Jump to content
  • Announcements

• Ellendway

Nefunkční přihlášení   07/18/2017

Vážení návštěvníci a členové fóra,   v současné chvíli máme problém s přihlašováním na naše diskuzní fórum. Na odstranění problému pracujeme. Omlouváme se za způsobené problémy.    
  • 0
Sign in to follow this  
ServantOfCZ

Budou ještě nějaké monstra

Question

ServantOfCZ    2

Ptám se co všechno bude přidané z diabla 3 do heroes of the storm konkrétně Monster. 

Miluji Příšery z diabla jsou velmi pěkně zpracované, všechny ty detaily a já nevím co všechno

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0
undead363    10
V 1. 7. 2017 at 20:48, ServantOfCZ napsal:

Ptám se co všechno bude přidané z diabla 3 do heroes of the storm konkrétně Monster. 

Miluji Příšery z diabla jsou velmi pěkně zpracované, všechny ty detaily a já nevím co všechno

Momentálne sa šepká o Kel'thozadovi, ktorý má prichystaný model. A Junkrat z Overwatch. Čiže, žiaľ nič diabloviek :(

Avšak istú dobu sa spomínal Duriel. 

• 0
ServantOfCZ    2

konečně Kelthuzad konečně :)

určitě jsem se na to ptal ale už jsem zapomněl tak se zeptám znovu bude přidaný Archimond (ARCHIMONDE*) do hots. Byl to jeden ze dvou generálu plamenné legie. A dost se bojím že přidají pouze kil'jaeden a na Archimonda (ARCHIMONDE*) se vykašlou. Jenom kdyby se na to blizzard chystal že Archimonda (ARCHIMONDE*) vynechá a přidají pouze kil'jaeden a valena tak poukazuji že Archimond (ARCHIMONDE*) je jejich bratr a byl to generál plamenné legie který měl pod se bou / na starosti démony co byly silnějšího ražení zatím co kil'jaeden měl pod sebou / na starosti démony co měli nadáni na magii jestli si to dobře pamatuji možná to bylo naopak možná ne možná určitě je to kravina takže BUDE PŘEVELIKÝ PŘIDANÝ DO HOTS ???

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Answer this question...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   editor_cannot_paste_images

Sign in to follow this