Jump to content
  • Announcements

• Ellendway

Nefunkční přihlášení   07/18/2017

Vážení návštěvníci a členové fóra,   v současné chvíli máme problém s přihlašováním na naše diskuzní fórum. Na odstranění problému pracujeme. Omlouváme se za způsobené problémy.    
Ellendway

Nové fórum - návrhy, nápady, stížnosti

Líbí se vám nové fórum?  

74 members have voted

1. 1. Líbí se vám nové fórum?

• Ano
      59
    • Ne
      15

Recommended Posts

Martins911    0

Na fórum se dívám pouze z tabletu, má to občas docela problém vůbec zobrazit fórum a celkově působí pomalejším dojmem.

Vím že to je mimo téma ale nevím kam bych tenhle dotaz zařadil.

Rád bych se zeptal na budoucnost wowfanu a jeho fóra jelikož tady je docela ne-aktivita oproti dřívějším rokům moje paměť sahá až k předchůdci tohodle fóra/webu ti. někde kolem roku 07/08 , má to snad co do činění s legionem?

A za druhé vy přece jen máte trochu větší nadhled ,je pravda že tato expanze má na svědomí další masivní odsun hráčů? Já jsem teda přestal hrát asi po 3 měsících a co slýcham nebyl jsem jeden z mála.

Ellendway    2,401
V 3/7/2017 at 19:42, Martins911 napsal:

Na fórum se dívám pouze z tabletu, má to občas docela problém vůbec zobrazit fórum a celkově působí pomalejším dojmem.

Vím že to je mimo téma ale nevím kam bych tenhle dotaz zařadil.

Rád bych se zeptal na budoucnost wowfanu a jeho fóra jelikož tady je docela ne-aktivita oproti dřívějším rokům moje paměť sahá až k předchůdci tohodle fóra/webu ti. někde kolem roku 07/08 , má to snad co do činění s legionem?

Mohl bych poprosit o trochu více informací ohledně toho, kdy se fórum nezobrazuje, resp. jak to vypadá? Například screenshot obrazovky? Na přenosném zařízení chodím přes TapaTalk, tak to nemám moc možnost otestovat.

Co se týče budoucnosti... Je to trochu těžší a delší téma. Pokud se budeme bavit pouze o fóru, protože hlavní stránka WoWfan je stále velice aktivní, tak je to způsobeno velkým rozmachem sociálních sítí. Ruku na srdce… Facebook válcuje, co může a aktivita na našem fóru je čím dál tím menší (ale nejsme jediní).

Máme v plánu několik věcí, které by mohly fórum oživit – budeme integrovat web s fórem, přesněji využijeme možnost přihlašování pomocí účtů, které jsou na všech Blizzfan webech, umožníme přihlašování pomocí Battle.net účtu a další maličkosti. O všem budeme informovat. :)

Martins911    0

Konkrétně to dělá na odeslat odpověď. Klikneš vypadá to jako že se nic neděje tak klikáš dál pokud si teda nevšímáš a až po chvíli to hodí text že se to ukládá přitom to na prohlížeči nehodí ikonu načítání. Vím je to asi chaoticky popsané a pro někoho kravina ale na ostatních fórech tohle nedělá.

A jinak s tím přihlašováním zkrz 1 účet web/fórum by bylo fajn.