefact Q linii pro BM huntery + připočíst k tomu fakty, že pro Old Gods neplatí ten klasickej cyklus života a smrti + že Legie v podstatě s nimi má jakýsi "pakt", mám-li to tak nazvat, jsme už mohli odvodit z WoD viz. [iTEM]133762[/iTEM] . Ale zajímalo by mě, jak moc velkou roli v tom Old Gods budou mít, jestli se z nejhoršího zase nestáhnou do ústraní. Každopádně ta aliance mezi nima vypadá suprově, ale pod náporem takovejch 2000 + novejch Ashbringerů nebudou mít šanci :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Viděl jsem video s Magnim, ale Yogg je back ? V jaké roli ? BTW: Orky vede Saurfang ? To nechápu 1.) Warchief je v legii Sylvanas 2.) Saurfang zemřel na WOTLKU ne ?

V tom videu, jakmile se vstoupilo do Ulduaru, tak ti šeptal "povzbující citát ve stylu Old Gods" jakejsi An unknown voice či tak + na tebe poslal faceless poskoky, což nemůže být nikdo jiný, než Yogg.

1) Warchief je sice Sylvanas, ale tohle je myšleno jako konkrétní "leader" jednotlivých ras (např. Baine za taureny, L. Theron za blood elfy atp.), v tomhle případě jsme spekulovali o orcích, ne o Hordě jako celku.

2) Ten, co zemřel a kterého ty myslíš je Dranosh Saurfang. My zase myslíme Varoka Saurfanga, jeho otce.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat