Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz
wariorpolni

Broken isles dotaz

Recommended Posts

Ahoj,mám dotaz. Protože o lore zas tak moc nevím , zajímalo by mě jedno. Hraju warcraft 3 FT a na druhé misi v kampani jsem narazil na broken isles , kde drak thul řekl , že Sargeras byl poražen a jeho ostatky uloženy do hrobky. Gul dan poté nějak vyzdvihl ostrovy z moře, hledal ostatky , ale zabili ho démoni.

A ted dotazy :

1.) Nevěděl jsem o tom , že je sargeras mrtvý , pokud to tak je , kdo vede legii ??

2.) V současnosti ( datadisk legion) jsou broken isles , zajímalo by mě , jestli to objevili až teď kvůli hře , že to prostě nechtěli vydat dříve , nebo to má nějaký jiný důvod , např. že po W3 byly opět potopeny a nyní opět vyzdviženy

3.) Ví v legion Alternativní gul dan , že zemřel při hledání sargerasovy kobky ?

Díky

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

1) Sargeras není mrtvý jako mrtvý, je akorát momentálně mimo hru a pořádně se neví, co s ním je. Legii za něj mezitím vede Kil'Jaeden.

V hrobce je uloženo jeho ztělesnění, které porazila Aegwynn.

2) Viz tento článek, sekce Historie. http://wowfan.tiscali.cz/clanky/legion-%E2%80%93-lokace/1/

3) Zdroj bych musela dohledat, ale jsem si skoro jistá, že ví. Mám pocit, že jsem četla komentář někoho z Blizzu, kdo říkal, že je kvůli tomu Gul'dan hodně opatrnej.

Ale je možné, že si to s něčím pletu. Jak říkám, zdroj bych musela dohledat.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

3. Jj, tak. Povedal to Kosak na Blizzcone.

A len dodám, že Broken Isles prešli menším retconom. Pred Legion sa vedelo to, že Gul'dan vydvihol celé ostrovy. Informácie z Legion potom upravili, že Gul'dan vydvihol len Hrobku a jej okolie. Má sa to brať tak, že to takto bolo stále.

Aj Malfurion v queste z itemu od Archimonda vo WoD hovorí o tom, že sa musí rýchlo vrátiť do Val'sharah, čo potvrdzuje tú informáciu, že ostatné časti Broken Isles boli stále prítomné.

Upraveno uživatelem Mordecay

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Otázka ovšem je jestli v hrobce ještě něco zůstalo po té co ji navštívil Ilidan a pak ji nechal zbořit.

Odesláno z mého SM-G928F pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

×