Přejít na obsah
  • Sdělení

• Ellendway

Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
        Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz
Fatcow

Engineering

Recommended Posts

nj tušil sem to a de většina věcí koupit od enga spíš na to pvp sitě a bomby bez potřeby skill enga sem totiš rouga a tato profese se kněmu hodí, ještě trochu off jakou profesy bystemy dopořučily k enchatingu kvůly výhodám

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

chci od vás šlyšet váš nazor která specializace je lepší výhody a zápory obouch specializací a ještě v jaké se může vyrobit motorka, v obouch?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Trošku zapracovat na pravopisu by nevadilo...

Gnomish se specializuje na takové věci jako CC na stroje, dazed a podobně, goblin stuny a dmg...ale dosti nestabilní a může to poškodit i tebe. Na wotlk tam žádné výhody a nevýhody ani nejsou

A jak napsal administrátor Lazi, je to vcelku jedno.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

(lazi je mod :))

ja jel s shamankou goblin, na 80 sem to zmenil na gnomish (gnomish x-ray spec je roflik :-D a zmensovac taky) jak se reklo, goblin je na bomby a dmg, gnomish na "vynalezy". goblin ti ale vetsinou ublizi a specializace je spise na OL a preBC hrani, jinak goblin a gnomish spec uvidis jen na ICC svitky na sipy/naboje

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kde jsou časy kdy se hrotilo Goblin engi kvůli startovacím kabelům...

no a právě přišla neutrální kompenzace jako Gnomish army knife který specku už nepotřebuje zato je ale hodně daleko (není to pro low levela)

Stále teď je to takové dilema..

Gnomish nabízí spoustu takových kravinek jako gnomish poultryzer, mind control cap, rocket chicken atd..

goblin zase má trinketovej raketomet, atomvoku (global thermal sapper charge),teleporty skoro kamkoliv, rocket boots (takhle nifty´s stopwatch+ruby hare+tydle botky na roguně = 2 minuty sprint.. :)) takže nejdřív si prolýzt wowhead a podívat se na konečné výrobky a rozhodnout se co to teda budeš chtít používat.. hlavně nezapomenout že shánět matroš pro tydle kravinky znamená oběhnout půlku světa protože v aukci jsou k nenalezení..

jinak koukni určitě sem ať víš:

http://www.wowhead.com/?spells=11.202.20222#0-7+1 - Goblin Engineering výrobky

http://www.wowhead.com/?spells=11.202.20219#0-7+1 - Gnomish engineering

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No jelikož jsem byl poslední týden při goldech tak jsem su z hecu udělal Blackshmiting s miningem ... cena zhruba 5.5k goldu.. až se mi bude chtít dingnout 70ku tak jdu do engineeringu, a jelikož engineering není zas tak příšerný jako BS tak předpokládám že do něj vrazim aspoň 4k (na 375ku)

dále pokud možno když chceš levelit nějakou profesi rychle tak mrkni třeba na --> http://www.almostgaming.com/wow/profession udělal jsem BS 1-300 za zhruba 2 dny plus nějaké to farmení.. jinak jsem spoustu věcí kupoval z AH.. takže jde to a připrav si aspoň 5k goldů (když teda nepočítáme s nákupem titanium barů).

Pokud pojedeš engineering, tak jedině za účelem prodeje epických bullets/arrows jako já icon_biggrin.gif

Nebo taky prodeje kudly/motorky :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Pokud pojedeš engineering, tak jedině za účelem prodeje epických bullets/arrows jako já :P prvykrat mam engi az na ofiku inac kolko to stoji jeden stack zhruba???

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
hm a tu motorku ako predas do sa da dat normalne do aukcie lebo viem ze sa da darovat ale to by ta mohol oklamat a nic nedat

to se normálně nedělá.. ale jsou lidi samozřejmě..

no a motorka je BoU (bind to use + je to mount)

cena výroby tak 14k a v aukci se pohybuje zhruba tak za 15-16k

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chcel som sa spytat ci existuje nejaky eng bonus ktory sa da pripnut na opasok tusim a zobrazuje pak oblacky , aby som nemusel nosit tie seredne bryle a tak tiez by som sa chcel spytat ktore bonusy syu nateraz povolene v arene. 3.3 ofik

Dik moc

P.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek