Jump to content
  • Announcements

• Ellendway

Nefunkční přihlášení   07/18/2017

Vážení návštěvníci a členové fóra,   v současné chvíli máme problém s přihlašováním na naše diskuzní fórum. Na odstranění problému pracujeme. Omlouváme se za způsobené problémy.    
Kulda.s

Seznam kapitol - aktivní odkazy

Recommended Posts

Kulda.s    10

Zdravím, 

Hned na začátku musím pogratulovat celému týmu Blizzfan.cz za skvěle odvedenou práci na novém webu, který je moderní, přehledný a dle mého názoru naprosto vyhovující :) 

Teď k mému TIPU na vylepšení tzv. "Seznamu kapitol". Když jsem dnes četl tento článek, bylo pro mě utrpením scrollovat až dolů do kapitoly "Změny legendárních předmětů". Napadlo mě, že by kapitoly mohli být aktivním odkazem, který by po kliknutí okamžitě "doscrolloval" (nenapadá mě teď lepší slovo :D ) na čtenářem určenou kapitolu a tudíž by se vyhnul někdy až otravnému scrollovaní, zvláště u takto dlouhých článků, které jsou krásně rozděleny do jednotlivých kapitol. Samozřejmě, pokud by chtěl čtenář číst vše krásně od začátku, tato možnost by ho nijak neomezovala. 

A ještě můj druhý TIP. Na hlavní stránce je u jednotlivých článků ukázáno, kolik k němu bylo napsáno komentářů a po kliknutí se otevře článek hned na části kde komentáře začínají. Pokud se ale článek otevře přes titulek nebo pomocí "Pokračovat na článek", musí čtenář opět zdlouhavě scrollovat dolů. Nešlo by něco přidat např. hned vedle autora, data a času přidání (hned pod titulkem)? Opět by to pomohlo čtenářovi dostat se co nejrychleji tam, kam potřebuje.

Snad vám tyto typy alespoň trochu pomohou web vyšperkovat a dovést k dokonalosti :) 

Ellendway    2,401

Ahoj,

děkujeme za zpětnou vazbu.

K prvnímu bodu - na tomto pracujeme. Upřímně já osobně se ještě stále učím s editorem, který na psaní článku máme a vím, že to tam jde nějak udělat, jen musím zjistit jak.

K druhému bodu - jestli to chápu dobře, tak jde o přidání tlačítka "přejít na diskuzi", které by bylo na začátku článku?