Přejít na obsah
  • Sdělení

• Ellendway

Přihlášení je opět funkční   20.7.2017

Vážená komunito, přihlašování bylo zprovozněno a je plně funkční. Děkujeme za trpělivost a přejeme mnoho šťastných chvil strávených na našem diskuzním fóru.
ImDawee

Vytvoření aktivního týmu

Recommended Posts

Zdravím všechny,

chtěl bych vytvořit nějaký aktivní team, kde by jsme spolu pořádně komunikovali, domlouvali se a hlavně se podporovali a neuráželi. Mám takovou vizi, že by jsme se mohli domluvit na hracích dnech a pak se snažit postoupit, co nejvýš. Skill rating není důležitý... já osobně se momentálně plácám v silveru, mezi 1600 - 1700 a jedna věc, která mi vadí je nekomonikující tým, který ani nehraje, jako jeden tým ... takže nemám problém zahrát si i s lidmi, kteří jsou těžce dole v bronzu, ale nemají problém s tím se hru učit.

Nevadí kdyby nás bylo víc, jak šest nebo míň... samozřejmě ta šestka by byla nejadekvátnější, ale nemůžu chtít všechno. Já osobně hraji supporty, převážně trojku Mercy, Lucio a Zennyata, takže kdo by měl zájem napište mi sem pod příspěvek komentář s battletagem a já si vás najdu a domluvíme se a nebo mi můžete napsat rovnou do hry či battlenetu. :)

Můj battletag: ImDawe #21203

Upraveno uživatelem ImDawee

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat