Přejít na obsah
Blizzfan.cz fórum
  • Sdělení

• Ellendway

Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.
  • 0
ServantOfCZ

Budou ještě nějaké monstra

Otázka

ServantOfCZ    2

Ptám se co všechno bude přidané z diabla 3 do heroes of the storm konkrétně Monster. 

Miluji Příšery z diabla jsou velmi pěkně zpracované, všechny ty detaily a já nevím co všechno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

• 0
undead363    10
V 1. 7. 2017 at 20:48, ServantOfCZ napsal:

Ptám se co všechno bude přidané z diabla 3 do heroes of the storm konkrétně Monster. 

Miluji Příšery z diabla jsou velmi pěkně zpracované, všechny ty detaily a já nevím co všechno

Momentálne sa šepká o Kel'thozadovi, ktorý má prichystaný model. A Junkrat z Overwatch. Čiže, žiaľ nič diabloviek :(

Avšak istú dobu sa spomínal Duriel. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
  • 0
ServantOfCZ    2

konečně Kelthuzad konečně :)

určitě jsem se na to ptal ale už jsem zapomněl tak se zeptám znovu bude přidaný Archimond (ARCHIMONDE*) do hots. Byl to jeden ze dvou generálu plamenné legie. A dost se bojím že přidají pouze kil'jaeden a na Archimonda (ARCHIMONDE*) se vykašlou. Jenom kdyby se na to blizzard chystal že Archimonda (ARCHIMONDE*) vynechá a přidají pouze kil'jaeden a valena tak poukazuji že Archimond (ARCHIMONDE*) je jejich bratr a byl to generál plamenné legie který měl pod se bou / na starosti démony co byly silnějšího ražení zatím co kil'jaeden měl pod sebou / na starosti démony co měli nadáni na magii jestli si to dobře pamatuji možná to bylo naopak možná ne možná určitě je to kravina takže BUDE PŘEVELIKÝ PŘIDANÝ DO HOTS ???

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník
Komentujete jako návštěvník. Pokud máte úcet, přihlašte se.
Odpověď na tuto otázku...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.