Jump to content
  • Announcements

• Ellendway

Nefunkční přihlášení   07/18/2017

Vážení návštěvníci a členové fóra,   v současné chvíli máme problém s přihlašováním na naše diskuzní fórum. Na odstranění problému pracujeme. Omlouváme se za způsobené problémy.    
  • 0
Soty1CZE

Došli questy :/

Question

Soty1CZE    0

Zdravím, jsem začátečník ve WoWku a tak si nevím rady :/ mám postavu na 16 lvl a když jsem šel odevzdat hotové questy tak mi pak nenabídli nové a na mapě jsem je taky neviděl zkusil jsem i cestovat do jiného města a taky bez úspěchu proto se tady ptám jestli není nějaký addon který bych by mi třeba vyhledal questy v mém okolí? nebo nejde to nějak vyhledat ve Wowku? WoWko mě strašně začalo bavit a nechci s ním kvůli tomu skončit :/ Budu rád za jakoukoli radu :)

6 answers to this question

Recommended Posts

• 1
Bellatrix    1,404

V jaké jsi začal levelit lokaci? Jestli jsi už vyčerpal questy v začáteční lokaci, přejdi do jiné. Ale většinou je to tak, že tě do té další lokace pošle nějaký quest, tak je divné, jestli jsi žádný takový nedostal.

• 1
Toubi    10

V hlavním městě je tabule, která tě vždy questem pošle do lokace, v které by jsi měl zrovna dle svého levelu expit. Určitě ale také doporučím chodit dungeony přes dungeon finder, minimálně do 60lvlu to jde přes dungeony velmi rychle, pokud budeš vždy plnit dungeon úkoly.

• 0
Soty1CZE    0

Nevím jak se jmenuje :D (opravdu jsem začátečník) ale hrál jsem za alianci za nočního elfa, ale cestovalo jsem do hlavního města lidí a tam mám questů hodně :) a nechápu jak mi mohli dojít protože jsem plnil každý quest co jsem našel.. :/ ale bojím se že se mi to stane znova :/ takže není nějaký addon který by mi třeba vyhledal nejbližší quest v lokaci které se nacházím? 

• 0
Ellendway    2,401

Addony ve výsledku ani nepotřebuješ, fakt stačí vkročit do hlavního města, třeba Stormwindu a podívat se na náměstí po velké tabulky, která Ti dá vždy jeden úkol, který Tě zavede do některé z lokací.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Answer this question...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   editor_cannot_paste_images