Přejít na obsah
  • Sdělení

• Ellendway

Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.
Storm31

Účast na výzkumu hráčů WoW

Recommended Posts

ahoj, začal jsem vyplňovat, ale přestal jsem. Proč ? na začátek bych řekl že podnikám a jsem svého štěstí strůjcem. Těch otázek na štěstí je tam vcelku dost a jsou na ně dvě odpovědi a to většinou absolutní. Řekl bych že je na tom trochu vidět ještě studenstký život, kdy těch zkušeností člověk co nevylezl ze školy nemůže mít tolik.

Ale přestal jsem vyplňovat protože z mé zkušenosti, ano každý je svého štěstí strůjcem a když dělá práci dobře a poctivě, tak to je většinou oceněno, ale k úspěchu je určitě zapotřebí ne jenom ta dřina, ale i to štěstí. Někdo tomu říká příležitost, náhoda. Jde o to být ve správnou dobu na správném místě a k tomu být připraven. Respektive vytvářet tyto momenty, nebo jim jít naproti. Kdo bude vyplňovat odpovědi typu, že je vše na štěstí a náhodě a že se nemá cenu snažit, ten asi bude celkem ubožák co všem závidí a sám dělá prd, na druhou stranu odpovědi typu
"Lidé mohou ovlivňovat světové dění tím, že se budou aktivně účastnit politického a společenského života." taky nejsou úplně správné protože možnost jednou za 4 roky nám přeci nedává žádnou moc. Nebo že by nám naše volby umožňovali zabraňovat válkám je také nesmysl protože to jsou věci jak se říká kdy se rozhoduje o nás bez nás.

takže u té 11tky bych ocenil více možností, protože by mi nezbývalo takhle nic jiného než zaškrtnout "Úspěch je záležitostí tvrdé práce, štěstí s tím má jen málo co do činění." Ale když se budeme bavit o úspěchu, ne o tom že se mi dobře daří, ale že jsem dosáhl vysněného cíle - tak je k tomu to štěstí zapotřebí taky ať už člověk podniká, nebo ať se hlásí na pozici o kterou má zájem. A to nemluvím o štěstí, že by losovali v životopisech který si vytáhnou a na vás to zrovna nepadlo, ale spíše o té momentální životní situaci, že vás k ní přivede trochu i to štěstí, že jste se rozhodli dát výpověď v práci která vás nebavila a tudíž jste měli v momentě kdy nabírala firma v které jste chtěli dělat možnost ucházet se o to místo. Nebo se náhodou o vás odněkud dozvěděli třeba člověk co o tom rozhoduje slyšel od vašeho společného známeho že jste pro tu práci ten pravý a osloví vás.
Být ve správnou chvíli na správném místě je to čemu já říkám štěstí a být připraven tu příležitost chytit a nepustit je už o té píli a tvrdé práci

Upraveno uživatelem DocikT

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Díky za pěknou zpětnou vazbu. Naprosto souhlasím se vším, co výše píšeš a jsem si vědom těch nedostatků, které první dotazník má. Bohužel nejsem autorem dotazníku a tudíž si nemohu dovolit do něj zasahovat. Jak jsi správně vypozoroval, dotazník se zaměřuje na to, zda se člověk spoléhá na štěstí, či na své vlastní schopnosti (ve zkratce) a je jasné, že nikdo se nebude nacházet přímo na jednom nebo druhém konci tohoto extrému, ale někde na škále mezi a toto by měl tento dotazník zjisti.

Vyplnění je samozřejmě dobrovolné, takže vyplňovat nemusíš. Každopádně děkuji za snahu a čas, který ti to zabralo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat