Jump to content
  • Announcements

• Ellendway

Nefunkční přihlášení   07/18/2017

Vážení návštěvníci a členové fóra,   v současné chvíli máme problém s přihlašováním na naše diskuzní fórum. Na odstranění problému pracujeme. Omlouváme se za způsobené problémy.    
Dugar

Skupinové hraní

Recommended Posts

BDash    0

Zdravim,

taky bych si rad zahral v teamu, zatim hraju jen solo a uz to vypada ze se nejde moc nikam posunout.

Rank kolem 3k (diamantak) a hraju dps (kovboj, vojak, reaper) a trochu heal (lucio, budha).

BDash#2150

Spirigan    0

Zdravím, hledám někoho kdo by si rád zahrál ve více lidech momentálně se pohybují kolem 2300 sr. Hraji převážně supporty. tak kdo by chtěl ať si mě přidá Spirigan#2655

Edited by Spirigan

Maka    0

Ahoj, jsem Mercy main, level 74, rank silver - pořád se motám kolem 1600-1700 - asi primárně bych ráda našla někoho na comp, hlavně lidi co jsou v pohodě, solo Q je fakt cancer. Jsem schopná vzít i d.vu. Po zkouškovém bych měla být víc online :)

Kdyžtak se ozvěte na discord: Maka#4637 nebo battletag Maka#21804

Edited by Maka

Zug    13

Nemáš ani tušení jaký cancer je solo competitive na vyšším ranku - opravdu mi někdy připadá že ranky neurčují skill, ale nepříjemnost hráčů. A já si ještě do nedávna myslel že CoD komunita je toxic... Nehledě na to, že ve skupině je vždy větší zábava. A větší šance na výhru. V každém případě já také hledám někoho do skupiny, kdo mi nebude dokolečka spamovat "I NEED HEALING" (Genji Shimada) nebo "MOVE THE PAYLOAD!".

S pozdravy level 168 Gold 2300 IronScar#21477. (Catchy name, I know right.) 

Maka    0

Haha, no já to tak trochu tuším.. :D nevadí mi konstruktivní kritika, naopak jí oceňuju, ale ten voice channel, to je jenom constant stream of hate, a to pak člověka pěkně znechutí. A já si naivně myslela že je tam od toho aby jsme se mohli navigovat během hry.

sentinel    0
Jsme česko-slovenská komunita zaměřená na vše okolo Overwatch. Každý hrajeme dle svých možností, handicapů, ambicí, demencí, ale co nás spojuje je radost ze hry, kterou můžeme zprostředkovat i Tobě v příjemném, netoxickém prostředí.

Naším cílem je rozšířit naše řady tak, aby kdykoliv se sem připojíš, tak můžeš najít tým lidí, se kterými můžeš hrát, zasmát se, dokonce se i skamarádit.

Dlouhodobou vizí je dosáhnout dostatečného počtu členů ke hraní domluvených 6 vs 6 zápasů (tz. scrimu, PUGu), přesně tak, jak se Overwatch hrát má a jak to Velky Vůdce Jeff navrhl.

Na Tvé úrovni hraní či na Tvé aktivitě v tuto chvíli vůbec nezáleží. Jsme pozitivní, edukativní server, kde všichni chápou, že se každý ještě Overwatch učí hrát, ať už je bronzový Hanzo nebo grandmaster.

orIN    0

Zdravím všechny nadšence overwatche 

Rád bych zde našel spoluhráče s kterým by mě hra opravdu bavila nechám si poradit co dělat líp atd ... můj battletag je orIN#21185 budu rád za každého co si mě přidá