Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz
Miriammele

Azulgar: Space Commanders / modularni

Recommended Posts

Zdravím zdejší pařanskou komunitu,

rád bych tímto zde jako vlastenec představil naši vydanou hru "Space Conflict - Legends of Azulgar". Hru jsme vydali na Steam Store, kde se slibně rojela a nyní běží v EA. Hra spadá do žánrů akčních Sandbox FPS a podobně jako v Freelancer, nebo Star Citizen se ujmete pilotáže, celkově je šmrnclá s připravovaným trategickým prvkem.

 

ss_b94b153f80cac3c3798e85ae767268844bf76

 

Ve hře si můžete stavět lodě ale i stanice. Snažíme se aby byl editor celkově intuitivní. Postupem času se snažíme do hry implementovat co nejvíce contentu. Nedávno jsme vydali update, ve kterém jsme do hry přinesli spoustu novinek, mezi které patří například crafting system, kdy si hráči mohou vyrábět součásti pro své plavidla s nejrůznějšími parametry. Asi největší zajímavostí co chystáme bude právě MOD manager a MAP editor, díky kterým budou moci vzniknout zajímavé herní varianty a celé světy.

 

ss_8b122ddefc46a741e74ebc145ddc5898b8763

 

Mezi naše velké plány patří i vytvoření jednoho velkého universa obdobně jako je tomu ve hře EvE Online. Proto nyní pracujeme na vytváření serverového mechanismu, který by nám tuto funkci i v budoucnu pomohl dosáhnout, oproti EvE budeme rádi když zaujmeme alespoň deset tisíc plně aktivních hráčů ale budeme rádi za každeho*. Obzvlášť  už i díky tomu že multiplayer díky tomu že ve hře můžete jinému hráči ustřelit jednotlivé části lodi a je to velmi náročné na synchronizaci. Je tento krok pro nás velmi důležité co nejvíce vyladit aby byly hráči spokojeni.

 

ss_25f96af383c34edee8e1bc73b232536b5719b

 

ss_bb1f55761c15653e59e06b176a38717d45dd6 

 

V tuto chvíli může hráč stavět menši typy lodí jako jsou Stíhači, Bombardéři nebo Corvety. Do budoucna plánujeme také větší jako jsou Frigaty, Křižníky, nejrůznější bitevníky ale také například asi všemi oblíbené classy jako jsou Carrier nebo Dreadnought na které se jako příznivci velkých bitevních plavidel velice těšíme. Tyto lodě by už měli i vlastnit více automatizované systémy než jsou k nalezení právě u stíhačů. Takže ve výsledku budete mít možnost bojovat s vícero cíli než li s jedním. 

Aby toho ale nebylo příliš málo, tak připravujeme featurku tzv. kosmonautů kterého budete moci ovládat, budete tak moci podobě jako ve hře Space Engineers* se pohybovat ve vesmíru ale zároveň se svou posádkou provádět výsadky na nejrůznější zajímavé lokace. Pokud vás zajímá, jak vypadá takové game play, můžete si jej zlehka shlédnout na našem kanálu, který doplňujeme přímo na YouTube.

Co se týče zbraní, snažíme se vyhnout úplně systému laserů podobně jako jsou ve Star Treku ale například torpéda mají opravdu velmi hezky efekt to samé jednotlivé zbraně které vydávají parádní "ratatata" zvuk a jak to jenom jde jsou vypolishované celkově vypadají efekty podobně jako ve filmu Battlestar Galactica se šmrncem punku. Samozřejmě jsme si ale řekli že dáme na hráče a tak kdyby je tam chtěli tak je budou mít :-)

Abych však neopomenul jednu z důležitých funkcí, která se do hry připravuje je pravě strategický režim v němž budete stavět vlastní flotilu a obdobně jako ve hře Nexus - Jupiter Incident* jim tak právě předávat pokyny. Tento mód bude opravdu strategickou lahudkou a věříme že nadchne mnoho komandérů, které si vesmír povolá do zbraně.

Osobně doufám, že se Vám naše hra bude líbit :-) Dodatečně bych chtěl odpovědět na otázku, která jistě padne.. ano Čeština brzy přijde v update. Jak jsem napsal jsme vlastenci a chceme aby CZ/SK komunita byla spokojená :-)

 

ss_a0cb451a47ba52a2a2699a967785f2f4ed252 

 

ss_62d446cdee24c80d8e9649c557600b8a2143f

 

Co v dohledné době připravujeme?

 • - Nové systémy
  - Možnost planetárních skoků
  - Nové classy ( jako jsou Defender, Frigatte, Cruiser, Battleship, Carrier, Dreadnought a další*..)
  - Kosmonauty, které bude moct hráč ovládat z první osoby a mít možnost opravovat loď nebo bojovat s jinými kosmonauty
  - Strategický režim
  - Možnost ovládat menší lodě jako stíhač, bombardér myší jak je to známé u simulátorů
  - A mnoho dalšího na co se lze těšit

Těšíme se na každého nového pilota, komandéra a klan kteří se připojí do našeho universa. Kdo by měl zájem se na projektu samozřejmě podílet, může nás kontaktovat na email career@lusorion.com, každý se srdcem na správném místě je vítán :-)

Upraveno uživatelem Miriammele

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj hráči 1f642.png:-)

 

již nějakou dobu pracujeme na naší Sci-Fi Sandbox hře Legends of Azulgar. S příchodem podzimu jsme si připravili doslova mega nášup novinek. Jednou z nich je FPS mód, ve kterém se vrhne vstříc nebezpečí z pohledu vašeho hrdiny... Tato novinka vás uvrhne ve hře doslova do nového rozměru. 1f642.png:-)

 

Více informací naleznete na naší Steam stránce hry: http://steamcommunity.com/…/anno…/detail/3023465048844361249

f30a9cf01a0e0801c788862377abec12fdbac348.png

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

×