Jump to content
  • Announcements

    • Ellendway

      Nefunkční přihlášení   07/18/2017

      Vážení návštěvníci a členové fóra,   v současné chvíli máme problém s přihlašováním na naše diskuzní fórum. Na odstranění problému pracujeme. Omlouváme se za způsobené problémy.    
Sign in to follow this  
Ellendway

Chystané novinky diskuzního fóra

Recommended Posts

Ellendway    2,401

Ahoj komunito,

 

naše diskuzní fórum již nějaký ten pátek běží a my se stále snažíme o zlepšování uživatelského rozhraní a rychlostí fóra. Máme hned několik novinek, které chceme v několika příštích týdnech implementovat a vylepšit tak váš zážitek na fóru.

 

Dvoufázové ověření

Momentálně čekáme na novou aktualizaci Invision Power Board, která bude obsahovat nové dvoufázové ověření pro všechny uživatelské účty. V současné době zjišťujeme, zda bude tato služba povinná nebo dobrovolná, ale rádi bychom upozornili na fakt, že dvoufázové ověření uživatele bude na našem fóru zapnuto.

 

Toto ověření bude potřebné hlavně pro změnu e-mailové adresy a hesla. Je možné, že se objeví i pro přihlašování na počítačích, které s někým sdílíte a nemáte při přihlášení zvoleno „Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě“.

 

587cfb113c3dc_Settings-IPSCommunitySuite

 

Propojení všech účtů Blizzfan.cz a diskuzního fóra

Tuto věc jsme zmiňovali již při zavádění nového diskuzního fóra, avšak museli jsme počkat na několik maličkostí. V současné době pracujeme na možnosti využívání uživatelských účtů, které byly registrovány na některém z webů Blizzfan.cz.

 

Pokud máte uživatelské konto jak na fóru, tak na jednom z webů, budou tyto účty automaticky spojeny. O postupu a možnostech vás budeme dále informovat.

 

Uživatelská mapa

Na našem fóru bude možno využívat uživatelskou mapu, na které bude moci každý člen označit, kde se nachází. Tato mapa bude pouze informativní a bude sloužit i členům Blizzfanu k tomu, aby případné turnaje nebo srazy plánovali v okolí s velkou základnou hráčů.

 

member_map.JPG

 

Nová sekce – Privátní servery

Privátní servery jsou v poslední době velice diskutované a mnoho z vás se ptalo po možnosti otevření nové sekce, ve které by si mohli vyměňovat zkušenosti s různými privátními servery. Na žádost jsme kladně odpověděli a včera jsme vytvořili novou sekci. Zda se chcete připojit do diskuze je zcela na vás, avšak žádáme vás, abyste si prvně přečetli pravidla sekce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   editor_cannot_paste_images

Sign in to follow this  

×