MPosp

Warlock v Legion - zkušenosti ?

7 příspěvků k tomuto tématu

Zdravím všechny,

hrajete někdo Warlocka v Legionu?

O víkendu jsem si ho ložnul, prvních 10 levelů si dal jako Affliction a musím uznat, že už ty základní DoT-ky fungují velmi efektně a jakmile jsem namísto Impa mohl vyvolat Voida, který umí tankovat, byla to paráda.

Kdysi jsem Warlocka na CATA expil jako Destruction, což byla tehdy nejlepší specializace na levelování, podle názorů na fóru Battle.net by to tak mělo být i nyní.

Hlavně mě zajímá nová Demonology, která by dle popisu mohla být velmi efektní - hordy útočících démonů apod. ... ale dle názorů na fórech je pořád nejslabší. Dnes ji vyzkouším ...

Předem děkuji za všechny názory a postřehy. ;)

Upraveno uživatelem MPosp
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

poradím ti snad jen že se vůbec neřiď tím jaká je ta class během expení.. na začátku každá classa použije dvě ability a target je dead

a warlock se dá hrát vždycky.. není co řešit, baví tě? tak to hraj..

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na lockovi v Legion je dobrý to, že se tam třeba u affliny nebo destra dá trošku kombinovat playstyle (např. můžeš si vytalentovat Grimoire of Sacrifice a jet bez peta - sice se dalo už ve WoD, ale Legion je Legion :D). U demáče se mi strašně líbí ta přeměna toho playstylu do jádra, kterým to mělo vždycky být, že je to opravdu o démonech, petech a ne de facto o jednom CD alá Metamorphosis.. jako tomu bývalo kdysi...

Locka jedu jen do PvP, v PvE zkušenosti s ním momentálně moc nemám... ale demo je sranda, jedu ho do expení.. (takovej skoro casterskej BM hunter ;D). Do PvP jedu afflinu a nemůžu si stěžovat.. dá se to hrát. Destra jedu do čistě jen do DF a když vychytáš rotaci, tak na tom taky nejsi vůbec špatně.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

bulljoker : Jsem už dost starý na to, abych si uměl vybrat, co chci a co nechci hrát. Neptal jsem se ostatních, aby za mě rozhodovali, tak jak to dělá dnešní mládež - přečti si pozorně znovu, co a jak jsem napsal. Zajímají mě názory druhých na současnou hratelnost Warlocka a případné postřehy k jednotlivým specializacím. Marně hledám na netu česky psané názory k Legionu, když už tak jsou ke starším datadiskům, jedinou vyjímkou je úvod do nového Warlocka od Esperanty, ale nejsou vlastní zážitky ze hry. Proto jsem se pokusil na tomto fóru alespoň vyzvat druhé, ať něco utrousí ...

Hanzias : Díky, Ty jsi pochopil. :) Já třeba PvP nehraju vůbec, zajímá mě jen PvE ... Včera jsem strávil večer levelováním přes world questy s Demonology Warlockem a musím uznat, že jsem se opravdu bavil. Vyvolávání démonických pomocníků je moc pěkně udělané a navíc efektivní, a máš pravdu, že to dost připomíná hru s Hunterem :D

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak momentálně je na PvE nejlíp vybalancovanej Destro. Dokáže jet singletarget, AoE, nebo přeskakovat z targetu na terget.

Demo to má těžší. Trvá mu, než rozjede rotaci. Ale když už jí rozjede, tak to stojí za to. Takže s multitargetem je na tom blbě.

A affli je snad jenom na pvp. V pve, kromě questů, se vůbec nechytá. Možná až s lepším gearem, jako u předchozích datadisků, se to zlepší. Ale to ukáže čas.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

moj nazor

destro je momentalne top ci uz do pve(vsetky zlozky) alebo pvp(moc nehrotim takze moze byt rozdiel ak clovek hra areny, rated bg)

demo v pve, pri exp fajn, pri dungoch velke minus(aoe-, single dlho trva kym to rozbehnes=vacsinou je boss mrtvy), pri raidoch uz tocis velmi dobre, pvp musi byt taky isty problem ako v pve(nehral som ho)

affli v pve, pri exp fajn, pri dungoch a raidoch(aoe omnoho lepsie ako demo, pri urcitom pocte sa vyrovna aj destru, single tiez chvilu trva na destro nema), pvp 1v1 super a aj to zalezi proti komu, ak ta daju do paradi 2+ nestihacka ani so self healom a stitami co warloci maju(qq nam na forach jeden ubrali)

warlock podla mna ma strasnu nevyhodu v tom ze mu nic neprocuje a okrem conflagrate a rain of fire v destre nema ziadny instant, dokonca este aj stun z talentov musi castit

warlock ma bavi a vzdy ma bavil, ale v legione som z neho viac menej frustrovany

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak v PvE určitě jen demo ale zas v raidech na tresh když dáš destro aoe tak to je rychlé 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se