Přejít na obsah
  • Sdělení

• Ellendway

Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.
  • 0
Guest Anekz

Legendary

Otázka

Guest Anekz

Zdar, vcera som prvy krat vyskusal mythic dungeon a z druheho bossa mi padlo legendary legs. Moj prvy mythic dung za zivot a hned legendarka, uz to nieje ako kedysi ze nato trebalo vela casu, alebo som mal len stastie ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

• 0

To, že ti padla legendárka hned z prvního mythicu, co jsi šel, je rozhodně velké štěstí. Ale mimo to byl drop legendárek dost drasticky upraven oproti minulosti. Obecně se dá říci, že čím víc plníš herního obsahu (a to jakéhokoli - mythicy, raidy, emissary questy...), tím se ti zvyšuje šance na drop legendárky. Legendárky totiž momentálně dropují ze všeho možného, třeba i z Emissary beden.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
  • 0

Z beden mas velkou šanci na další drop. Mě tam padl ring. " Jo a se říct, že mě pořad padají jen tady ty shi t legendarky."  Takové kalhoty, helmu, ramena bych hned bral !! Takže mas opravdový Gud Luck! 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
  • 0
Guest Anekz

A viete mi poradiť kde by som mal najväčšiu šancu na drop gearu lvl 920-950, druhu legendarka si chcem vycraftit ale musím ešte splniť raid quest na ktorý nikoho nemôžem zohnať (raid finder) quel thalas realm

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník
Komentujete jako návštěvník. Pokud máte úcet, přihlašte se.
Odpověď na tuto otázku...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.