Jump to content
  • Announcements

• Ellendway

Nefunkční přihlášení   07/18/2017

Vážení návštěvníci a členové fóra,   v současné chvíli máme problém s přihlašováním na naše diskuzní fórum. Na odstranění problému pracujeme. Omlouváme se za způsobené problémy.    
Ellendway

Nové fórum - návrhy, nápady, stížnosti

Líbí se vám nové fórum?  

74 members have voted

1. 1. Líbí se vám nové fórum?

• Ano
      59
    • Ne
      15

Recommended Posts

Ellendway    2,401

Naše nové fórum je konečně nahráno a v podstatě připraveno na používání! Drtivá většina věcí byla přenesena a upravena do čitelné podoby. Změnou prošla kompletně celá databáze, včetně systému ukládání příloh, profilových obrázků, ale také dalších důležitých věcí.

Na fórum jsme v průběhu několika dní nahráli také velké množství rozšíření, které jeho chod vylepšují a zpříjemňují uživatelům jejich čas strávený právě na našem diskuzním fóru. Jde o opravdu velkou změnu oproti vBulletin 4 a proto bych vás rád požádal, abyste nám dali vědět, jak se vám nové fórum líbí, co vám tady chybí, co byste chtěli předělat nebo co vám případně překáží.

Děkujeme!

• Upvote 1

ebolus    142

Ahoj,

potřebuji zeditovat recruitment a nějak nemohu editovat příspěvek ze starého fóra, nebo nějak nevidím ikonu.

Jinak se fórum povedlo, je přehlednější než minulé. 

Díky

Snejpik    10

Ahoj lidi. Neberte to jako kritiku.ale staré fórum bylo lepší tedy. Tady to mě přijde takové smutné. Respektive takové jak to napsat.....půsoí to na mě tak že jedna návštěva maximálně z nutnosti a rychle pryč.Neni to takové fórum kam bych se rád vracel. Tudíž z pohledu návštěvnosti a oblíbenosti je to krok zpátky.Protože to většinu lidí sem nebude táhnout. Můj názor. Jinak držím palce.

Solfernuss    147

nevím jestli je to problém u mě nebo ne. Ale když sem chtěl posílat více SZ, tak mi to hlásí plnou schránku odchozích zpráv, ačkoli jich tam není víc jak 1 .. aspoň co vidím.

Solfernuss

Ellendway    2,401
před 6 minutami, Solfernuss napsal:

nevím jestli je to problém u mě nebo ne. Ale když sem chtěl posílat více SZ, tak mi to hlásí plnou schránku odchozích zpráv, ačkoli jich tam není víc jak 1 .. aspoň co vidím.

Solfernuss

Zkus to, prosím, teď.

djmetla    140
před 2 hodinami, Snejpik napsal:

Ahoj lidi. Neberte to jako kritiku.ale staré fórum bylo lepší tedy. Tady to mě přijde takové smutné. Respektive takové jak to napsat.....půsoí to na mě tak že jedna návštěva maximálně z nutnosti a rychle pryč.Neni to takové fórum kam bych se rád vracel. Tudíž z pohledu návštěvnosti a oblíbenosti je to krok zpátky.Protože to většinu lidí sem nebude táhnout. Můj názor. Jinak držím palce.

Ahoj, môžem poprosiť bol by si konkrétnejší? Je to spôsobené dizajnom, rozložením alebo čím? Zaujíma nás spokojnosť návštevníkov :) ďakujem za tvoj čas 

Bellatrix    1,404

Když už je řeč o avataru, tak mně to při pokusu načíst avatar z URL píše: "Importing a file from a URL can only be done once every 20 seconds. Please wait 20 seconds and try again." Ale vypisuje to hned při prvním pokusu, a i když člověk počká, tak znovu.

Nahrát úvodní fotku mi taky nejde, to mi zase vypisuje "Vyskytl se problém při zpracování nahraného souboru. -200". Zkoušela jsem i různé formáty a velikosti, pokaždé tahle chybová hláška a "nahrávání selhalo".

Also, po vyplnění podpisu tam zase mám "Podpis obsahuje příliš mnoho řádků", a to i když jsem tam na zkoušku napsala jenom jedno písmeno a nic jinýho. :D

A co přesně u toho podpisu znamená "Images are not allowed", když tadyhle Dave tam očividně obrázek má? :D

Ještě někdo má stejné potíže?

Ellendway    2,401
před 12 hodinami, DaveL napsal:

Při nahráváno fotky avataru:

Maximální velikost souboru 9765,62MB

wut
also, max. rozměry?

Mělo by to být opraveno. Z nějakého důvodu se přeneslo nastavení z minulého fóra, kde to bylo pro VIP neomezené.

Nová velikost profilové fotografie je 2048kB a rozměr je stanoven na 200px.

Před hodinou, Bellatrix napsal:

Když už je řeč o avataru, tak mně to při pokusu načíst avatar z URL píše: "Importing a file from a URL can only be done once every 20 seconds. Please wait 20 seconds and try again." Ale vypisuje to hned při prvním pokusu, a i když člověk počká, tak znovu.

Nahrát úvodní fotku mi taky nejde, to mi zase vypisuje "Vyskytl se problém při zpracování nahraného souboru. -200". Zkoušela jsem i různé formáty a velikosti, pokaždé tahle chybová hláška a "nahrávání selhalo".

Also, po vyplnění podpisu tam zase mám "Podpis obsahuje příliš mnoho řádků", a to i když jsem tam na zkoušku napsala jenom jedno písmeno a nic jinýho. :D

A co přesně u toho podpisu znamená "Images are not allowed", když tadyhle Dave tam očividně obrázek má? :D

Ještě někdo má stejné potíže?

Zkus to, prosím, nyní. Zkusil jsem nastavit pár maličkostí, jen si nejsem jistý, zda to bude fungovat. :D

Bellatrix    1,404
před 3 hodinami, Ellendway napsal:

Zkus to, prosím, nyní. Zkusil jsem nastavit pár maličkostí, jen si nejsem jistý, zda to bude fungovat. :D

Jo jo, teď už všechno funguje, jak má, děkuju moc :)

Darklifer    159

Zatím musím říct, že nové fórum se mi líbí (až na chybějící dark mod, ale to už se tu řeší), jen mi jako redaktorovi chybí widget s příspěvky z naší sekce. :) Další feedback dám až to trošku víc projdu. :)

Lorinn    10

Ahoj,

v poště se mi nezobrazuje celá konverzace – mám na mysli historii zpráv. Vždy vidím jen prvních pár slov a to u příchozích i odchozích zpráv.

A co se týká nového fóra, tak já nadšená nejsem. Původní fórum bylo přehlednější. Teď je vše takový roztahaný, dva příspěvky o pár větách mi zabírají půlku obrazovky.

Nedá se snadno orientovat kdo je a není online. Zelenou tečku znázorňující online uživatele jste zkryli do popisku po najetí myši o.O

Ale abych nebyla jen zlá, tak co mi naopak přijde fajn, je možnost zobrazit (po najetí myši na dané téma) nejen první příspěvek, ale i poslední. To vidím vůbec poprvé. Super :)

Ellendway    2,401
před 2 hodinami, Lorinn napsal:

Ahoj,

v poště se mi nezobrazuje celá konverzace – mám na mysli historii zpráv. Vždy vidím jen prvních pár slov a to u příchozích i odchozích zpráv.

A co se týká nového fóra, tak já nadšená nejsem. Původní fórum bylo přehlednější. Teď je vše takový roztahaný, dva příspěvky o pár větách mi zabírají půlku obrazovky.

Nedá se snadno orientovat kdo je a není online. Zelenou tečku znázorňující online uživatele jste zkryli do popisku po najetí myši o.O

Ale abych nebyla jen zlá, tak co mi naopak přijde fajn, je možnost zobrazit (po najetí myši na dané téma) nejen první příspěvek, ale i poslední. To vidím vůbec poprvé. Super :)

Ahoj, bohužel se jedná o chybu, která se objevila až při převodu na nový systém. Obávám se, že to nijak nevyřeším - vystavil jsem na to servisní požadavek, ovšem netuším, zda to nějak Invision Power vyřeší.

Výška příspěvků na fóru je totožná s tou, která byla na vBulletin. Dokonce se odebralo hned několik dalších informací z levé strany u profilového obrázku, aby nebylo okno tak velké.

Zelená tečka se vrátí! Pracuji na tom, aby se správně zobrazovala a vypadala pěkně. :)

před 28 minutami, Darklifer napsal:

Vím o nich, pracuji na tom. Díky.

• Upvote 1

Lorinn    10
Před hodinou, Ellendway napsal:

Ahoj, bohužel se jedná o chybu, která se objevila až při převodu na nový systém. Obávám se, že to nijak nevyřeším - vystavil jsem na to servisní požadavek, ovšem netuším, zda to nějak Invision Power vyřeší.

Výška příspěvků na fóru je totožná s tou, která byla na vBulletin. Dokonce se odebralo hned několik dalších informací z levé strany u profilového obrázku, aby nebylo okno tak velké.

Zelená tečka se vrátí! Pracuji na tom, aby se správně zobrazovala a vypadala pěkně. :)

Děkuji :) 

A lze nějak řadit příspěvky stejně jako je možný řadit témata?

Aktuálně jsou příspěvky řazený sestupně a nemůžu najít žádnou volbu jak to změnit. Tak, když si chci přečíst nejnovější příspěvek, musím scrollovat až na konec diskuze :)

Bylo by možný to otočit, aby se řadily vzestupně od nejstaršího? Nebo přidat možnost seřazení, stejně jak u témat?

Ellendway    2,401

Snažil jsem se to najít, ovšem žádnou takovou možnost v systému jako takovém nevidím. Ovšem k tomu, aby ses dostala k poslednímu příspěvku, resp. k poslednímu nepřečtenému slouží hned několik možných kliknutí.

Na poslední příspěvek se dostaneš například z hlavní stránky, když klikneš na datum (a čas), kdy byl poslední příspěvek přidán. To samé platí například i u otevření jakéhokoli fóra, resp. sekce.

klik.JPG

Pokud jsi do nějakého tématu přispívala, objeví se tam nový příspěvek a budeš se například nacházet v "Seznamu nepřečtených témat", můžeš kliknout na malé kolečko, případně hvězdičku a přenese Tě to k příspěvku, který jsi přečetla naposledy.

tecka.png

Lorinn    10
před 32 minutami, Ellendway napsal:

Snažil jsem se to najít, ovšem žádnou takovou možnost v systému jako takovém nevidím. Ovšem k tomu, aby ses dostala k poslednímu příspěvku, resp. k poslednímu nepřečtenému slouží hned několik možných kliknutí.

Na poslední příspěvek se dostaneš například z hlavní stránky, když klikneš na datum (a čas), kdy byl poslední příspěvek přidán. To samé platí například i u otevření jakéhokoli fóra, resp. sekce.

Pokud jsi do nějakého tématu přispívala, objeví se tam nový příspěvek a budeš se například nacházet v "Seznamu nepřečtených témat", můžeš kliknout na malé kolečko, případně hvězdičku a přenese Tě to k příspěvku, který jsi přečetla naposledy.

Oukej ^_^ děkuji