Jump to content
  • Announcements

• Ellendway

Nefunkční přihlášení   07/18/2017

Vážení návštěvníci a členové fóra,   v současné chvíli máme problém s přihlašováním na naše diskuzní fórum. Na odstranění problému pracujeme. Omlouváme se za způsobené problémy.    
Dugar

Skupinové hraní

Recommended Posts

Dugar    10

Ahoj, hraji overwatch už od bety a hraji pořád sám. Rád bych si vyzkoušel hraní v týmu. Proto sem píši a doufám, že najdu pět lidí, kteří by si taky rádi v týmu zahráli. Popř. lidi, kteří už partu mají a hledají šestého do skupiny. :)

Deynor    10

Ahoj, taky hraji sám a rád bych alespoň s někým. Nemusí to být hned tým, ale ve 2 se líp táhne. Jestli si mě chceš přidat tak budu jen rád - Battletag: Deynor#21236 ;)

Deynor    10

Super, takže už jsme 3 :) Stále máme volné místa, kdokoliv má chuť hrát v týmu, je vítán. ;)

Edited by Deynor

Nut    10

Tady máte komunitní TS3 adresa " sh-stormhunters.com " lidi tam chodí,jen tam musíte počkat,jinak se každý jen podívá,že tam nikdo není a jde pryč. Popřípadě si vás přídám,ale jen přes PM hraje nás více a hledáme 18+ rozumné a komunikativní lidi.

Sarek    10

Zdravím taky bych rád zahral. Můžete si me pridat Saradasek#2103. Hraju pres tyden odpoledne (dopoledne jsem v praci). TS neni problem!

Sikanthes    10

Čauvec, též bych si rád zahrál v teamu s fajn lidmi, hraji hlavně večer (příp. od večera do rána, pokud nejdu další den do práce) a akorát, nemůžu, prozatím, tsko, takže pokud to není problem, klidně si mě přidejte - Sikanthes#2418 (vám, výše píšícím, pošlu večer friend inv)

Dugar    10

Super! Pěkně se nám to tady nahromadilo, tak vzhledem k tomu, že jsem sem ještě svůj tag nedal tak tady ho máte - Dugar#2995

kapostefi    10

Čaute, taky bych si vás s dovolením všechny přidal. Už mě nebaví hrát s náhodnejma lidma, který nejsou schopný změnit hero a pak to dopadá tak, že máme tým složený jenom ze sniperů.

kapostefi#2176

Hamall    10

Ahoj lidi, prosím vás chci se zeptat zda rozjedu overwatch na grafice geforce 9800gt, nevím jak je to u overwatch s directx? Děkuji za odpovědi.

main    10
Ahoj lidi, prosím vás chci se zeptat zda rozjedu overwatch na grafice geforce 9800gt, nevím jak je to u overwatch s directx? Děkuji za odpovědi.

Myslim, ze sis vybral spatny tema.

Zellda    10

Minimální karta je uvedená Geforce 460 , pochybuju že ti to poběží na 9800GT,která je 8 let stará.

Jestli že mas,tak starou kartu ,tak předpokladám že zbytek kompa je taky starej.

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/overwatch/12955

Heliaster    10

Zdar lidi,

Rád bych si zahrál s bandou lidí, který si hru užívají i přes prohry a dokážou skousnout člověka kterej víjmečně hraje skvěle, většinou dobře a občas úplně na p... :D .Takže sem si dovolil vás všechny přidat a můj tag je Heliaster#2873

pEpe    10

Ahoj,

budu rád, když si někdo bude chtít zahrát ve více lidech. Přidat si mne může kdokoliv, jediná podmínka je určitá mentální zralost či věk ~18 a výš.

Přidám se i k týmu, baví mě jakákoliv role, včetně tank/support.

pEpe#2986

Deynor    10

Hráčů není nikdy dost, kdo se chce přidat k našemu hraní, stačí si přidat kohokoliv ( nejlépe všechny ) a zábava může začít! Deynor#21236

Brzy sem napíšu TS kde se budeme moci všechni scházet, momentálně hledám kvalitní TS s hodně sloty.

Mixeone    10

Čus hraju supporta(hlavně Mercy), kdyby si mě někdo chtěl přidat tak Mixeone#2172. Online bejvám každej den od 5ti hodin. Budu se těšit.^-^