Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz
Kulda.s

Seznam kapitol - aktivní odkazy

Recommended Posts

Zdravím, 

 

Hned na začátku musím pogratulovat celému týmu Blizzfan.cz za skvěle odvedenou práci na novém webu, který je moderní, přehledný a dle mého názoru naprosto vyhovující :) 

 

Teď k mému TIPU na vylepšení tzv. "Seznamu kapitol". Když jsem dnes četl tento článek, bylo pro mě utrpením scrollovat až dolů do kapitoly "Změny legendárních předmětů". Napadlo mě, že by kapitoly mohli být aktivním odkazem, který by po kliknutí okamžitě "doscrolloval" (nenapadá mě teď lepší slovo :D ) na čtenářem určenou kapitolu a tudíž by se vyhnul někdy až otravnému scrollovaní, zvláště u takto dlouhých článků, které jsou krásně rozděleny do jednotlivých kapitol. Samozřejmě, pokud by chtěl čtenář číst vše krásně od začátku, tato možnost by ho nijak neomezovala. 

 

A ještě můj druhý TIP. Na hlavní stránce je u jednotlivých článků ukázáno, kolik k němu bylo napsáno komentářů a po kliknutí se otevře článek hned na části kde komentáře začínají. Pokud se ale článek otevře přes titulek nebo pomocí "Pokračovat na článek", musí čtenář opět zdlouhavě scrollovat dolů. Nešlo by něco přidat např. hned vedle autora, data a času přidání (hned pod titulkem)? Opět by to pomohlo čtenářovi dostat se co nejrychleji tam, kam potřebuje.

 

Snad vám tyto typy alespoň trochu pomohou web vyšperkovat a dovést k dokonalosti :) 

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

děkujeme za zpětnou vazbu.

 

K prvnímu bodu - na tomto pracujeme. Upřímně já osobně se ještě stále učím s editorem, který na psaní článku máme a vím, že to tam jde nějak udělat, jen musím zjistit jak.

 

K druhému bodu - jestli to chápu dobře, tak jde o přidání tlačítka "přejít na diskuzi", které by bylo na začátku článku?

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

×