Přejít na obsah
Blizzfan.cz fórum
  • Sdělení

• Ellendway

Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.
Dugar

Skupinové hraní

Recommended Posts

Dugar    10

Ahoj, hraji overwatch už od bety a hraji pořád sám. Rád bych si vyzkoušel hraní v týmu. Proto sem píši a doufám, že najdu pět lidí, kteří by si taky rádi v týmu zahráli. Popř. lidi, kteří už partu mají a hledají šestého do skupiny. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Deynor    10

Ahoj, taky hraji sám a rád bych alespoň s někým. Nemusí to být hned tým, ale ve 2 se líp táhne. Jestli si mě chceš přidat tak budu jen rád - Battletag: Deynor#21236 ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Deynor    10

Super, takže už jsme 3 :) Stále máme volné místa, kdokoliv má chuť hrát v týmu, je vítán. ;)

Upraveno uživatelem Deynor

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Nut    10

Tady máte komunitní TS3 adresa " sh-stormhunters.com " lidi tam chodí,jen tam musíte počkat,jinak se každý jen podívá,že tam nikdo není a jde pryč. Popřípadě si vás přídám,ale jen přes PM hraje nás více a hledáme 18+ rozumné a komunikativní lidi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sikanthes    10

Čauvec, též bych si rád zahrál v teamu s fajn lidmi, hraji hlavně večer (příp. od večera do rána, pokud nejdu další den do práce) a akorát, nemůžu, prozatím, tsko, takže pokud to není problem, klidně si mě přidejte - Sikanthes#2418 (vám, výše píšícím, pošlu večer friend inv)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
kapostefi    10

Čaute, taky bych si vás s dovolením všechny přidal. Už mě nebaví hrát s náhodnejma lidma, který nejsou schopný změnit hero a pak to dopadá tak, že máme tým složený jenom ze sniperů.

kapostefi#2176

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Hamall    10

Ahoj lidi, prosím vás chci se zeptat zda rozjedu overwatch na grafice geforce 9800gt, nevím jak je to u overwatch s directx? Děkuji za odpovědi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
main    10
Ahoj lidi, prosím vás chci se zeptat zda rozjedu overwatch na grafice geforce 9800gt, nevím jak je to u overwatch s directx? Děkuji za odpovědi.

Myslim, ze sis vybral spatny tema.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Zellda    10

Minimální karta je uvedená Geforce 460 , pochybuju že ti to poběží na 9800GT,která je 8 let stará.

Jestli že mas,tak starou kartu ,tak předpokladám že zbytek kompa je taky starej.

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/overwatch/12955

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Heliaster    10

Zdar lidi,

Rád bych si zahrál s bandou lidí, který si hru užívají i přes prohry a dokážou skousnout člověka kterej víjmečně hraje skvěle, většinou dobře a občas úplně na p... :D .Takže sem si dovolil vás všechny přidat a můj tag je Heliaster#2873

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
pEpe    10

Ahoj,

budu rád, když si někdo bude chtít zahrát ve více lidech. Přidat si mne může kdokoliv, jediná podmínka je určitá mentální zralost či věk ~18 a výš.

Přidám se i k týmu, baví mě jakákoliv role, včetně tank/support.

pEpe#2986

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Deynor    10

Hráčů není nikdy dost, kdo se chce přidat k našemu hraní, stačí si přidat kohokoliv ( nejlépe všechny ) a zábava může začít! Deynor#21236

Brzy sem napíšu TS kde se budeme moci všechni scházet, momentálně hledám kvalitní TS s hodně sloty.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat