MPosp

Addony pro Pet Battles

3 příspěvky k tomuto tématu

Rád bych se podělil o dobré zkušenosti se dvěma addony, třeba někdo hledá něco podobného nebo by rád něco takového vyzkoušel.

PetTracker - doposud jsem se na víkendové rozšiřování své sbírky zvířátek (během pracovního týdne na to není čas) připravoval tak, že jsem si na WarcraftPets.com vytřídil chytatelné pety podle jednotlivých zón, kam jsem se chystal na lov a vypisoval si pěkně na papír ty chybějící. Nevadilo mi to, jsem zvyklý běžně pracovat s klasickými kancelářskými pomůckami, ale když jsem si vyzkoušel tento addon, s chutí jsem všechny papíry i s propiskou zahodil! První ze klíčových funkcí addonu je totiž zobrazení chybějících petů v dané zóně na obrazovce vpravo pod úkoly a achievementy, což perfektně nahrazuje onen papír, a ta druhá zobrazuje na mapě místa, kde lze jednotlivé pety najít, takže není třeba přepínat na WarcraftPets či WowHead. Naprostý luxus, teď je hon na nové mazlíčky úplné pohodlíčko, nehledě na fakt, že addon má ještě spoustu dalších drobných vychytávek.

PetJournal Enhanced - jak název napovídá, jedná se o rozšíření možností ve sbírce petů - daleko více kritérií pro jejich třídění, lepší zobrazení celého přehledu včetně "Rarity" a "Breed" se zvýrazněnou specializací. Moc příjemná utilitka zvláště pokud se sbírka začně rozrůstat, navíc se skvěle doplňuje s předchozím addonem.

Upraveno uživatelem MPosp
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych vyzkoušel, ale jsem na štíru s výkonem, hraji na ntb s 8 giga ramkou a nic moc grafárnou. Tak bych se chtěl zeptat, jestli tyhle addony zpomalují chod WoWka.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hraju taky na NTB s 8GB RAM, GeForce 840M, i5, Win 7, nastavení grafiky mám asi tak na třetinu (nevím teď přesně z hlavy, musel bych se podívat až doma) a jedu na +-60fps venku, ve městech to spadne tak na 20fps. Hromadné akce typu raidy a dungy nechodím, tak nevím, jak by se to chovalo tam. Addonů používám asi 10, jsou to věci spíše datové než grafické, jako gatherer, auctioneer, recipe list apod. a nepozoruji nějaké problémy, stejně tak po instalaci nadepsaných dvou jsem si nevšiml žádného úbytku výkonu.

EDIT : Grafiku mám nastavenu na 4 (pro FullHD rozlišení) a addony můžeš případně vypnout hned na dvou místech - buď přímo ve hře v menu nebo na přihlašovací obrazovce vlevo dole. Pro instalaci, update příp. odinstalování addonů používám Curse Client, je zdarma a pohodlně s ním vyřešíš vše potřebné bez hrabání se v souborech na disku ...

Upraveno uživatelem MPosp
další info
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se