Přejít na obsah
 • Sdělení

  • Ellendway

   Fórum je ve stavu read-only   17.5.2018

   Vážené čtenářky, vážení čtenáři,   Již delší dobu jsme týmově sledovali aktivitu na našem diskuzním fóru, které prošlo za těch pár let mnohými změnami, a rozhodli jsme se, že fórum pomalu ale jistě uvedeme do spánku.   Když jsem před mnoha lety začínal ještě na Herním webu, začínal jsem právě jako moderátor diskuzního fóra, takže nebudu lhát, ale uzavření našeho diskuzního fóra jsem odolával nějaký ten pátek. Návyky hráčů, jejich možnosti a koneckonců i technologie se za více než deset let ohromně posunuli a diskuzní fóra pomalu, ale jistě začínají umírat. A právě s tímto souvisí i naše rozhodnutí o archivaci diskuzního fóra. Diskuzní fórum prostě již netáhne a komunita na něm pomalu, ale jistě migruje na nové, perspektivnější nástroje. A je to pochopitelné.   Naše fórum má za sebou opravdu zajímavou historii a prošlo si také velkými změnami, ať už třeba změnami systému (fungovali jsme na SMF, phpBB, vBulletin a Invision Power Board), ale také změnami ve vedení fóra a postupným rozrůstáním. Není se tedy divit, když za osm let má fórum téměř 10 tisíc témat, přes 165 tisíc příspěvků a přes 7 tisíc registrovaných uživatelů.   Fórum se tedy přesune do pasivního stavu. A co to znamená? Všechna již vytvořená témata budou stále dohledatelná a viditelná. Budou ovšem zrušeny kompletně registrace, uživatelé a návštěvníci nebudou moci zakládat nová témata nebo odpovídat na ta již existující.
     Určitě se ptáte, co máme jako náhradu a kde budete moci nadále komunikovat, hledat nové spoluhráče nebo se doptat na radu, když si nebudete s něčím vědět rady. Možností máme hned několik! Oficiální Blizzfan Discord kanál, na kterém naleznete komunikační místnosti pro všechny hry od Blizzardu. World of Warcraft CZ / SK skupina na Facebooku. Heroes of the Storm CZ / SK skupina na Facebooku. Overwatch CZ / SK skupina na Facebooku.   Do budoucna samozřejmě chystáme i další možnosti, jak komunikovat s ostatními hráči, avšaka vše je zatím v plenkách a bylo by bezpředmětné o tom momentálně mluvit.   Asi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem, kteří se kdy na našem diskuzním fóru objevili, napsali do něj nějaký příspěvek a pevně doufám, že se k nám přidáte jak na Discordu, tak na Facebooku!   Za celý tým Blizzfanu, Vojtěch „Ellendway“ Daněk Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz
ImDawee

Vytvoření aktivního týmu

Recommended Posts

Zdravím všechny,

chtěl bych vytvořit nějaký aktivní team, kde by jsme spolu pořádně komunikovali, domlouvali se a hlavně se podporovali a neuráželi. Mám takovou vizi, že by jsme se mohli domluvit na hracích dnech a pak se snažit postoupit, co nejvýš. Skill rating není důležitý... já osobně se momentálně plácám v silveru, mezi 1600 - 1700 a jedna věc, která mi vadí je nekomonikující tým, který ani nehraje, jako jeden tým ... takže nemám problém zahrát si i s lidmi, kteří jsou těžce dole v bronzu, ale nemají problém s tím se hru učit.

Nevadí kdyby nás bylo víc, jak šest nebo míň... samozřejmě ta šestka by byla nejadekvátnější, ale nemůžu chtít všechno. Já osobně hraji supporty, převážně trojku Mercy, Lucio a Zennyata, takže kdo by měl zájem napište mi sem pod příspěvek komentář s battletagem a já si vás najdu a domluvíme se a nebo mi můžete napsat rovnou do hry či battlenetu. :)

 

Můj battletag: ImDawe #21203

Upraveno uživatelem ImDawee

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

×