Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz
Larisa

záhada mining

Recommended Posts

Ahoj,

 

mám tu takový problém: v mining jsem na lvl 340, další level u mého mining trenéra je 350 kdy mám dostat titul Grand master miner a budu moct smeltovat Cobalt ... jenže ten problém je, že já jsem na zmíněném levelu 340, poslední položku mám smelt Adamantite a už už mám šedou !? 

Tak teď nechápu jak mám vyskilovat na těch 350 když v profesi Mining mám jak Elemental jak Smelting všecko šedý takže za nic nedostávám body ???

 

Jsem z toho bezradná, poradíte pls? 

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Někdo se na totéž ptal na offi fóru (že je na 343 a nemůže se dostat na 350) a někdo mu tam odpovídal tohle:

"mine Adamantite ore in BC zones like Nagrand, Blade Edge, etc and then Cobalt/ Saronite ore in WotLK. Lvls mining pretty much independant of smelting."

 

A pak jsem našla ještě tenhle topic, kde se to taky řeší:

https://us.battle.net/forums/en/wow/topic/19136204885

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

 

já už jsem to mezitím taky zjistila, a je to přesně jak uvádíš :)  je potřeba miningovat  adamantit v Outlandu, tím se získávají body do skillu ... 

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

×