xmon

Artefakt a zmena specu

8 příspěvků k tomuto tématu

Ahojte. Ako bude fungovat zmena specu s artefakt zbranou? Bude to tak, ze mi staci spravit q na DPS a ked pojdem healovat tak sa pri zmene specu zmeni aj zbran na healovaciu. Alebo je nutne spravit dva questy a kazdu zbran vylepsovat samostatne?

Vdaka

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Musíš splnit všechny questy, abys získal všechny artefakty.

A každý artefakt se vylepšuje samostatně.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dakujem za odpoved. Aj som to potom zistil no zas je to skoda pre dual spec hracov :(

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nekde na askmrrobot byl odkaz, jak jde nejak rozumne vylepsovat dve zbrane soucasne, a neni nad tim zadnej velkej delay ... az budu doma, tak postnu ten odkaz nebo primo obrazek. já osobne teda jedu primarni zbran do druhyho zlatyho traitu a pak uvidim jestli pojedu off a nebo vse do mainu ... Prece jen jako tank chodim vetsinu contentu ( aneb se silou medvedi :D )

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
nekde na askmrrobot byl odkaz, jak jde nejak rozumne vylepsovat dve zbrane soucasne, a neni nad tim zadnej velkej delay ... az budu doma, tak postnu ten odkaz nebo primo obrazek.

To bys byl moc hodnej, mě tohle od dual specu strašně odrazuje, takže jestli existuje nějaký rozumný guide, jak na to cestou nejmenšího odporu, hrozně bych to ocenila. :)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Damn, to vypadá skoro až vědecky :D Díky moc, až budu mít čas, tak si to prostuduju.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak já se orientoval hlavně na ten obrázek, kde je popsano o kolik clovek prijde kdyztak casu vylepsovanim druhe zbraně :-) abych se přiznal, puvodne jsem videl jen ten obrazek. Blog jsem nasel az pozdeji :)

Osobne s tim nemam ted takove zkusenosti zatim, jelikoz resim spise jine veci jak offspec zatim :)

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se